Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 19:23

Autor
Správa
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #301. Poškodené autosklo (15. jún 2018, 09:38)

ale sak to je normalna vec ze inak to vezmes ked si skusis na vlastnej kozi ci ti to vyhovuje pri tomto musis byt stotozneny aj s kvalitou prace aj s cenou aspon teda ja som taky a na tomto vsetkom mi zalezi

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #302. RE: Poškodené autosklo (15. jún 2018, 10:24)

aj to aj to vsetko treba brat do uvahy pred nejakym casom tu riesil niekto aj kalibraciu kamery, jej nastavenie, diagnostiku aj podobne veci, ktore sa tykaju vymeny skla tiez a je podla mna vhodne ked to niekde spravia tak ako malik napisal a este k tomu vedia urobit aj takuto diagnostiku

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#303. RE: Poškodené autosklo (18. jún 2018, 07:27)

V tomto musim suhlasit s adio podla mna ina moznost ako vymena nie je ked ide o problem, ktory je blizko kraja, vtedy je vymena najlepsim riesenim a hlavne aj najbezpecnejsim.
Ja viem, ze stale je vela ludi, ktori to podcenuju a by mi povedali, ze sak to je jedno ci vymena ci oprava, ale nie je to sam som sa o tom neraz uz presvedcil Že aha

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#304. RE: Poškodené autosklo (18. jún 2018, 10:07)

Jedno to je akurat tak tomu kto pozera na peniaze ale nie tomu, kto prizera predovsetkym na bezpecnost Smiech

0 0
Nahlásiť
norkaso 40 prispevkov Zlaté Moravce #305. RE: Poškodené autosklo (19. jún 2018, 13:36)

píšete o bezpečnosti ale z jakého dôvodu? čo s týmto má bezpečnosť spoločné?
nehnevajte sa ale akože mi uniká celkom podstata toho veď keď je prasknuté dám vymeniť alebo opraviť podľa toho čo s tým treba spraviť a vybavené

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#306. RE: Poškodené autosklo (19. jún 2018, 14:17)

Ja to mam s mnohymi vecami tak, ze najlepsie ked vsetko vybavim naraz a na jednom mieste a mam po starostiach po nejakych stresoch a hlavne s nikym sa nemusim natahovat, nadrapovat a neviem co vsetko prave naopak Že aha

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#307. RE: Poškodené autosklo (19. jún 2018, 15:40)

Nie je to len pre teba take vyhodne, ale myslim, ze pre mnohych z nas. Ved clovek s tym zabije kopu casu a takto aspon usetri aj cas aj peniaze Blééé

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#308. RE: Poškodené autosklo (20. jún 2018, 08:34)

Len stretol som sa už aj ja s tým, že veľa ľudí má problém dať niekomu niečo spraviť, že sú radšej keď si veci robia doma ako môj otec hovorí, že doma na kolene si to radšej spravia akoby to mali dať niekomu cudziemu urobiť. Neviem ale prečo. Predsa len keď nevedia o tom ako vymeniť sklo ako sa zbaviť starého ako upevniť nové tak ako môžu byť so svojou prácou ok? Akože keď si to tak doma urobia?

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#309. RE: Poškodené autosklo (20. jún 2018, 10:03)

Bezpecnost v tomto smere je dolezita, aj ked napriklad tebe to tak nepride, ak je na skle velka prasklina, tak vacsinou sa sklo cele vymiena a to z dovodu toho, ze keby sa opravi, tak sa moze objavit znovu na tom istom mieste a dokonca vacsia a dokonca sa moze stat, ze aj to sklo bude tou opravou oslabene a to moze sposobit dalsie problemy, ktorym sa chceme vyhnut Výborne

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #310. RE: Poškodené autosklo (21. jún 2018, 07:46)

Norkaso tak mňa celkom zaujímajú aj ceny za výmenu a opravu skla a myslím, že by sa to malo dať dáko vybaviť aj napríklad cez PZP nie?

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#311. RE: Poškodené autosklo (21. jún 2018, 08:54)

Dalo, aj dá, ale skôr tam potom ide o to aby ti to preplatili aby sa našiel vinník, lebo bez vinníka sa to nijako cez pzpčku nedá preplatiť, bez toho sa nikam nepohneš OMG! Preto je dobré myslieť na takéto problémy už skôr a uzavrieť poistenie ako poskytuje napríklad Hornet, že je to poistenie čelného skla a keď nastane problém, tak to vyriešia aj bez toho aby si musel naháňať niekde niekoho kto ti to spôsobil Pýrim sa

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#312. RE: Poškodené autosklo (22. jún 2018, 08:18)

KUBO778 čo teda niekde niekoho naháňať a dokazovať, že to z jeho auta odletel nejaký šuter tak to nie je najjednoduchšie Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#313. RE: Poškodené autosklo (22. jún 2018, 10:15)

s tým sú problémy a veľké, ja som raz mal takúto zapeklitú situáciu z ktorej som sa nevedel dostať, prasknuté sklo, skrz auto predo mnou a nevedel som mu nič dokázať, veď ako keď som to nemal natočené, to bolo len slovo proti slovu, tak potom som musel meniť sklo na vlastné náklady, ale našťastie potom som sa poučil a radšej som hľadal možnosti kde by sa dalo samotné sklo poistiť aby sa mi toto isté nestalo

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#314. RE: Poškodené autosklo (22. jún 2018, 11:45)

alebo ešte kúpiť si kameru by bolo riešenie, ale aj vtedy to nejde tak hladko jak by sme si myslieť mohli Nesúhlasim

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #315. RE: Poškodené autosklo (25. jún 2018, 09:20)

Aha, to som nevedel, že je treba aj vinník aby bol, aby v podstate to spravili preplatili, ja som si myslel, že normálne to preplatia, keď je problém, len som o tom počul, ale skúsenosti s tým nemám preto som ostal kulinček zaskočený, že čo a jak.

0 0
Nahlásiť

stankopravda
30 prispevkov Poprad
#316. RE: Poškodené autosklo (25. jún 2018, 12:35)

cez pzp treba vinnika to viem aj ja uz ale napriklad videl som ze ludia aj ked chcu setrit tak si to davaju menit to sklo po znamosti za par korun alebo si to spravia sami doma co podla mna je celkom nezmysel a nemalo by sa to tak robit lebo trochu usetrenych eur a moze z toho byt problem

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#317. RE: Poškodené autosklo (27. jún 2018, 07:23)

to je pravdou, preto som sa ja rozhodol tak ako som sa rozhodol, myslím, že som spravil dobre, že som si dal poistenie aby som nemal starosti Smiech

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#318. RE: Poškodené autosklo (27. jún 2018, 10:31)

Starosti by neboli, ak by prasklina nebola, vždy sú to nejaké starosti, len je lepšie, keď vieš, že sa máš na koho obrátiť, že to budeš mať preplatené, že to nebudú pre teba nejaké zbytočné výdavky, ktoré by si mohol potom tie peniaze investovať niekam inam a nie do toho skla OMG!

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#319. RE: Poškodené autosklo (28. jún 2018, 08:45)

Norkaso ja by som povedal, ze je celkom smutne to, ze ti unika podstata toho, preco pisem aj ja o bezpecnosti, bezpecnost je dolezita aspon teda pre mna, dolezite je aby sa mne a mojej rodine nic neprihodilo aby som nieco pri vymene alebo oprave skla nezanedbal Som záludný

0 0
Nahlásiť

majlov
24 prispevkov Bratislava IV - Devín
#320. RE: Poškodené autosklo (28. jún 2018, 10:22)

dlhsie som tu nebol, ale ste mi to dali na pravu mieru co som aj potreboval aby som si v tom urobil nejako jasno, ze ako to treba pri takej praskline vybavit lebo som nevedel ci bezne sa menia skla ked je pri okraji prasklina alebo ci sa snazia, ci to aj nejako skusia urobit alebo vobec nie Pýrim sa

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo