Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 30. apríl 2024, 14:16

Autor
Správa

majlov
24 prispevkov Bratislava IV - Devín
#541. Poškodené autosklo (12. jún 2019, 09:33)

najma neni to take, ze bude len tipovat ci oprava alebo rovno vymena skla, tak jak som ja na zaciatku tipoval, ked som nemal tusenia, ze kedy sa menia cele skla kedy staci oprava ;)

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#542. RE: Poškodené autosklo (13. jún 2019, 13:25)

ale tak s tym ta oboznamia, ked pojdes do autoskla alebo do servisu, ze co by oni navrhovali ake riesenie. Ale aj ked navrhnu vymenu, ty mozes trvat na oprave a mozu ti ju urobit, lenze problem moze byt, ze ta oprava nebude stopercentna. A ak nahodou by sa obnovila ta prasklina, tak oni neberu to na vlastne triko, lebo ti odporucali vymenu ;)

0 0
Nahlásiť

klaciak
13 prispevkov Zlaté Moravce
#543. RE: Poškodené autosklo (14. jún 2019, 06:31)

Vieš čo podľa mňa dnes len málokto by do toho išiel, že by si nedal poradiť. Sklo som menil nedávno v Hornete a oni sami mi povedali, že čo by bolo vhodné a najmä mi to odôvodnili.
Prečo je to potrebné. Že to môže mať vplyv aj na bezpečnosť pasažierov v aute, aj na moju bezpečnosť a taktiež aj na iných vodičov, keďže sklo som mal prasknuté v zornom poli.

0 0
Nahlásiť

dronoch
15 prispevkov Senica
#544. RE: Poškodené autosklo (18. jún 2019, 09:15)

Prečo práve tam si menil?.. Šak dnes už máš toľko možností, kde meniť, pomaly v každom servise ti to urobia..

0 0
Nahlásiť
kabac 22 prispevkov Pezinok #545. RE: Poškodené autosklo (18. jún 2019, 11:27)

len asi by bolo celkom na mieste sa zamyslieť nad tým, že možnosti síce sú, ale aké ceny??

0 0
Nahlásiť

stankopravda
30 prispevkov Poprad
#546. RE: Poškodené autosklo (19. jún 2019, 12:28)

presne to, ze ake su tie ceny, su rozne, nie je to sranda, treba sa jednym okom aj na ne prizerat, aby sme zbytocne nepreplacali to, co vobec nie je treba :)

0 0
Nahlásiť

tibikat
24 prispevkov Tomášov
#547. RE: Poškodené autosklo (19. jún 2019, 14:19)

keď si to vezmem, že ja ešte minulý rok som v tomto bol stratený a to teda úplne, že som nevedel sa zorientovať v tom, kde by mi ako čo spravili, sklo vymenili, že za aku cenu, s akou zárukou, treba si to pozisťovať a informovať sa na to skôr ako príde dáky problém ;)

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#548. RE: Poškodené autosklo (20. jún 2019, 07:22)

Ked je vsetko OK, tak malokto ma potrebu sa informovat o tychto veciach. Tiez asi kedysi by som to neurobil, len dnes ked uz viem, ze takyto problem ciha fakt barskde, tak inak rozmyslam aj o tom.
Ved ja ked som mal problem a som to vybavoval veci okolo toho, tak aj kamarat dosiel, ze teda zvazuje poistenie, len ze nevie na koho sa obratit, tak sme to spolu pozerali porovnavali a aj cenovo ale najma podmienkami velmi vyhodne to vychadzalo v autoskle o ktorom klaciak vyssie pisal.
Tie podmienky su podla mna klucove Že aha

0 0
Nahlásiť

blow730
18 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#549. RE: Poškodené autosklo (20. jún 2019, 09:26)

Len tie podmienky pri mnohych byvaju vacsinou takymi malickymi pismenkami popisane Smiech

0 0
Nahlásiť

1adrik0
23 prispevkov Nová Dedinka
#550. RE: Poškodené autosklo (20. jún 2019, 11:13)

Ale nie každý to tak má zase, niekde to tak je, ale niekde nie. Ale aj keď by to bolo malým tak sa treba s tým oboznámiť, ale napríklad aj osobne na pobočkách, či už autoskla alebo poisťovne ;)

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #551. RE: Poškodené autosklo (21. jún 2019, 09:31)

treba ale niekde ti povedia len to co chcu, ze ti nepovedia o vsetkom, aspon teda co som pocul z rozpravania znamych, ja som sa s niecim takym nestretol, ale kamarat mal taku skusenost v jednej poistovni a teda nadseny nebol, ale tak ani sa mu po pravde necudujem Čože?

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#552. RE: Poškodené autosklo (21. jún 2019, 12:41)

Ked dost zalezi aj na tom na koho narazis, s kym sa budes rozpravat a tiez ide aj o to, ze kto ma jaky den chapes ;)

0 0
Nahlásiť

mavos
22 prispevkov Prešov
#553. RE: Poškodené autosklo (24. jún 2019, 10:08)

Hector v tomto máš pravdu, ale nemalo by to tak byť. Tá nálada a tieto veci to by nemalo by mať vplyv na komunikáciu so zákazníkom, predsa len si musia uvedomiť, že ak si chcú niekoho udržať, alebo čo, tak treba sa k tomu človeku správať s rešpektom a s úctou ;)

0 0
Nahlásiť

vlad390
18 prispevkov Bernolákovo
#554. RE: Poškodené autosklo (24. jún 2019, 11:33)

Matats keď ono je to aj iné, keď si uvedomíš, že tvoje peniaze do niečoho idú, tečú Že aha

0 0
Nahlásiť

melow
19 prispevkov Martin
#555. RE: Poškodené autosklo (25. jún 2019, 15:17)

to ozaj sa nespoliehate v tomto na povinnu poistku? ved to je to najjednoduchsie a clovek nemusi mat vobec ziadne vrasky, zbytocne si s tym robite starosti ;)

0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#556. RE: Poškodené autosklo (25. jún 2019, 18:49)

melow vies co este mozno pred par mesiacmi by som ti povedal, ze spolieham, ale dnes uz nie, uz viem ake to prinasa nastrahy so sebou a ze v dnesnej dobe je len velmi mala pravdepodobnost, ze by ti nieco cez pzp preplatili, je to cele na dlhe lakte kedze by to neslo priamo cez tvoju poistku ale toho druheho, toho co ti to sposobil ;)

0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#557. RE: Poškodené autosklo (25. jún 2019, 18:51)

vlad ano, este kym som minal za mladi otcove peniaze, tak aj mne bolo secko sum a fuk a poviem pravdu, ze zivot gombicka Smiech no teraz ked viem jak tazko sa robi na to aby som mal peniaze, aby som mohol kopu veci zaobstarat vyriesit, tak rozmyslam dobre, ze do coho peniaze dam ;)

0 0
Nahlásiť
rocero 52 prispevkov Leopoldov #558. RE: Poškodené autosklo (26. jún 2019, 09:54)

Mojmirio takych nas je viac, co o tomto uz premyslame, co si dobre zvazime kam co zainvestujeme a je to podla mna lepsie jak vyhadzovat za nieco nezmyselne vela penazi Čože?

0 0
Nahlásiť

booxi
18 prispevkov Bratislava IV - Devínska Nová Ves
#559. RE: Poškodené autosklo (26. jún 2019, 11:21)

dnes mam pocit, ze je vsetko o peniazoch najma, ze to dokaze vela ovplyvnit nase rozhodnutie, ze od toho mnoho zalezi a pritom podla mna kvalita by mala byt ta klucova na zaklade ktorej by sme sa mali rozhodovat, predsa len chceme aby dobre bolo sklo vymenene aby nam nezatekalo alebo cosi, no ne??

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#560. RE: Poškodené autosklo (27. jún 2019, 09:10)

Jo, len problémom je to, že ty kvalitu vidíš až keď si to dáš spraviť. Jedine teda od niekoho iného si zistiť, kto už bol, menil sklo alebo opravoval, že aké má pocity. Jedine tak sa dá vopred zistiť kvalita a tým pádom aj predísť prípadným problémom

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo