Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 24. apríl 2024, 21:30

Autor
Správa

86 prispevkov Zázrivá
#601. Poškodené autosklo (10. september 2019, 10:53)

Lubek to stačí, že máš istotu, že vieš kde čo potom vyriešiť a nemusíš sa stresovať Blééé

0 0
Nahlásiť

brownio
13 prispevkov Banská Bystrica
#602. RE: Poškodené autosklo (17. september 2019, 11:42)

tak niekedy nemusi sa nic stat, aj ked trafi, vela zalezi od toho ako ten kamen trafi v akom uhle a to ty nemas sancu nejako ovplyvnit Že aha

0 0
Nahlásiť

maros.kami
18 prispevkov Trnava
#603. RE: Poškodené autosklo (18. september 2019, 13:47)

toto je proste nevyspytatelne :) mne tiez odletel pred nedavnom kamen do skla, ale u mna je toto vec, ktora ma uz neprekvapi, kedze som uz tri razy menil sklo Smiech
len mal som nestastie, ze zakazdym to trafilo tak, ze opravit sa to nedalo, to bola moja smola Smiech

0 0
Nahlásiť

rolio
24 prispevkov Malacky
#604. RE: Poškodené autosklo (19. september 2019, 11:25)

to už pomaly chodíš jak na klavír teda, nepoznám asi nikoho čo by už toľkokrát menil, väčšinou tak raz, dvakrát, ale trikrát to už je fest dosť na môj vkus.
Ale jasné, že ty za to nemôžeš a nič s tým ani urobiť nevieš Že aha

0 0
Nahlásiť

lubinop
49 prispevkov Tvrdošín
#605. RE: Poškodené autosklo (23. september 2019, 11:08)

A čo spravíš v takom prípade? Nič, tam nemáš sa jak pred tým chrániť jedine to, že si dáš sklo poistiť aby ťa to stálo menej, to je jediná jedna cesta, ktorá má zmysel.


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #606. RE: Poškodené autosklo (24. september 2019, 11:22)

To je akože málo? Podľa mňa je to stále lepšie jak nič, predsa len lepšie jak sa len tak prizerať, keď sa niečo takéto stane.
Aspoň nejaká istota, že to niekto vymení a ešte aj za dostupnú cenu.
Najlepšie by bolo keby som si vedel sklo doma vymeniť sám, ale to si teda netrúfam Smiech

0 0
Nahlásiť

lubinop
49 prispevkov Tvrdošín
#607. RE: Poškodené autosklo (25. september 2019, 09:39)

Nepovedal som nikde, že je to málo. Ani si to nemyslím. Predsa len tie ceny poistení nie sú nejaké vysoké a vedia nám ušetriť aj peniaze a aj čas a nervy, čo nie je málo Pýrim sa


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #608. RE: Poškodené autosklo (2. október 2019, 10:39)

Lenže mne to tak prišlo, podľa tvojej reakcie Smiech
Oplatí sa dať si sklo poistiť. Za mňa toľko ;)

0 0
Nahlásiť

kamilho
22 prispevkov Palárikovo
#609. RE: Poškodené autosklo (3. október 2019, 12:21)

maros menil si uz tolkokrat? to v akom casovom rozmedzi sa ti toto podarilo? to potom mas aj problem s poistenim nie?? Smiech

0 0
Nahlásiť

maros.kami
18 prispevkov Trnava
#610. RE: Poškodené autosklo (4. október 2019, 08:48)

ale to nebolo nejako rychlo po sebe, medzi prvymi dvomi to bol asi rok a potom asi az tri cca, tak nejako Že aha
neviem preco si si hned predstavil, ze to bolo po sebe Smiech s poistenim vobec problem nemam, mam Hornet Assist a tam som nemal problem s tym aby mi vymenili sklo, pretoze som uzavrel poistenie na tri roky, cize je to pohoda a prave, ked uzavries na tri roky to poistenie, tak mas pripadne opravy zadarmo a aj vymenu skla Že aha

0 0
Nahlásiť

maroscho
22 prispevkov Banská Bystrica
#611. RE: Poškodené autosklo (7. október 2019, 09:52)

Nechapem co ma spolocne vymena a to, ze mas poistenie na tri roky??

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#612. RE: Poškodené autosklo (8. október 2019, 10:36)

Vyhodnejsie podmienky byvaju, ked je na dlhsie obdobie to poistenie. Spokojnosť

0 0
Nahlásiť

kamilho
22 prispevkov Palárikovo
#613. RE: Poškodené autosklo (9. október 2019, 11:25)

maros hej tak to potom rozumiem, ked to bolo s takym odstupom, tak to je o niecom inom Že aha
ty si si to hned daval na dlhsie? ci si najskor mal len na rok??

0 0
Nahlásiť

maros.kami
18 prispevkov Trnava
#614. RE: Poškodené autosklo (11. október 2019, 09:57)

hned na dlhsie, lebo tie podmienky su vyhodnejsie, ked je poistenie na dlhsie Že aha
aspon pre mna je to tak lepsie, viac mi to vyhovuje, ale tak kazdy si musi pozriet zvazit co bude lepsie, predsa na inych veciach nam kazdemu zavisi

0 0
Nahlásiť
marzo16 21 prispevkov Bratislava I - Staré Mesto #615. RE: Poškodené autosklo (15. október 2019, 07:58)

hej, ale kazdemu moze vyhovovat cosi ine, je dobre riadit sa svojimi potrebami ;)

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #616. RE: Poškodené autosklo (16. október 2019, 10:00)

Čaute už ste sa niekto stretli s tým, že by po oprave skla ostala ďobka? Teda prasklina tam je, akože vidieť ju, ale citiť nie?
Kamošovi to tak opravili v jednom servise a neviem či je to celkom OK, či je to normálne, predsa len mu to môže vadiť pri výhľade, nie?

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#617. RE: Poškodené autosklo (18. október 2019, 11:45)

osobne som sa nestretol, aj keď som počul už o takých veciach, že sa to môže stať, že je to možné, ale mne sklo robili v Hornete a tam to bolo fajn, mne na skle neostalo nič, ostalo ako nové, keď ono záleží aj ako to robia, aká je tá prasklina a množstvo vecí okolo toho a vlastne ovplyvňuje to aj to jak dlho s prasklinou jazdíš, že či sa do nej nachytá nejaký prach alebo nie

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #618. RE: Poškodené autosklo (21. október 2019, 10:49)

Tak myslíš, že vlastne, z časti by si za to mohol aj sám?
Tým, že nešiel hneď??

0 0
Nahlásiť

majco9999
31 prispevkov Žilina
#619. RE: Poškodené autosklo (22. október 2019, 09:41)

preco by si za to mohol sam? sak uz ked je prasklina, tak uz je to asi uplne jedno, ze kedy pojde nie? co sa tam moze zmenit??

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#620. RE: Poškodené autosklo (23. október 2019, 12:24)

MAJCO9999 problém môže byť, keď prach do toho nafúka, potom sa to už nebude dať tak ľahko a tak dobre opraviť aby sklo ostalo pekné, aby tam neostal ani náznak po nejakej oprave.
Preto keď sa čosi takéto stane a je to len malé, tak je fajn to dať spraviť čím skôr ;)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo