Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. apríl 2024, 08:10

Autor
Správa

kamilho
22 prispevkov Palárikovo
#341. Poškodené autosklo (3. august 2018, 08:17)

kollki, nemam s nimi skusenost, ale zaujalo ma, co si pisal, ja mam prasknute sklo, len problem je ten, ze vymena by ma stala nemale peniaze, kedze to nemozem dat cez pzp a uz teraz neviem ako je to s poistenim, uz by mi asi nikto nepoistil celne sklo, ked je uz na nom daka prasklina, co?
po pravde neviem ako z toho vykluckovat aby tolko peniaze nesli len tak hore kominom

0 0
Nahlásiť

kollki
29 prispevkov Malacky
#342. RE: Poškodené autosklo (3. august 2018, 10:39)

V Hornete ti poistia sklo, aj ked je uz na nom prasklina. Ale je pravdou, ze nikde inde som o tom nepocul, ze by to robili, tym padom, ked si poistis prasknute sklo, tak aj ta vymena ta vyjde vyhodnejsie ako bez akehkolvek poistenia.
Skus sa obratit na nich, ci uz telefonicky alebo sa na nejakej pobocke zastav a popytaj sa na to, cim skor to vyriesis myslim, ze tym lepsie a hlavne vyjde ta to menej penazi Že aha

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#343. RE: Poškodené autosklo (6. august 2018, 08:48)

KOLLKI to je fajn, že teda na jednom mieste zistia si sami, kde je ten problém a potom ti povedia, čo ďalej, že nemusí človek sám doma pátrať, kde je priamo problém Čože?

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#344. RE: Poškodené autosklo (6. august 2018, 12:46)

kollki ak ti mam pravdu povedat tak ja sam som bol prekvapeny, ze tam je to tiez takto, ze to mozu vedia poistit, dlho som nechapal jak je to mozne, ked uz je sklo prasknute
ale je to fajn,netreba sa stresovat, ze stale je daka ta moznost Že aha

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #345. RE: Poškodené autosklo (7. august 2018, 09:32)

Ty tiež na to myslíš až keď už je neskoro rovnako ako aj ja, nechápem prečo nás toto nenapadlo, prečo sme sa o to nezačali zaujímať skôr ešte predtým ako vôbec takýto problém nastal, že prasknuté sklo, by sme sa vyhli mnohým problémom, keby sme to riešili v rámci dákej prevencie Smiech

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#346. RE: Poškodené autosklo (9. august 2018, 08:54)

pretoze si mal zrejme v hlave to, ze tvoje auto ma ochranny stit alebo co Pýrim sa

0 0
Nahlásiť

jachu
19 prispevkov Gabčíkovo
#347. RE: Poškodené autosklo (10. august 2018, 14:48)

Huberl, týmto si ma rozosmial, ale nie je to tým, len za normálnych okolností nás to nenapadne, že čosi také by sa stať mohlo.
Veď tiež som to zažil, keď niekto mal prasknuté sklo, tak som len krútil hlavou, že ako to je možné, čo robili a potom to došlo aj na mňa Smiech

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #348. RE: Poškodené autosklo (10. august 2018, 16:52)

Roskow je to netypické, že takéto sklo vedia poistiť, ale myslím, že to je výhodou. Ja napríklad po istých skúsenostiach viem, že ak by som mal problém s niečím, so sklom, či už prasklina alebo len niečo menšie, tak sa obrátim na nich a im si to dám urobiť, aj preto, že vedia poradiť, sú ústretoví a to si cením Súhlasim Že aj prístup fajn, aj kvalita tej práce Smiech

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#349. RE: Poškodené autosklo (13. august 2018, 19:33)

viem, ze to nie je tym, ale chcel som to trochu odlahcit, predsa len to nie je sranda mat prasklinu a vycalovat peniaze len tak.
Na kazdeho sa raz dostane, proti tomu to sklo nemas ako ochranit fakt len vyriesit to aby ta vymena potom nebola nejakou sokovou terapiou, ale aby sa to fajn dalo financne zvladnut.

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#350. RE: Poškodené autosklo (14. august 2018, 08:01)

ano to je fajn, ze potom nemusis letet hned do autorizaku aby ti vymenili sklo a nemusis tam nechat pomaly celu vyplatu alebo aspon polovicu Smiech

lebo to su take vydavky, co by nepotesili asi nikoho najma ked by prisli znenazdajky Smiech

0 0
Nahlásiť

tibikat
24 prispevkov Tomášov
#351. RE: Poškodené autosklo (16. august 2018, 10:10)

nemáte niekto náhodou čerstvú skúsenosť s tým, že prasklinu alebo nejakú ďobku by ste mali v zornom poli? ja som v tom proste, že je lepšie meniť sklo, ak je prasklina v zornom poli, ale mám známeho ten teraz v nejakom dedinskom servise bol a tomu to opravovali, z čoho som trochu zmätený zostal, či z toho nemôže mať problém, jasné, že lacnejšie to bolo, ale stojí to zato?

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #352. RE: Poškodené autosklo (20. august 2018, 11:09)

Autorizák v tomto smere to je už kapitola sama o sebe.
Tam aj tie ceny to potom sa už bavíme úplne o ničom inom Smiech

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #353. RE: Poškodené autosklo (20. august 2018, 11:11)

Autorizák v tomto smere to je už kapitola sama o sebe.
Tam aj tie ceny to potom sa už bavíme úplne o ničom inom Smiech

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #354. RE: Poškodené autosklo (21. august 2018, 15:56)

Nie nemal som v hlave také veci, len som si nejako myslel, že mňa sa to netýka, že prečo by mne mal kameň vletieť do skla, že akurát taká náhoda chápeš Smiech Smiech

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#355. RE: Poškodené autosklo (21. august 2018, 17:18)

Tibikat môže to byť problém je dôležité aby to bolo kvalitne a odborne urobené aby tá robota nebola odfláknutá, lebo potom to môže spôsobiť nemalé problémy. Že to napríklad bude treba robiť ešte raz čiže ja by som povedal, že aj zduplované a zbytočné výdavky Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#356. RE: Poškodené autosklo (22. august 2018, 08:50)

aby náhodou potom ešte zatekať nezačalo, ale každý robíme asi tak ako považujeme za najvhodnejšie, či nie???

0 0
Nahlásiť

tibikat
24 prispevkov Tomášov
#357. RE: Poškodené autosklo (22. august 2018, 11:29)

dobre, ale môžem sa na to v malom servise spoľahnúť, že to urobia tak aby dobre bolo?
aby som to potom za pár týždňov nemusel vybavovať zase a dakde inde?
na takéto opravy alebo výmeny sa vzťahuje potom aj dáka záruka?
mám z toho dedinského servisu, také zmiešané pocity po pravde Čože?

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #358. RE: Poškodené autosklo (24. august 2018, 08:19)

Záleží to všetko od toho, kde si to dáš meniť. Od toho závisí aj to, či budeš mať na to záruku a akú.
V Hornete to je tak, že na montáž poskytujú doživotnú záruku, počas celej životnosti autoskla a pri oprave, ak bude opravené sklo u nich pokračovať prasklinou.
Tak sklo vymenia a z tej výmeny odrátajú cenu, čo si zaplatil predtým za opravu skla.

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#359. RE: Poškodené autosklo (27. august 2018, 11:58)

ELBARTO701 len podľa mňa je len malá pravdepodobnosť, že by sa opäť objavila tá prasklina, ktorá tam bola pred opravou. Alebo čo. Keď oni to robia modernou technológiou. Ešte keby sa sklo opravovalo v nejakom malom servise, že tak ako sa to robilo kedysi, že pomaly na kolene, tak to už je iná vec, to už by bolo na mieste sa o tomto pobaviť, ale tu si myslím, že nie

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#360. RE: Poškodené autosklo (27. august 2018, 13:35)

tibikat to je to, čo som ti ja písal, že nevieš či nezačne potom zatekať alebo čosi, či sa môžeš spoľahnúť je z môjho pohľadu celkom otázne a je to len na tebe, no ja by som bol pravdepodobne dnes voči tomu už dosť skeptický a radšej by som volil cestu, pri ktorej budem vedieť, že bude v pohode OMG!

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo