Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. apríl 2024, 12:37

Autor
Správa

passko
47 prispevkov Urmince
#381. Poškodené autosklo (4. október 2018, 07:58)

Takato sluzba jestvuje? Akym sposobom to funguje ak teda mas skusenost? Lebo som o tom aspon ja zatial nepocul, ja este furt nemam ani len poistenie skla, aj ked uz na to myslim dlhsiu dobu, uz niekolko mesiacov, ze by som sa mal na nejake ponuky pozriet oboznamit sa s nimi OMG!

0 0
Nahlásiť

melow
19 prispevkov Martin
#382. RE: Poškodené autosklo (4. október 2018, 09:08)

poistenie nemam ani ja, ved naco by mi bolo, ked uz aj z povinnej zmluvnej by mali preplatit prasklinu???

0 0
Nahlásiť

vlad390
18 prispevkov Bernolákovo
#383. RE: Poškodené autosklo (5. október 2018, 08:37)

Neviem kde žiješ, asi inde jak ja. Alebo celkovo v inom štáte, keď toto píšeš. Nie je to tak, pzp preplatí len ak má vinníka, keďže by to šlo cez pzp toho, kto by ti tu ujmu na tom aute v podstate spôsobil. Chápeš?
Inak z tvojej poistky to nemá ako ísť. To ti nik neuzná. Aj preto keď som ja mal prasklinu, tak som si dal urobiť hneď samostatné poistenie čelného skla. Aby ak mi odletí sklo z nejakého cudzieho auta aby som ho nemusel naháňať, ale aby som si to vedel vyriešiť aj bez toho vinníka Fajn

0 0
Nahlásiť

melow
19 prispevkov Martin
#384. RE: Poškodené autosklo (8. október 2018, 08:55)

pockaj tomu nerozumiem to ozaj len takto funguje?? myslel som si, ze normalne staci mat pzp a tym je vec vybavena keby cosi taketo sa stalo OMG!

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #385. RE: Poškodené autosklo (8. október 2018, 17:13)

realita je dost odlisna od toho, co si ty momentalne myslis, ale nie si sam, co si toto myslel, nie si sam, ktory zije v takejto vidine, myslim, ze je takych ludi este stale dost Smiech
ale to je vsetko o tom, ze necitame vsetko asi dokonca a potom taketo polopravdy sa k nam dostavaju OMG!

0 0
Nahlásiť

14 prispevkov Banská Bystrica
#386. RE: Poškodené autosklo (9. október 2018, 09:23)

lucobu tak trochu nam skus tu realitu priblizit ak teda by ti to nevadilo, lebo tiez by som o tom rad vedel cosi nove Fajn

0 0
Nahlásiť

passko
47 prispevkov Urmince
#387. RE: Poškodené autosklo (9. október 2018, 12:53)

Nie len ty, ale aj ja by som rad vedel o com, lebo uz dlhsie kdeco zvazujem, pozeram, ale neviem do coho sa dat, aby to malo zmysel, aby to neboli pre mna len lahko utratene peniaze, ktore k nicomu nebudu Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#388. RE: Poškodené autosklo (10. október 2018, 08:31)

keď máš len pzp tak nezmôžeš pri praskline skla nič, s tvojou poistou vôbec, ide o to, že keby si chcel vyriešiť prasklinu cez takéto poistenie tak by to muselo ísť cez poistku toho, kto to spôsobil nie tvoju, tým pádom potrebuješ zastaviť toho človeka, potrebuješ aby uznaj, že je možné, že ti to spôsobil a potrebuješ aby to dal cez seba, aby ti výmenu preplatili, lenže to je z môjho pohľadu šetko na dlhé lakte, nemal by som na to nervy a ani čas, preto ja to mám napríklad vyriešené tak, že mám poistenie čelného skla uzatvorené v Hornete, keď sa niečo stane, tak cez nich si vybavím buď výmenu, alebo opravu skla a nebudem potrebovať niekde niekoho po cestách naháňať aby mi potvrdil, že spôsobil ten problém Haha

0 0
Nahlásiť

blow730
18 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#389. RE: Poškodené autosklo (10. október 2018, 15:04)

Passko utratene peniaze to nebudu, pretoze aspon budes nejako kryty, ze keby nahodou sa cosi stalo Fajn

0 0
Nahlásiť

blow730
18 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#390. RE: Poškodené autosklo (10. október 2018, 15:08)

Stanxo kolko teba chyta to poistenie o ktorom si tu teraz pisal? Oplati sa to oproti inym ponukam? Lebo tych je dnes uz tiez jak maku, co som checkoval Som záludný

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#391. RE: Poškodené autosklo (11. október 2018, 13:43)

blow je pravdou, že ponúk je veľa, že je z čoho vyberať, to či sa niekomu niečo vyplatí, oplatí to už je potom dosť subjektívny názor, to už je o tom pohľade, kto má aké auto, tým pádom aj aké sklo, na koľko by to vychádzalo a aké sú podmienky, čiže tam je potom na mieste si nad to sadnúť a zvážiť si podľa seba najvhodnejšiu variantu Že aha

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #392. RE: Poškodené autosklo (17. október 2018, 09:12)

tie podmienky sú alfou a omegou toho - aby si dobre vedel porovnať Fajn

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#393. RE: Poškodené autosklo (17. október 2018, 12:54)

áno je toho viacej, preto aj ja som to trošku lustroval, že čo by bolo lepšie, no vychádza na rok 19€, čo je cena z môjho pohľadu ako víno, nemyslím si, že by som nejaké iné poistenie zohnať za lepšiu cenu a s podmienkami ako pri tomto, to asi len velice ťažko Fajn

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#394. RE: Poškodené autosklo (18. október 2018, 08:59)

aj lepšia ako víno by som povedal, no nie?
Predsa len niekde sú tie ceny za rok aj vyššie a nemáš tam toľko výhod, aj keď tu je zase to, že čím dlhšie budeš mať poistenie tým viac výhod pre teba z toho plynie Fajn

0 0
Nahlásiť

lukojano
38 prispevkov Žabokreky
#395. RE: Poškodené autosklo (19. október 2018, 09:35)

blow len to krytie tiez aby malo zmysel, aby vobec to krytie clovek pri probleme pocitil tak je potrebne aby mal poistenie, ktore bude spolahlive, aby vedel, ze ked cosi, ze sa ma na koho obratit a s kym veci riesit aj vsetky papiere Fajn

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#396. RE: Poškodené autosklo (22. október 2018, 09:44)

lukojano preto treba dobre čítať všetko a pýtať sa aj pri uzatváraní poistky, či ozaj sme všetko pochopili správne či ozaj sú veci tak ako očakávame, aby neprišlo nejaké trpké sklamanie, keď by sa problémy objavili alebo čo Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť
bingo_171 34 prispevkov Detva #397. RE: Poškodené autosklo (22. október 2018, 12:54)

strako čo poisťovňa to iné ceny, čo nejaká iná inštitúcia, tak tiež iné ceny, je to rôzne, ale za mňa je najistejšie aspoň zatiaľ zakaždým sa mi to ukázalo ako dobrá voľba, že keď som mal nejaký problém neriešil som nič nikde len v autoskle, viem, že tam sklá vedia dať do poriadku, nech by šlo o akýkoľvek problém a nemusím sa niekde v servise alebo kde s dakým naťahovať

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #398. RE: Poškodené autosklo (24. október 2018, 10:47)

len ani cena by nemala byt akoze priorita, ze len na zaklade nej sa riadit, lebo to potom tiez moze cloveku priniest rozne prekvapenia a to myslim, ze po nejakych takych prekvapkach nik z nas netuzi, preto dobre pozriet porovnat ceny, ponuky, co vies dostat kde a na zaklade toho sa rozhodnut, viem, ze cloveku to vezme cas, kym si porovna veci, ale ten cas je dobre investovany :)

0 0
Nahlásiť

blow730
18 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#399. RE: Poškodené autosklo (24. október 2018, 12:19)

Na rok to je velmi dobra cena aspon sa mi to tak javi, dost uz som nad tym sedel, tie ceny su kadejake. No este to vidim tak, ze budem musiet pozriet este raz sa na to. Len neviem ako to je s uzatvaranim takychto poisteni. Treba to riesit osobne???

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #400. RE: Poškodené autosklo (25. október 2018, 11:45)

ako kde, ale nemusíš to osobne, aj cez internet sa dá, len je dobré sa vopred informovať telefonicky, že či je možné poistenie pre sklo, ktoré máš ty, ktoré má tvoje auto, lebo majú právo na zváženie toho, či sklo poistia alebo nepoistia, záleží od výbavy ;)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo