Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 13:03

Autor
Správa

58 prispevkov Pezinok
#281. Poškodené autosklo (11. máj 2018, 09:05)

super je to, že v Hornete to takto robia, že aspoň viem na koho sa obrátiť v takomto prípade a s takýmito vecami, že aspoň nebudem len tak bezhlavo chodiť niekde po nejakých servisoch a zisťovať si kde robia, či nerobia tieto veci, hlavne to, že ide o bezpečnosť
preto chcem na to si dať pozor Že aha

0 0
Nahlásiť

62 prispevkov Vinosady
#282. RE: Poškodené autosklo (13. máj 2018, 09:42)

Jo a hlavne je to na jednom mieste, že nemusíš kade tade chodiť zháňať a neviem čo vybavovať Fajn

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#283. RE: Poškodené autosklo (16. máj 2018, 19:23)

zdravim, vidim, ze tu rozoberate kalibrovanie kamier pri vymene celenho skla tak som sa vas len chcel spytat ci je potrebne to urobit zakazdym? teda nie je moznost, ze aj keby sa sklo menilo tak to nastavenie kamery a vsetkeho potrebneho zostalo tak ako ma?

0 0
Nahlásiť

62 prispevkov Vinosady
#284. RE: Poškodené autosklo (17. máj 2018, 12:44)

Asi ťažko. Prečo? Chceš sa tomu vyhnúť?

Ak si menil sklo tak by bolo dobré to aspoň skontrolovať lebo potom niektoré funkcie, ktoré by malo auto mať sa strácajú ak to vynecháš OMG!

0 0
Nahlásiť

35 prispevkov Bratislava III - Rača
#285. RE: Poškodené autosklo (18. máj 2018, 11:36)

Plne súhlasím, nie že by som to tu nepísal už aj pred tým ale vidím, že stále nájdu ľudia, ktorí by chceli ušetriť na veciach, na ktorých by sa šetriť nemalo. Ako môžu by zostať kamery a senzory v pohode ak vymeníš celé predné sklo? Veď to nemá logiku. Proste je to potrebné ak chceš aby auto fungovalo tak ako má, osobne by som to nezanedbal Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

63 prispevkov Jelšava
#286. RE: Poškodené autosklo (21. máj 2018, 16:35)

By si sa cudoval kolko takych ludi sa este najde Že aha Nad tym sa nemusis rozculovat, je to ich vec. Veci, za ktore si clovek zaplati ked kupuje auto a potom su nefunkcne a zbytocne ale tak sa rozhodli

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#287. RE: Poškodené autosklo (22. máj 2018, 15:00)

to bola fakt len otazka, ci je to vobec mozne, rozumiem tomu, ze by bolo dobre to dat aspon skontrolovat a teda ako citam tak aj rovno kalibrovat. spravia mi to tam kde mi budu menit sklo? ci treba ist niekam inam?

0 0
Nahlásiť

62 prispevkov Vinosady
#288. RE: Poškodené autosklo (23. máj 2018, 20:55)

Záleží od toho kde si dáš to sklo vymeniť vieš. Treba na to špeciálne zariadenie, ktoré nemajú všade takže ak chceš aby ti to spravili rovno tam kde si budeš dávať meniť sklo tak sa na to rovno pýtaj Že aha

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#289. RE: Poškodené autosklo (24. máj 2018, 15:21)

jaj to nemaju vsade? ja som myslel, ze ked vedia vymenit sklo tak vedia aj toto urobit

0 0
Nahlásiť

58 prispevkov Pezinok
#290. RE: Poškodené autosklo (25. máj 2018, 16:21)

to som si aj myslel a tuto chalani ma rýchlo vyviedli z omylu Haha

nerobia to všade práve kvôli tomu, že na to treba ten prístroj špeciálny a ten tiež treba vedieť ovládať, nie je to len tak Fajn

0 0
Nahlásiť

31 prispevkov Gabčíkovo
#291. RE: Poškodené autosklo (28. máj 2018, 12:36)

Jak citam tak viaceri mate skusenost a som rad, ze aspon viem co a jako. Lebo pred tym som si nebol isty ani tym ako to chodi a duplom nie, ze kolko penazi co to obnasa Súhlasim

0 0
Nahlásiť

56 prispevkov Gabčíkovo
#292. RE: Poškodené autosklo (29. máj 2018, 08:31)

ked si s tym neprisiel do styku, tak jasne, ze si to nevedel, podla mna na tom nie je nic prekvapive, ja tiez by som nemal ani tusenia o tom, ako to je s kalibraciou, keby som to nemusel absolvovat a informovat sa tym padom aj o sposobe aj o cenach, aj o vsetkom Že aha

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov Bratislava IV - Devín
#293. RE: Poškodené autosklo (31. máj 2018, 08:36)

ako je to so sklom, ked praskne pri okraji? da sa s tym nieco robit aby som nemusel menit cele na kompletku??

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Trenčín
#294. RE: Poškodené autosklo (4. jún 2018, 08:55)

Keď sklo praskne nejako blízko pri kraji, že pár cm, tak to vie byť problémom, dá sa s tým urobiť to, že ho vymeníš, keď je takto prasknuté, tak nie je možné ho opraviť, aby zbytočne sa neohrozila bezpečnosť posádky auta, vodiča a podobne, myslím, že takto sklo opravovať je riskantné Že aha

0 0
Nahlásiť

76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#295. RE: Poškodené autosklo (5. jún 2018, 08:15)

Je to riskantné, ako tu už zaznelo..
Keď je blízo okraja, veľmi blízo, tak treba aby sa vymenilo sklo celé, aby to náhodou nezačalo kadejako pri daždi ešte zatekať a aby to nespôsobilo kadejaké problémy..

0 0
Nahlásiť

62 prispevkov Vinosady
#296. RE: Poškodené autosklo (6. jún 2018, 08:39)

Možno by si našiel niekoho, kto by sa t toho chytil, že to opraviť, ale ja osobne by som to dal vymeniť, je to risk ako tu už zaznelo, neoplatí sa hazardovať s takýmito vecami, lebo je možné, že by si nepekne na to doplatil a zbytočne, takto dáš vymeniť niekde a za prijateľnú cenu a budeš to mať v suchúčku Fajn

0 0
Nahlásiť

22 prispevkov Pezinok
#297. RE: Poškodené autosklo (7. jún 2018, 13:26)

je rozdiel či ide o prasklinu akože pavučinu alebo o nejakú len ďobku a záleži to od toho komu si to dáš robiť, len ty by si mal hlavne sa informovať, čo je vzhľadom pre teba najbezpečnejšie Že aha

0 0
Nahlásiť

22 prispevkov Pezinok
#298. RE: Poškodené autosklo (7. jún 2018, 13:29)

elbarto, tak nájsť by našiel to by som povedal, že to je bez pochýb, ale osobne ja som už viackrát sa s týmto stretol, viackrát som menil čelné sklo, viackrát mi ho aj opravovali a zakaždým som šiel do Hornetu, keďže som tam prvýkrát, druhýkrát dostal prvotriednu starostlivosť, že sa snažili vyjsť v ústrety a spraviť hlavne tú svoju robotu dobre, tak potom keď už bol problém už som vedel kam aby to dobre dopadlo Výborne

0 0
Nahlásiť

11 prispevkov
#299. RE: Poškodené autosklo (8. jún 2018, 08:00)

to je podla mna normalne, ze ked niekde dostanes v pohode starostlivost, ktora ti vyhovuje, tak ze potom inde nejdes, ved preco aj by si mal zbytocne pokusat a ist niekam inam kde nevies co a jak Výborne

0 0
Nahlásiť

41 prispevkov Trenčín
#300. RE: Poškodené autosklo (14. jún 2018, 14:17)

Kabac ja som na to autosklo dostal tip od svagra, zo zaciatku som sa zdrahal predsa len ked som nemal skusenost nevedel som co a ako. ale teraz uz viem ze som sa zdrahal, ale ze uplne zbytocne. je to darmo rozpravat clovek asi na vlastnej kozi si musi skusit, ze proste tam su odbornici, ktori to vedia a hlavne to vedia urobit rychlo a ako ma byt Súhlasim

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo