Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 02:50

Autor
Správa

18 prispevkov Nitra
#241. Poškodené autosklo (27. február 2018, 07:13)

Smiech Smiech Smiech Neviem čo síce stoja sklá, opravy a výmeny..
Ale toto čo som včera videl to je moc..
Pred barákom zaparkované auto a na čelnom skle nálepka smajlíka, nedalo mi to a keď som suseda stretol som sa ho na to pýtal..
Že nemá momentálne teraz na to aby to dal vymeniť, že tie peniaze vie investovať aj inam aby boli lepšie využité..
Tak riešenie jak mraky.. Smiech

0 0
Nahlásiť
rocero 52 prispevkov Leopoldov #242. RE: Poškodené autosklo (28. február 2018, 11:03)

Kazdy podla svojho, neviem co viac mam na to povedat, lebo su aj taki ludia, co proste miesto toho aby problem vybavili tak maskuju, aj ked neviem ci je toto stastnym riesenim ale budis Som záludný

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#243. RE: Poškodené autosklo (5. marec 2018, 08:56)

Štastné riešenie to môže byť kým nenarazí na nejakého policajta..
Ktorý to zaregistruje..
A osobne by som to neskúšal, nepokúšal, lebo na to môže nepekne doplatiť..

0 0
Nahlásiť

krupo
21 prispevkov Tomášov
#244. RE: Poškodené autosklo (6. marec 2018, 07:54)

Julo nech to stojí čo to stojí radšej si zaplatiť opravu alebo výmenu.
Ako prísť kvôli tomu o TP ;-)

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#245. RE: Poškodené autosklo (7. marec 2018, 11:10)

to si tiež myslím, že je to lepšie človek nemá stresy keď to dá vymeniť, nemusí sa obávať či ho niekde nechytia, nezastavia a nebudú to chceš riešiť a veru môže sa stať, že by prišiel o techničák, lebo auto s prasklinou na čelnom skle podľa zákona nie je spôsobilé na jazdu Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#246. RE: Poškodené autosklo (8. marec 2018, 15:00)

by sa zbadal, keby ho zastavia a zacnu sa v tom sprtat, ze co to tam je a preco to tam je a podobne, potom by este videl, ze odkladat takuto vec nie je vhodne

0 0
Nahlásiť

18 prispevkov Nitra
#247. RE: Poškodené autosklo (9. marec 2018, 09:48)

Krupo moje auto to nie je..
Keby bolo tak to riešim..
Ale to sused má taký humor..
Ja osobne by som sa bál, že by som došiel o techničák a to by som riskovať nechcel..

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#248. RE: Poškodené autosklo (12. marec 2018, 06:51)

roskow sú ľudia, ktorí sa nezbadajú ani potom, ja len nerozumiem, čo je ťažké na tom vziať auto napríklad do Hornetu, nech sa pozrú na to, či sa to dá opraviť, ak nie tak vymeniť a zaplatí si to síce, ale v autoskle aspoň vie, že to bude mať dobre urobené a za normálnu cenu a aspoň sa nemusí stresovať a báť chodiť na aute a neviem čo všetko OMG!

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#249. RE: Poškodené autosklo (13. marec 2018, 11:25)

mas asi pravdu, ale ja osobne by som sa mal na pozore, lebo su to potom fakt, ze zbytocne problemy, ktorym sa samozrejme dalo predist Že aha

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#250. RE: Poškodené autosklo (15. marec 2018, 09:33)

To hej..
Len to si sám musí uvedomiť..
Pre niekoho sú to zbytočne vyhodené peniaze..
Niekto to tak vníma..

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #251. RE: Poškodené autosklo (16. marec 2018, 09:59)

Ako to tak môže niekto vnímať? Veď čo radšej príde o papiere akoby mal dať nejaké peniaze za opravu alebo výmenu? Podľa mňa to nie je dobrý risk, lebo ide fakt oveľa si myslím, lebo to by bola aj pokuta, aj papiere a zbytočne a to sklo aj tak raz bude musieť dať urobiť OMG!

0 0
Nahlásiť

hrnciar
12 prispevkov Chorvátsky Grob
#252. RE: Poškodené autosklo (19. marec 2018, 09:16)

prečo by mal prísť o papiere kvôli jednej nejakej praskline?
zdá sa mi to celé pritiahnuté za vlasy

0 0
Nahlásiť

krupo
21 prispevkov Tomášov
#253. RE: Poškodené autosklo (20. marec 2018, 09:08)

Pretože auto, ktoré má na čelnom skle prasklinu a duplom ešte v zornom poli vodiča, tak nie je spôsobilé na jazdu po cestných komunikáciach.
Neviem ako viac by som ti to mal vysvetliť.
Nie je to pritiahnuté za vlasy.

0 0
Nahlásiť

makoval
12 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#254. RE: Poškodené autosklo (22. marec 2018, 10:05)

Krupo toto vieš z kade?
Ja som už mal prasknuté sklo, ale o tomto som nevedel, ale išiel som pre svoj pokoj to dať radšej vymeniť, aj keď ma to vytočilo tá cena za výmenu, ale čo spravím

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#255. RE: Poškodené autosklo (23. marec 2018, 09:46)

ako z kade? ved to su vseobecne zname fakty, ktore su zakonom dane a s ktorymi ta oboznamia dokonca aj pri samotnej vymene, ked sa na to popytas, takze na niektore veci prides az ked s tym prides do kontaktu Súhlasim

0 0
Nahlásiť
bingo_171 34 prispevkov Detva #256. RE: Poškodené autosklo (26. marec 2018, 13:26)

je to tak, ale tak ak by sa zaujímal aj o nejaké zákony, tak by sa dozvedel, by to vedel, ale myslím, že nie je jediný čo to nevie, ja tiež som kedysi nevedel o tom ani nič dokopy a pozri, keďže ma to postretlo, tak som to musel riešiť a prišiel som na to Výborne

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #257. RE: Poškodené autosklo (27. marec 2018, 10:01)

krupo niektore veci je tazsie vysvetlovat a skor ich clovek pochopi ked si nimi prejde Smiech
aj ked zase nikomu to neprajem Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

krupo
21 prispevkov Tomášov
#258. RE: Poškodené autosklo (28. marec 2018, 10:04)

Z kade zaujímal som sa o to, pýtal som sa na to.
Tak o tom viem a dozvedel som sa o tom, nič na tom komplikované nie je Smiech

0 0
Nahlásiť

gogre
31 prispevkov Gabčíkovo
#259. RE: Poškodené autosklo (3. apríl 2018, 09:40)

Ja by som chcel keby ste ma oboznamili ako je to s vymenou ked mam aj kameru.
Predsa len ta kamera sa musi aj nastavit nejako po vymene skla nie? Neviete o tom nieco?

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #260. RE: Poškodené autosklo (4. apríl 2018, 10:52)

bolo by to vhodne, len pri tomto je zase problem ten, ze toto nerobia vsetky servisy a na to treba mysliet Fajn
aby ta kamera dobre fungovala tak je podstatne ju aspon prezriet, ci je dobre nastavena, ci nenastala nejaka zmena

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo