Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 15:45

Autor
Správa
norkaso 40 prispevkov Zlaté Moravce #321. Poškodené autosklo (29. jún 2018, 09:10)

matats akože takto mi ani len nenapadlo sa na to kuknúť, že by to mohlo byť takýmto problémom, keď som si to prečítal, o tej bezpečnosti tak som vôbec nechápal ako to myslíte, čo tým sledujete, ale teraz keď si mi to priblížil, tak mám v tom jasnejšie Čože?

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#322. RE: Poškodené autosklo (29. jún 2018, 10:55)

to je pravdou, ale radšej budem vybavovať výmenu čelného skla teraz, keď ho mám poistené a viem, že mi to majú kde spraviť a že to spravia aj za normálnu, prijateľnú cenu ako keby som to poistené nemal a vtedy by som sa s tým mal dajako pasovať Smiech

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#323. RE: Poškodené autosklo (4. júl 2018, 12:33)

norkaso vela veci je pri tomto, coho sa treba vyvarovat a co moze sposobit uplne zbytocne problemy, ci vezmi, ze ti moze zacat aj zatekat a pritom si mozes mysliet, ze aka mala prasklina, ze cez tu by nemohlo zacat, niekedy predpokladame veci, ktore potom mozu v praxi dopadnut uplne inak Je mi doplaču

0 0
Nahlásiť

elosan
15 prispevkov Trebišov
#324. RE: Poškodené autosklo (4. júl 2018, 15:19)

Mam kamarata ten tak mal prasklinu pri okraji, ani nevedel, len kym neprisla burka a prasklina sa "skvelo" prejavila, ze v aute mokro, vlhko, cele zle.
Kukaj patral, ale sam nedosiel na to kde bol problem.

0 0
Nahlásiť
kabac 22 prispevkov Pezinok #325. RE: Poškodené autosklo (5. júl 2018, 08:06)

to čo týmto chceš povedať? čo s tou prasklinou chodí dodnes? keď si písal, že na nič nedošiel?

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#326. RE: Poškodené autosklo (5. júl 2018, 12:24)

to je nezmysel aby s tým chodil dodnes, dá sa to zistiť kade preteká, kde konkrétne je ten problém, to, že on na to neprišiel neznamená, že nikto na to nepríde a hlavne netreba sa vzdať, treba to zistiť, kde je problém, lebo keď zateká do auta, to dokáže narobiť také problémy, o akých sa nám ani nesnívalo
čiže na toto pozor Fajn

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#327. RE: Poškodené autosklo (6. júl 2018, 09:34)

DARLOJZ na to ak si dobre spomínam sa robiť nejaké testy, či test, že kade asi to ide, nejaká vodná skúška alebo čo, nie?

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#328. RE: Poškodené autosklo (6. júl 2018, 11:27)

Takyto problem moze nastat prave v pripade ak je prasklina nejako blizko pri okraji, ze volnym okom to nie je moc dobre vidiet, ze fakt treba ho ucelovo hladat aby tu prasklinu nasiel a ked je na okraji ona moze pokracovat az k uplnemu kraju a to moze sposobovat dalej tieto problemy

0 0
Nahlásiť

kollki
29 prispevkov Malacky
#329. RE: Poškodené autosklo (9. júl 2018, 08:57)

Ja vela skusenosti s tymto nemam, ked tento problem ma postihol nastastie v zivote len raz, ale viem, ked som ho riesil v Hornete, ze oni vybavuju aj taketo veci, ze vedia priamo prist na to, kde je problem, kde zateka, ako a co s tym robit, ci je vhodnejsie ist rovno do vymeny skla alebo bude dostacujuca aj jeho oprava.
Mne menili sklo, kedze prasklinu uz nebolo vhodne opravovat Fajn

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #330. RE: Poškodené autosklo (9. júl 2018, 10:29)

bud rad ze to bolo len raz a dufaj ze to tak aj ostane aby si mal klud a srdce na spravnom mieste Smiech

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #331. RE: Poškodené autosklo (23. júl 2018, 12:22)

pokial uz ma skusenost a vie, ze tam mu to spravia v pohode, tak nemyslim si, ze nejake stresy by pre neho boli to, ze by mu opat sklo prasklo alebo keby mu ho niekto rozbil

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#332. RE: Poškodené autosklo (24. júl 2018, 07:56)

Jedna skusenost dobra je niekedy mnoho viac ako kopa zlych, ked potom stale nevies akym smerom sa vydat lebo vies len to akym sa nevydat, je to dost na polemizovanie, ze hej. Tak stresy, nervy to budu zakazdym, lebo ta to vytoci, ze nejaky cas zase budes musiet investovat aby si to isiel dat vymenit Smiech

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #333. RE: Poškodené autosklo (24. júl 2018, 12:45)

vodná skúška sa robí keď ty nevieš kde je prasklina, aby sa zistilo kde je a aby sa to úspešne potom aj vyriešilo, lebo to je veľmi dôležité aby tá oprava alebo výmena bola urobená správne Výborne

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#334. RE: Poškodené autosklo (25. júl 2018, 08:29)

vymena a oprava aby bola dobre spravena, tak to je uz potom trochu o inom, to uz zalezi kto sa do toho pusti, lebo ja sice mozem zistit kde je problem, ale ak sa nevyriesi dobre tak aj tak na to ja doplatim, ale netreba zase z toho robit halo, skla sa vzdy dali nejako vymenit, opravit, v dnesnej dobe su tie technologie uz ine co je super a bol by nezmysel to nevyuzit Pýrim sa

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#335. RE: Poškodené autosklo (25. júl 2018, 13:48)

Huberl, ale to je jednoduchá rovnica, čo si napísal Výborne

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#336. RE: Poškodené autosklo (26. júl 2018, 09:47)

Je, ale neni to pre kazdeho take jednoznacne, preto je pravdou mnoho veci, co tu zaznelo, co pisali aj ostatni. Ale fajn je to, ze moze pomoct uzatvorene poistenie aspon na rok a na viac, lebo napriklad ja by som si bol kedysi myslel, ze skor je sklo nachylnejsie na prasklinu v zime a vobec to tak nemusi byc

0 0
Nahlásiť
norkaso 40 prispevkov Zlaté Moravce #337. RE: Poškodené autosklo (26. júl 2018, 11:46)

počúvajte vám som možno prišiel ak nechápavec alebo čo, ale nemal som prehľad, to keď netreba mi niečo tak sa o to nezaujímam a potom príde na to, že to potrebujem vedieť časom Som záludný u mňa bežná rutina Nadávam...

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#338. RE: Poškodené autosklo (27. júl 2018, 07:31)

Ja sa nad tym uz nepozastavujem po pravde, akoze ano prekvapilo ma to v celku, ze nevies ako s tym suvisi bezpecnost, ale potom som si uvedomil, ze nie kazdy v tom musi mat jasno, ze musi vediet o tom ako to cele je, preco treba dbat aj na bezpecnost, ja tiez by som mozno nevedel keby som nemal skusenost Fajn

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#339. RE: Poškodené autosklo (30. júl 2018, 09:47)

jednoducha rovnica, ale poviem ti, ze matika mi moc v skole nesla a tu jaku rovnicu som dal, co? Smiech

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#340. RE: Poškodené autosklo (31. júl 2018, 09:13)

norkaso bežná vec, priznávam, že tiež som taký, aj známy už mali toľko problémov aj s autom a hovorím, nemusím to riešiť, nemusíme sa o tom rozprávať, lebo mňa sa to netýka, ja tento problém nemám tak načo a potom sa stane, že deja vú a problém sa objaví u mňa Smiech

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo