Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 13:04

Autor
Správa

treloni
102 prispevkov Drietoma
#521. Poškodené autosklo (9. máj 2019, 14:46)

Zbytocne natahovanie a neviem co vsetko. Ja som so sklom nastastie problemy, natahovacky nemal, mne to spravili pomaly hned. Nemusel som ani na sklo niekolko dni cakat. Lebo niekde aj na to sklo sa musi cakat dlhsiu dobu a este potom aj na vymenu, no mna nastastie to obislo

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#522. RE: Poškodené autosklo (10. máj 2019, 08:53)

Niekde ano, vo vacsine servisov je to tak, este v autorizovanych sa da obist tak, ze to netrva dlho, ale najrychlejsie co mam skusenost tak sa ku sklu dostanes v autoskle ;)

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#523. RE: Poškodené autosklo (10. máj 2019, 09:32)

Luvio poviem ti, že stačí niekedy aj malá bodka na skle a ty neuvidíš napríklad auto prichádzajúce, toto je dosť hazard a podľa mňa na cestách sa riskovať neoplatí, proste to nestojí zato Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#524. RE: Poškodené autosklo (14. máj 2019, 15:21)

MANUCHJARO toho som si vedomý. Ja viem ako to je, že niekedy fakt málo stačí.
Preto ja keď by sa takýto problém objavil tak pôjdem do hornetu, nebudem to vybavovať cez autorizák alebo niečo také, kde by to vyšlo aj raz toľko.

0 0
Nahlásiť
norkaso 40 prispevkov Zlaté Moravce #525. RE: Poškodené autosklo (15. máj 2019, 08:41)

tiež autosklo vybaviť vie aj papiere s poisťovňou, že ty nemusíš dokopy nič robiť, ničím sa nejako zožierať ;)

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#526. RE: Poškodené autosklo (17. máj 2019, 09:07)

NORKASO to áno. To je o to jednoduchšie. Kopu času to ušetrí, ja som rád za takéto možnosti, čo dnes máme ;)

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#527. RE: Poškodené autosklo (21. máj 2019, 13:06)

papiere, to je vec, ktoru osobne nenavidim. Ked niekde volaco musim vypisovat, jedno zaniest tam, druhe inam. Jeden by sa z toho zblaznil. Pre mna je to tiez velka pomoct, ked niekto to za mna spravi Smiech

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#528. RE: Poškodené autosklo (22. máj 2019, 09:25)

Toto nie si sám ani len zďaleka. Ja by som bol najradšej keby všetko išlo bez papierov, ale nejde to tak. Alebo aspoň cez net, ale to tiež sa nedá všetko len tak vybaviť, takže keď je možnosť, že mi s tým niekto pomôže, tak to teda cením.
Ešteže keď niečo treba tak aj moja polovica je taká, že k papierom zasadne a spraví Smiech

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#529. RE: Poškodené autosklo (23. máj 2019, 10:00)

Tak potom máš po problémoch, keď v každom smere sa nájde niekto kto ti s tým pomôže ;)

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#530. RE: Poškodené autosklo (24. máj 2019, 09:00)

Ná teda, veď ako si zariadiš tak máš, no nie??

0 0
Nahlásiť

lubinop
49 prispevkov Tvrdošín
#531. RE: Poškodené autosklo (27. máj 2019, 13:09)

Je to lepšie, keď to do rúk dostane niekto kto má skúsenosti, kto vie, že čo je potrebné. Že vie vybaviť papiere, dokumenty aj s poisťovňou. Ja tiež keby to riešim sám a vybavujem, tak si myslím, že by som nad tým strávil veľmi veľa času a teda myslím, že ten môžem loepšie využiť ;)


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#532. RE: Poškodené autosklo (28. máj 2019, 08:37)

ale tak to som rád, že v tomto ste ma nenechali samého, čo v tom nevie chodiť Smiech

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#533. RE: Poškodené autosklo (29. máj 2019, 09:38)

Vieš čo ja veľa vecí neriešim, že radšej dám od nich ruky preč, ale keď ide o auto, tak dbám v prvom rade na to aby po stránke kvality bolo všetko ako má a papiere idú na vedľajšiu koľaj.
Pre mňa aj pri výmene skla je proste priorita to aby to sklo bolo ok. Aby bolo kvalitné a správne nasadené!

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#534. RE: Poškodené autosklo (3. jún 2019, 09:29)

to ano merco, len napriklad kamarat ten si daval nacenit vymenu v autorizovanom servise a teraz bol nemilo prekvapeny tym, co sa dozvedel, tym jaku cenu mu vyrubili Som záludný

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#535. RE: Poškodené autosklo (4. jún 2019, 12:53)

Akože nechcem byť drzý alebo hnusný, ale čo čakal??

0 0
Nahlásiť

johnnno
53 prispevkov Dudince
#536. RE: Poškodené autosklo (5. jún 2019, 10:27)

Tak autorizovany servis sice ma vyssie ceny, to je pravda. Avsak zase clovek tam ma aj tu istotu, ze to bude dobre urobene a ze keby aj nie, ze by nastal daky problem, tak sa tam moze vratit a ma sa na koho obratit.

0 0
Nahlásiť

Mattias_H
29 prispevkov Bratislava IV - Devín
#537. RE: Poškodené autosklo (6. jún 2019, 09:38)

tak takuto istotu nemas len v autorizaku. Mne menili sklo v hornete minuly rok a teda nemal som problem a ani dodnes nemam. Viem, ze keby nieco sa stalo, tak to budu riesit, ked by som prisiel ze nieco nie je ok. Ze proste neni to ako nejaky maly servis, ktory by sa mi mohol otocit chrbtom alebo co. Oni maju svoje pobocky, na ktore sa da v pripade dakeho problemu obratit a to je fajn. A hlavne su tie ceny dostupnejsie jak v autorizaku Čože?

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#538. RE: Poškodené autosklo (7. jún 2019, 08:05)

kubo pravdupovediac neviem co cakal, ale tak asi nizsiu sumu, jak mu povedali, predsa len ked si v zivote nemenil sklo tak nemas realnu predstavu o cene, on bol na tom podobne

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#539. RE: Poškodené autosklo (10. jún 2019, 09:03)

ale vies si zistit po telefone, kde ako by ta to vyslo. Ja som si tak zistoval, ze som si obvolal, povedal som ake mam auto, tak som cakal, ze aka cenova ponuka mi dojde a aj to moj vyber ovplyvnilo, ale potom som uz povedal, ze nebudem to takto robit a radsej som dal poistenie a tym padom nemusim nikoho obvolavat a zistovat si ceny, ak by sa aj cosi stalo.

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#540. RE: Poškodené autosklo (11. jún 2019, 08:09)

Aspon vies na koho sa takto mozes obratit Fajn

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo