Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 18. apríl 2024, 09:36

Autor
Správa

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#401. Poškodené autosklo (26. október 2018, 10:07)

tým, že zájdeš na pobočku autoskla a tam sa popýtaš na možnosti poistenia a im povieš vin nič nestratíš, aj čas si ušetríš a nemusíš si to sám cez net robiť, ale dá sa to ;)

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #402. RE: Poškodené autosklo (29. október 2018, 12:46)

blow jasne, co ponuka to ina cena, to je prirodzene a niet sa tomu co cudovat, len ako som pisal, cena by nemala byt prioritou pri tomto lebo moze zmiatnut, skor sa na to pozerat komplexne :)

0 0
Nahlásiť

gogre
31 prispevkov Gabčíkovo
#403. RE: Poškodené autosklo (31. október 2018, 10:25)

Neviete mi niekto napisat nejake blizsie informacie ohladne kalibracie kamery? Ako sa to cenovo pohybuje ked sa meni celne sklo?
Rad by som vedel na co sa aj po financnej stranke pripravit Smiech

0 0
Nahlásiť
norkaso 40 prispevkov Zlaté Moravce #404. RE: Poškodené autosklo (2. november 2018, 10:31)

hlavne kalibráciu kamery ti neurobia všade, kde si dáš meniť sklo, to kde ti urobia kalibráciu si musíš vopred zistiť, aby si nebol zaskočený, že sa budeš spoliehať, že ti to rovno pri výmene urobia.
pritom je pravdou, že z pohľadu bezpečnosti je pri výmene potrebné skontrolovať a prípadne tú kameru nakalibrovať Že aha

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#405. RE: Poškodené autosklo (5. november 2018, 08:21)

gogre tak finančnú stránku tohto neviem či je na prvom mieste vhodné riešiť, trápiť sa ňou, keď by mala byť bezpečnosť na prvom mieste Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#406. RE: Poškodené autosklo (7. november 2018, 10:33)

zalezi kde ti ju budu robit v autorizovanom servise co viem, tak to stoji nemale peniaze, ale v beznom servise ti kalibraciu neurobia. Co sa tyka autoskiel viem, ze robievaju, ale ci v kazdom to ti tiez neviem povedat, to si musis zistit, ale co mam info aj od znamych co mali nejaky problem a boli v autorizaku, tak z cien akoze cloveku sa az hlava zatoci!

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#407. RE: Poškodené autosklo (8. november 2018, 10:53)

platí sa za vstupnú, výstupnú prehliadku a za samotnú kalibráciu, tá vysledná suma, ktorú ti povedia napríklad v autorizovanom servise alebo teda v nejakom autoskle, tak je vlastne cena za tieto tri veci dokopy Výborne

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#408. RE: Poškodené autosklo (9. november 2018, 10:35)

Lucobu, ale to je tak pri všetkom..
Cena celkovo dokáže zavádzať preto si treba zvažovať najmä podmienky, kde aké sú..
Keď som ja chcel poistenie tak som strávil nad tým času a času, ale ten čas viem, že bol dobre investovaný lebo už nejaký čas mám poistenie v Hornete a som s tým v pohode..
Lebo viem, že keď čosi mám sa na koho obrátiť a že dokonca aj veci s poisťovňou za mňa vybavia..

0 0
Nahlásiť

rasscco
45 prispevkov Trnava
#409. RE: Poškodené autosklo (12. november 2018, 10:44)

Adio to veľa spraví, že papierovačky nemusíš riešiť sám, pre mňa to je horor, keď si predstavím, že s niekým papiere riešiť!

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #410. RE: Poškodené autosklo (14. november 2018, 10:33)

nehovorim, ze nie, myslim, ze mas pravdu, ze je to tak, len nie kazdy to tak aj vnima, niekomu trva dlhsie kym to pochopi, mne tiez to trvalo, ale nastastie vcas som sa spamatal, vcas som si uvedomil, co by malo byt pre mna prioritou!

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#411. RE: Poškodené autosklo (19. november 2018, 13:47)

Papiere vedia potrápiť, ale to je vec, ktorá netrápi len teba, ale veľa ľudí, viem o tom tiež svoje a aj moji známi mnohí s tým problém mali, keď sa mali s poisťovňou naťahovať, keď voľačo. Že posielať, vypĺňať, preto ja osobne som rád, keď je niekto kto to vybaví so mnou a ešte lepšie keď za mňa Smiech

0 0
Nahlásiť

kamilho
22 prispevkov Palárikovo
#412. RE: Poškodené autosklo (20. november 2018, 09:01)

tie neznasam, jednoducho sa v nich nevyznam. tiez si radsej priplatim za fuul servis a som rad, ked sa o moje problemy postara niekto iny a nemusim sa s tym sam natahovat

0 0
Nahlásiť

egrio
17 prispevkov Prievidza
#413. RE: Poškodené autosklo (21. november 2018, 09:02)

Neviete ci by sa dalo poistit aj skol, k ktorom su bodky od odfrkujucich kamienkov? Osobne sa bojim dost tejto zimy a toho makadamu co budu sypat na cesty. Jedna dobre mierena strela a bude asi po okne :(

0 0
Nahlásiť

grosini
21 prispevkov Trenčín
#414. RE: Poškodené autosklo (22. november 2018, 08:22)

Dá, len treba počítať s tým, že je tam potom cena trocha vyššia. Ale nie je to aj tak taký rozdiel, aby sa to pri prípadnej výmene skla neoplatilo

0 0
Nahlásiť

egrio
17 prispevkov Prievidza
#415. RE: Poškodené autosklo (23. november 2018, 08:36)

Hmm , tak to by bolo super. Ako nechce sa mi v pripade potreby platit plnu sumu za vymenu skla. Ono kedysi ma to nejak netrapilo, no odkedy tam mam tie praskliny, kazdy den v podstate len trpnem

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#416. RE: Poškodené autosklo (26. november 2018, 09:33)

Kamilho prave to, ze vyznat sa v tom, co kde vypisat poslat a ked niekto to moze urobit za mna, ze nemusim sa stresovat a sam si to vybavovat Výborne
Egrio preco tie praskliny nedas spravit uz teraz???

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#417. RE: Poškodené autosklo (27. november 2018, 08:13)

Nehovorím, ja by som si to vybaviť vedel..
Lenže to tiež stojí čas a energiu..
A myslím, že v dnešnej dobe je čas drahocenný..

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#418. RE: Poškodené autosklo (28. november 2018, 08:16)

A niekto zase je taký, že si to najradšej sám dá na poriadok. Mám takého kamaráta, čo všetko sám, samozrejme, že už neraz na to doplatil, ale stále sa nepoučil.
Ale zase to je trošku na inú debatu si myslím, čo sa týka tohto, ja ocením tiež keď niekto mi pomôže, keď niektoré veci môže niekto iný za mňa vybaviť a ja mám aspoň priestor venovať sa iným záležitostiam. Ale v konečnom dôsledku to nie je len o papieroch do poisťovne, ale je to aj o tom, že ti povedia, či je potrebná výmena, či oprava a hlavne to aj urobia.

0 0
Nahlásiť

kollki
29 prispevkov Malacky
#419. RE: Poškodené autosklo (29. november 2018, 08:03)

To su taki ludia. To absolutne neries, niekomu proste niet pomoci, aj ked by si velmi chcel. Nepoucitelny som aj ja v niektorych veciach, ale co sa tyka auta, to sa snazim vybavit a dat si poradit zakazdym. Pretoze ked mam investovat do auta, tak nech to stoji za to

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#420. RE: Poškodené autosklo (30. november 2018, 11:06)

Neriešim, len sa nad tým zamýšľam, že ako to je vôbec možné.
Ja všetko sa snažím vybaviť tak aby som potom si nemusel búchať hlavu a to platí pri všetkom. Predsa jak hovoríš keď už idú do niečoho peniaze, tak aby boli dobre investované

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo