Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 03:21

Autor
Správa

86 prispevkov Zázrivá
#501. Poškodené autosklo (10. apríl 2019, 08:26)

Asi tak, ale tiež treba aby sklo bolo dobre vybraté.
Podľa vin aby objednávali, aby nenastal potom ešte nejaký problém, že neni správne sklo alebo niečo také, lebo to by potom zbytočne len predĺžilo všetko.

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #502. RE: Poškodené autosklo (10. apríl 2019, 09:33)

ale tak hádam to je vec, ktorú vedia, no nie? v servise alebo v autoskle by to mala byť si myslím samozrejmosť, nemyslíš??

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#503. RE: Poškodené autosklo (11. apríl 2019, 09:24)

Ja dúfam, že to je. Ale tak to nevieš.
Niekto napríklad si menil sklo a dával si iné jak podľa vin by malo byť už aj s tým som sa stretol. Ale ja som názoru, že aké tam bolo tak také by tam malo aj ísť proste!

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#504. RE: Poškodené autosklo (12. apríl 2019, 10:07)

Vedia vedia, ja napriklad ked som tieto veci riesil v hornete, tak tam podla vinka zistuju ake to sklo by bolo fajn, ake by sedelo jak uliate.
A hlavne vedia jak sa tie skla spravne vkladaju, vymienaju, ze to neni len tak na kolene robene ;)

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #505. RE: Poškodené autosklo (18. apríl 2019, 08:20)

vladimos tak potom to je trošku o inom a tam sa treba o tom pobaviť, že čo vlastne tam chce, akú výbavu, do akej ceny a najmä ti vedia povedať, že čo tam bolo pôvodne a prečo to je tam vhodné ;)

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#506. RE: Poškodené autosklo (23. apríl 2019, 10:01)

Len aj tak v dnešnej dobe si každý už dá zrejme skôr to, čo považuje za vhodné on, nie čo tam bolo od výroby, aj keď v konečnom dôsledku je podľa mňa najpodstatnejšie to, aby proste bolo to sklo dobre urobené. Založené, aby sa nestalo, že by cezeň nejako začalo pretekať pri dažďoch ;)

0 0
Nahlásiť

jachu
19 prispevkov Gabčíkovo
#507. RE: Poškodené autosklo (23. apríl 2019, 11:15)

Keby mi niečo takto spôsobilo, že mi bude pretekať by som to hneď šiel reklamovať! Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #508. RE: Poškodené autosklo (24. apríl 2019, 07:47)

To myslím, že by bola prirodzená reakcia každého človeka, proste keď to raz má byť dobré urobené tak to tak musí byť. Nebudem predsa niekde dávať peniaze za to aby mi sklo pretekalo, to by bolo akože o čom?

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #509. RE: Poškodené autosklo (25. apríl 2019, 07:32)

Asi tak. Keď preteká, tak problém je v tom, že je sklo zle vsadené, ale keď si dáš meniť sklo do autoskla, tak myslím, že takáto vec sa ti nestane, nemá prečo.
Napríklad v Hornete majú roky skúsenosti s výmenami, s opravami, takže niečoho takéhoto sa báť nemusíš. Sám som sa na jeseň o tom presvedčil, že im to vymieňanie ide úplne od ruky ;)

0 0
Nahlásiť
vretto 22 prispevkov Bánovce nad Bebravou #510. RE: Poškodené autosklo (25. apríl 2019, 09:54)

Na jeseň? Aký si mal problém?

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#511. RE: Poškodené autosklo (26. apríl 2019, 07:48)

podla toho, co pisal som to pochopil tak, ze menil celne sklo, ak teda som tomu dobre rozumel Čože?
vymena skla dokaze mnoho ludi uplne vyviest z miery a to najma z pohladu ceny, preto si myslim, ze je velmi vyhodne, ked ma clovek poistenie a riesit aj vymenu skla cez to

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #512. RE: Poškodené autosklo (26. apríl 2019, 10:04)

ked nieco take ma tak jasne, ze to treba vyuzit, ked su moznosti tak treba ist do toho :)

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #513. RE: Poškodené autosklo (29. apríl 2019, 09:19)

Áno menil som sklo, lebo som mal na ňom nie zrovna malú prasklinu. Pavučina na ňom bola a to by mi už asi nik a nikde neopravil.
Ale tak aj dobre, že som to dal celé na komplet vymeniť. A nebolo to ani nejako prekvapivé po cenovej stránke pre mňa, tak dajako som očakával, že ma to vyjde drahšie, že to moja peňaženka pocíti, ale práveže všetko OK ;)

0 0
Nahlásiť
vretto 22 prispevkov Bánovce nad Bebravou #514. RE: Poškodené autosklo (29. apríl 2019, 12:03)

V zornom poli či nejako mimo neho??

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #515. RE: Poškodené autosklo (2. máj 2019, 14:12)

V zornom, ale to proste bola pavučina ako svet a očakávam, že postupne by sa to ešte mohlo aj zväčšiť, takže som s tým šiel hneď ako to bolo možné Výborne

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#516. RE: Poškodené autosklo (6. máj 2019, 10:38)

To jo. to sa moze stat. moze problem nejaky nastat a tym sa moze aj zvacsit a zbytocne potom clovek by tym seba ohrozil. kedze by to nejako mohlo branit vo vyhlade.

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #517. RE: Poškodené autosklo (6. máj 2019, 12:16)

Akože viem, že čelné sklo sa nerozletí tak jak by sa mohlo napríklad bočné alebo zadné, ale aj tak mám voči takýmto veciam rešpekt a som rád, keď je to všetko na poriadku.
Jo, lebo to potom môžeš spôsobiť nehodu a ani nevieš ako.

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#518. RE: Poškodené autosklo (7. máj 2019, 08:39)

ALEPOX to áno, lebo to môže vplývať na tvoj výhľad a môže sa stať, že nebudeš vidieť všetko, čo by si mal!

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#519. RE: Poškodené autosklo (7. máj 2019, 10:46)

Povedal by som, že je absolútne jedno či je to v zornom poli či nie. Ak je v zornom poli tak myslím, že človek by mal mať viac naponáhľo aby to dal opraviť. Ale to neznamená, že ak v zornom neni že to treba nechať tak. To tiež je potrebné dať dokopy. Opraviť alebo vymeniť.

0 0
Nahlásiť

kamilho
22 prispevkov Palárikovo
#520. RE: Poškodené autosklo (9. máj 2019, 12:49)

to zakazdym, moj nazor je taky, ze naco si zbytocne robit nejake problemy alebo starosti ked to neni treba??

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo