Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 17:18

Autor
Správa

35 prispevkov Bratislava III - Rača
#441. Poškodené autosklo (7. január 2019, 16:32)

Mavos môže vzniknúť aj na rovnakom mieste, ak nie je poriadne urobená oprava. Že to nie je dobré akoby zaliate alebo akoby som to povedal. Že dobre opravené.
V takom prípade by sa to stať mohlo. Alebo v prípade, že je prasklina veľká a odporučia ti sklo vymeniť a ty ho aj napriek tomu dáš len opraviť, tak sa to môže aj takto potom prejaviť.

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #442. RE: Poškodené autosklo (8. január 2019, 07:44)

len ktory clovek by si nedal poradit, ked mu niekto odporuci vymenu, to mi povedz, ved si musi byt tym padom vedomy, ze je to isty risk Čože?

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#443. RE: Poškodené autosklo (9. január 2019, 07:09)

nemyslim si, myslim, ze sa najdu aj taky, co napriklad v ramci setrenia alebo niecoho takeho sa uchylia k takejto moznosti, aj ked im to nik neodporuca. Len tam sa treba pripravit na to, ze nik sa za tu opravu nezaruci, kedze ti co to robia sami odporucali skor vymenu skla Čože?

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#444. RE: Poškodené autosklo (9. január 2019, 09:02)

otázka je, či s tým rátajú, že sa im za to nezaručia OMG!

0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#445. RE: Poškodené autosklo (10. január 2019, 08:33)

mozete mi niekto napisat ako je to s cenami za vymenu skla a za opravu? naco sa ma clovek akoze pripravit na ake vydavky, ked sa takyto problem objavi?

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#446. RE: Poškodené autosklo (11. január 2019, 08:37)

Vsetko zalezi od toho, kde by si si dal to sklo robit. ci v nejakom servise beznom alebo v autorizovanom alebo v autoskle, no proste kazdy ma svoje ceny. no vymena skla nie je najlacnejsia zalezitost a vie to urobit celkom skrt cez rozpocet aspon podla mojej skusenosti. podla mna je vhodne obratit sa na autosklo, ked som mal ja problem, tak mi s tym pomohli v Hornete a maju aj fajn ceny, aj co sa tyka vymeny skla, aj oprav, ze su taky povedal by som, ze cenovo dostupny a hlavne vedia co robia, ze tu vymenu skla urobia poriadne

0 0
Nahlásiť

35 prispevkov Bratislava III - Rača
#447. RE: Poškodené autosklo (14. január 2019, 09:32)

Toto je to podstatné, že vedia, čo robia. Kľúčové je aby to sklo bolo v poriadku, aby bolo opravené alebo vymenené tak aby neostal ani náznak po praskline, po dákom probléme!

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#448. RE: Poškodené autosklo (15. január 2019, 07:44)

Osobne keby idem na výmenu alebo opravu a nie je sklo v pohode, že by bolo na ňom vidieť niečo, že ostatok z praskliny alebo voľačo, tak neodišiel by som z tade, kým by to niekto nedal na poriadok, lebo predsa idem si to dať spraviť aby tam nič neostalo, no nie??

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#449. RE: Poškodené autosklo (15. január 2019, 09:07)

Podľa mňa by museli mať fest guráž na to aby také auto pustili na cesty, aby ho vrátili majiteľovi, to snáď také veci sa teraz už nedejú Fajn

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#450. RE: Poškodené autosklo (16. január 2019, 10:20)

tiež si toto myslím, to by si asi nik nevzal na triko, proste sklo by malo byť ako nové aj keď sa len opravuje, nemalo by tam ostať nič, presne mi o tom hovorili aj keď som uzatváral poistenie, že veľmi záleží aj od toho akým spôsobom sa to sklo opravuje :)

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #451. RE: Poškodené autosklo (16. január 2019, 11:59)

to je prirodzene, lebo su aj rozne sady na opravu skla, co sa daju kupit uz pomaly kdekolvek a tymi je to podla mna celkom risk a nieco na tom skle ostane, to sa neda urobit tak aby to bolo uplne ok Som záludný

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#452. RE: Poškodené autosklo (17. január 2019, 13:13)

A za dostupne ceny a to dokaze mnohych zmiatnut si myslim a potom to tak vyzera, potom su s tym len problemy Som záludný

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#453. RE: Poškodené autosklo (18. január 2019, 07:23)

tak ako píšeš, človeka to dokáže ovplyvniť a pritom dnes už nie je taký problém aby za dobrú cenu opravili sklo aj v autoskle, že tie ceny v dnešnej dobe už nie sú také, že by skrz to niekto skrachoval alebo čo, radšej osobne dám opraviť sklo hornetu, kde mám aj poistenie a mám istotu, že tá oprava bude tip top ako má byť, že na skle neostane nič, akoby som mal si dáku sadu niekde kupovať, nerváčiť sa s tým a len tŕpnuť aký bude výsledok

0 0
Nahlásiť

1adrik0
23 prispevkov Nová Dedinka
#454. RE: Poškodené autosklo (21. január 2019, 07:53)

Pre každého je pri tomto priorita niečo iné, pre niekoho sú to peniaze, pre niekoho je to čas, že koľko výmena alebo oprava bude trvať. Koľko bude potrebné napríklad na sklo čakať, každý to vnímame inak, iné veci berieme na vedomie Že aha

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#455. RE: Poškodené autosklo (22. január 2019, 07:51)

Tak to si myslím, to v to dúfam, lebo to by už akože čo bolo??

0 0
Nahlásiť

gogre
31 prispevkov Gabčíkovo
#456. RE: Poškodené autosklo (23. január 2019, 09:22)

To teda, co by to uz bolo. To by bol aky nonsens. No nie?
Co sa tyka kalibracie kamery, tak neviete mi povedat, ze ci to dlho trva? A ci je potreba kalibrovat zakazdym pri vymene skla? Pri oprave asi netreba ci?

0 0
Nahlásiť

booxi
18 prispevkov Bratislava IV - Devínska Nová Ves
#457. RE: Poškodené autosklo (28. január 2019, 09:23)

pri oprave to nie je potrebne, aspon si myslim, lebo ked sa opravuje mala prasklina, tak kamera v podstate s tym nema nic spolocne, no pri vymene celeho skla, tam by som povedal, ze tam je to uz trochu o niecom inom Že aha

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#458. RE: Poškodené autosklo (30. január 2019, 07:23)

kalibráciu ti urobia v rámci toho ako budú meniť sklo, čiže nie je to časovo náročná záležitosť a povedal by som, že ani finančne, sú aj drahšie veci a podľa mňa netreba na to prizerať nejako, kalibrovať kameru proste potrebuješ pri takýchto veciach a vyhnúť sa tomu nejako nedá, teda keď berieš do úvahy, keď myslíš na svoju bezpečnosť Že aha

0 0
Nahlásiť

gogre
31 prispevkov Gabčíkovo
#459. RE: Poškodené autosklo (2. február 2019, 11:01)

Drahsie veci su, to ano, to som si uz zazil, ale nechcem vyhadzovat zbytocne peniaze za nieco za co neni treba vies Smiech

0 0
Nahlásiť

35 prispevkov Bratislava III - Rača
#460. RE: Poškodené autosklo (4. február 2019, 08:24)

Myslím, že toto je úplne normálna a prirodzená vec. V dnešnej dobe je fajn šetriť, alebo aspoň niečo ušetriť prostredníctvom výhodného nákupu. Ja tiež od istého obdobia proste ceny kukám, porovnávam, aby som nepreplácal zbytočne a môžem aspoň do iných záležitostí investovať Že aha

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo