Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 17. apríl 2024, 01:24

Autor
Správa

passko
47 prispevkov Urmince
#621. Poškodené autosklo (24. október 2019, 19:50)

Tak a sak ked je poistenie tak je bez starosti, tak oprava moze byt aj zdarma, tak naco potom zbytocne rozmyslat a otalat :)

0 0
Nahlásiť

majlov
24 prispevkov Bratislava IV - Devín
#622. RE: Poškodené autosklo (25. október 2019, 10:04)

no nie vsade je to takto ako ty popisujes, ale ano napriklad ja co mam poistenie, to som si daval v Hornete a tam mam zahrnute aj opravy a su zdarma, v niektorych pripadoch aj vymena skla je zdarma, len opravu je fakt potrebne robit co najskor aby sa predislo tomu, ze by nieco na tom skle mohlo ostat, lebo ked do praskliny sa uz prach nachyta a kopa ineho tak potom uz to take easy neni aby na skle neostalo nic Že aha

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#623. RE: Poškodené autosklo (29. október 2019, 09:17)

nam sa to casto nevidi, ze nejaky prach by mohol narobit problemy, len opak je pravdou Že aha

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#624. RE: Poškodené autosklo (31. október 2019, 13:49)

Keby len prach..
Všeobecne otáľať netreba, lebo sa ani nenazdáme môžeme stretnúť nejakých zelených a pokuta jak vyšitá za prasklinu..
V niektorých prípadoch, čo som už počul, že už aj zadržali aj auto..
Lebo nebolo akože súce na jazdu po cestách..

0 0
Nahlásiť

dahel
14 prispevkov Trnava
#625. RE: Poškodené autosklo (4. november 2019, 14:30)

Zadrzali auto?? Zaco prosim ta?

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#626. RE: Poškodené autosklo (5. november 2019, 09:35)

zaco? Ak auto ma vo vyhlade vodica prasklinu, alebo je ta prasklina nejaka velka, tak nie je suce na jazdu po cestach, po komunikaciach a maju pravo take auto zadrzat, respektive zadrzat technicak Že aha

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#627. RE: Poškodené autosklo (6. november 2019, 10:35)

Hej a akože poznám typy, čo by nemali problém jazdiť aj bez neho, ale za seba môžem povedať, že si myslím, že je to riziko.
Preto keď niečo takéto ja by som mal, tak hneď by som to šiel dať do porádku. Jo bude ma to stáť nejaké peniaze, ale určite to vyjde menej ako potom pokuta alebo neviem čo ;)

0 0
Nahlásiť

44 prispevkov Horné Obdokovce
#628. RE: Poškodené autosklo (7. november 2019, 14:36)

za mladi by sopm to aj ja tak riesil, ze aj bez technickeho, ale dnes urcite nie :)
clovek si moze narobit take problemy, ze sa ani len nenazda a pritom je to taka malickost dat si to spravit a ende vybavena vec ;)

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#629. RE: Poškodené autosklo (11. november 2019, 09:56)

Akurát včera keď sme šli od svokrovcov domov, tak nám strelil kameň, nakoniec avšak skončil na kapote a nie v čelnom. Ale to tiež neviem či sa tešiť či plakať. Keby skončil na čelnom, tak to viem aspoň v Hornete vyriešiť, že by mi s tým pomohli, ale na kapote tiež po sebe peknú spúšť zanechal, to som zvedavý ako sa mi to podarí vybaviť Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

kubicek.koncicek
19 prispevkov Hurbanovo
#630. RE: Poškodené autosklo (12. november 2019, 09:25)

tak to ozaj kubo neviem co je v takomto pripade lepsie, najlepsie by bolo keby si to neodnieslo nic, ale tak co spravis??

0 0
Nahlásiť

maximmus
18 prispevkov Nitra
#631. RE: Poškodené autosklo (13. november 2019, 09:28)

presne toto by som bol aj ja rad, keby je vsetko v poriadku a nemam problem, lenze toto su veci, ktore si nejako nevyberieme, predsa len to necakame, ze nieco take jak popisal, ze sa moze stat, to casto pride jak blesk z jasneho neba, jak aj ku mne, kubo akoze aj lak alebo kde ti to trafilo?

0 0
Nahlásiť

maximmus
18 prispevkov Nitra
#632. RE: Poškodené autosklo (13. november 2019, 09:30)

merco pises, ze by si to siel dat do poriadku, nejaky tip, ze ako na to? ja mam uz asi dva dni priblizne co som si to vsimol, ze taku mensiu pavucinu, nemam ju priamo vo vyhlade, skor je v spolujazdcovom, ale tak pri niektorych odbockach a tak mi to vadi, ze nevidim celkom dobre, len zase prosim ta nieco, co ma nebude stat majland Smiech

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#633. RE: Poškodené autosklo (14. november 2019, 12:24)

Kúsok laku, ale tak skôr si to taký plast pod čelným odniesol tam ostala diera po tom, ale tak nejako to asi riešiť nebudem, predsa len to mne vadí niekto si to možno ani nevšimne, len ten kúsok laku čo šiel dolu to musím dáko urobiť, nech sa nejako hrdza tam nechytí alebo čo ;)

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#634. RE: Poškodené autosklo (18. november 2019, 09:35)

kubo pokiaľ to nie je vážnejšie, tak v pohode s tým si nejako nelám hlavu, keby to bolo sklo tak to je horšie si myslím ;)

0 0
Nahlásiť

kejo25
19 prispevkov Liešťany
#635. RE: Poškodené autosklo (22. november 2019, 15:34)

kubo ked casto tieto veci si vsimnes len ty, lebo sa na to sustredis, aspon u mna to tak byva ;)

0 0
Nahlásiť

johnnno
53 prispevkov Dudince
#636. RE: Poškodené autosklo (24. november 2019, 09:44)

Nieco na tom, co pises pravdy je, ale zase su veci, ktore si skor ini ludia vsimnu, napriklad ta moja zena ta si vsimne vsetko, na svojom aute sice nie, ale na mojom hej co nechapem, ale je to tak Smiech
Ale tak ja sa snazim vsetko, co sa da nejako spravit tak dat to do poriadku, aby auto nejako neupadalo alebo akoby som to povedal ;)

0 0
Nahlásiť

zdenkomikula
40 prispevkov Nová Dubnica
#637. RE: Poškodené autosklo (25. november 2019, 08:07)

to poznám, o tom ani písať nemusíš, ale keď ona ma natrúsené v aute to si napríklad nevšimne. Ale neriešim.
Mne sa raz podobná vec stala, ale skončilo to v skle a takú pavučinu som teda ešte nevidel, čo mi na skle ostala. Nebolo to príjemné, lebo to v takom prípade sa výmene človek nevyhne ani len náhodou ;)

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#638. RE: Poškodené autosklo (25. november 2019, 11:54)

zdenkomikula, ale vidis nic sa nestalo, vymenil si a isiel si dalej, len horsie by bolo keby si s tym jazdil, ohrozoval by si v prvom rade tym seba, ale taktiez aj inych

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #639. RE: Poškodené autosklo (26. november 2019, 09:11)

neoplati sa zahravat s tymito vecami, lebo tym si koleduje clovek aj o pokutu a teda myslim, ze aj inak sa da nejakych 50 euro minut ako na nejaku pokutu skrz poskodene sklo ;)

0 0
Nahlásiť

zdenkomikula
40 prispevkov Nová Dubnica
#640. RE: Poškodené autosklo (27. november 2019, 09:01)

Smiech to bolo také, že nemal som odvahu s tým jazdiť, ani nie preto, že by sa niečo mohlo stať, že by to mohlo prasknúť viac alebo niečo, ale skôr preto, že som nevidel dobre na cestu, že keď som sa pozeral do istého uhla a teda takto riskovať to nemám záujem, keď mám na iné veci, tak musím mať aj na toto Smiech
Ale tak je pravda, že teraz som pokojnejší, lebo mal som obavu trochu aj z toho, že keby prišiel dážď, či by niečo nepresiaklo

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo