Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 06:07

Autor
Správa

treloni
102 prispevkov Drietoma
#421. Poškodené autosklo (4. december 2018, 09:40)

Ako si napisal - toto je to, ze neni na mieste veci podcenovat, nie je na mieste nieco zanedbavat. Napriklad ja som dnes uz nazoru, ze aj poistenie, radsej budem si platit poistenie a tesit sa z toho, ze nemam problemy, ako nemat poistenie a na just sa nieco udeje a budem musiet potom zhanat kde co ako Som záludný

0 0
Nahlásiť

kollki
29 prispevkov Malacky
#422. RE: Poškodené autosklo (5. december 2018, 11:02)

Zhanat kde co? Alebo kde koho skor Smiech

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #423. RE: Poškodené autosklo (6. december 2018, 10:34)

najmä ešte aby výmena alebo oprava bola za rozumnú cenu, lebo keď prídeš do nejakého servisu a chceš aby ti to urobili hneď čo najskôr, tak si vedia aj celkom pekné peniaze za to popýtať, že to dokáže človeku aj narušiť mesačný príjem OMG!

0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#424. RE: Poškodené autosklo (6. december 2018, 11:16)

je nieco pravdy na tom, ze policajti mozu za poskodene sklo vziat technicak? alebo dat pokutu?
mozu to urobit len pri nejakej velkej praskline alebo to je uplne jedno? nemam vlastnu skusenost s tymito vecami, len som o tom pocul, preto by som rad vedel ako to je

0 0
Nahlásiť

edlotrip
16 prispevkov Nitra
#425. RE: Poškodené autosklo (7. december 2018, 08:12)

Mozu aj jedno aj druhe. Vsetko to zalezi od toho na koho by si narazil a ja sice s tymito vecami nejako skusenosti nemam, lebo len teraz nedavno som prvykrat mal prasklinu na skle, ale viem, ze kamarat mal problem.
Mal trosku konflikt, ked ho zastavili a nechceli mu dovolit pokracovat v ceste s prasknutym sklom, lebo ze take auto nie je sposobile na cesty


Rychlost to je moje...
0 0
Nahlásiť

1adrik0
23 prispevkov Nová Dedinka
#426. RE: Poškodené autosklo (10. december 2018, 09:20)

Neoplatí sa to riskovať. Načo zbytočne si robiť problémy? Povieš mi?
Podľa mňa to vôbec nie je potrebné, mal som prasklinu na aute dvakrát naposledy asi pred dvomi mesiacmi, dal som si ju opraviť v Hornete, hneď jak som videl, že tam je, že je nejaký problém. Nevidím dôvod na to aby som takúto vec odkladal, načo??

0 0
Nahlásiť

elosan
15 prispevkov Trebišov
#427. RE: Poškodené autosklo (10. december 2018, 10:11)

Ked niekedy sa moze stat, ze absolutne nezaregistrujes, ze ti kamen strelil, ze prasklina sa ti objavila, mam kamarata ktory mal na kraji prasklinu a zistil to az pri dazdi Nadávam...

0 0
Nahlásiť

1adrik0
23 prispevkov Nová Dedinka
#428. RE: Poškodené autosklo (19. december 2018, 11:49)

Lenže to sa málokedy stáva, áno stane sa to, ale nemyslím si, že je toto nejaký častý úkaz Smiech

0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#429. RE: Poškodené autosklo (19. december 2018, 18:56)

edlotrip takze sa moze stat, ze by auto odstavili niekde na krajnicu a nedovolili by pockracovat v ceste? alebo cosi take?

0 0
Nahlásiť

edlotrip
16 prispevkov Nitra
#430. RE: Poškodené autosklo (20. december 2018, 07:58)

Moze sa stat, je to vsetko o rozsahu poskodenia skla, oni si samy zvazia, ze ci vobec ta dalej pustia alebo nie. Lebo ide o bezpecnost, to nie je len tak. Ze oni si zmyslia, ze ta dalej nepustia, ze ta odstavia alebo co.
Ale myslim, ze ak je len nejaka prasklina, nieco nie nejake velke, tak nebudu mat problem pustit dalej auto, ked si to pojdes dat nasledne hned spravit.


Rychlost to je moje...
0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#431. RE: Poškodené autosklo (29. december 2018, 08:45)

toto by mi ani len vo sne nenapadlo, ze toto moze byt taky problem, aby nepustili cloveka dalej v ceste, ze by taketo problemy s tym robili, ved to moze tak skomplikovat den OMG!

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#432. RE: Poškodené autosklo (30. december 2018, 07:43)

toto nie si sam, co ti nenapadlo. Mne tiez kedysi by toto ani na um nezislo, ze to moze byt problem. Ze s tym mozu byt nejake opletacky, ze sa nemusis dostat tam kam potrebujes, ked ta niekto zastavi a zbada prasklinu, preto cim skor sa tieto veci riesia tym je to podla mojho uvazenia lepsie Že aha

0 0
Nahlásiť

edlotrip
16 prispevkov Nitra
#433. RE: Poškodené autosklo (31. december 2018, 12:03)

Moze to skomplikovat den to hej, ale preto je dobre veci vybavit hned ako vzniknu, hned ako sa problem objavi Výborne


Rychlost to je moje...
0 0
Nahlásiť

kamilho
22 prispevkov Palárikovo
#434. RE: Poškodené autosklo (1. január 2019, 12:13)

ci budu alebo nebudu mat problem pustit auto dalej to mozeme akurat tak hadat, polemizovat, ale realita moze byt uplne ina, pretoze to zalezi od samotneho policajta, ze jak si to zvazi Smiech
a ozaj to moze barjak vypalit ;)

0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#435. RE: Poškodené autosklo (2. január 2019, 07:25)

myslel som si zo zaciatku, ze je to sranda, ze to neni realita, ze taketo veci sa nejako nedeju, ze nie su mozne a miestami az zasnem, ale tak asi je dobre to hned riesit no, aj ked ake su vlastne ceny za opravy a vymeny skla?
vie to narusit aj rodinny rozpocet nie? ked je to ako neocakavany vydavok Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #436. RE: Poškodené autosklo (2. január 2019, 09:39)

Myslieť si si mohol, no realita je iná Spokojnosť

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#437. RE: Poškodené autosklo (3. január 2019, 08:15)

Ako vidim viaceri mame tendenciu tieto veci nejako odkladat a nedat ich na poriadok hned a zaraz a netusim nejako, ze preco to robime. preto to odkladame. ja som to odlozil z dovodu, ze som nemal istotu, kde by mi sklo dali na poriadok poriadne, ze aby som nemusel mat obavu z toho, ci to bude ok urobene a nevznikne mi opat prasklina, ale iny nejaky dovod si predstavit ani neviem

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#438. RE: Poškodené autosklo (3. január 2019, 11:18)

MARCELLO959 ale veď keby ti vznikla prasklina na rovnakom mieste, tak to môžeš so servisom alebo s autosklom riešiť, že to nie je OK!

0 0
Nahlásiť

mavos
22 prispevkov Prešov
#439. RE: Poškodené autosklo (4. január 2019, 07:34)

Na opravu alebo výmenu dostaneš normálne záruku? Že v prípade dákeho problému sa môžeš obrátiť?
Mne nejde do hlavy to, že prečo by mala vzniknúť na rovnakom mieste??

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#440. RE: Poškodené autosklo (4. január 2019, 09:11)

Ved dobre to je moznost. ale neni lepsie sa tomu vyhnut? chapes Fajn

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo