Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 09:53

Autor
Správa
rocero 52 prispevkov Leopoldov #681. Poškodené autosklo (14. január 2020, 10:47)

A pri vymene je to cca podobne, co??

0 0
Nahlásiť

egrio
17 prispevkov Prievidza
#682. RE: Poškodené autosklo (16. január 2020, 09:28)

Aka je cena za opravu skla ked nemam ani havarijne poistenie a ani nejake pripoistenie skla?

0 0
Nahlásiť

booxi
18 prispevkov Bratislava IV - Devínska Nová Ves
#683. RE: Poškodené autosklo (16. január 2020, 11:43)

cena za opravu skla nie je vysoka, kamarat si daval nedavno opravovat v autoskle a neviem ci si dobre pamatam ale sa mi vidi, ze spominal, ze okolo 40 euro platil, nebolo to viacej, co si myslim, ze je dobra cena, je to stale menej ako keby si mal menit cele celne sklo, tam by sme sa bavili potom uz o stovkach

0 0
Nahlásiť
vretto 22 prispevkov Bánovce nad Bebravou #684. RE: Poškodené autosklo (17. január 2020, 11:54)

Keď tam pri výmene ide aj o to aké sklo prirodzene sa ide kupovať objednávať, tá cena za výmenu, akože cena práce sa nemá prečo líšiť to je jedno, tam sa mení len cena skla samotného :)

0 0
Nahlásiť

edlotrip
16 prispevkov Nitra
#685. RE: Poškodené autosklo (18. január 2020, 14:52)

Booxi nie je, aj ked zalezi od toho kde si clovek da opravit, este menej to moze vyjst ked to spravi nejaky kamarat, len to tak nebude mat zaruku a zase myslim, ze aj na opravu je dobre ju mat, keby nahodou nieco


Rychlost to je moje...
0 0
Nahlásiť

booxi
18 prispevkov Bratislava IV - Devínska Nová Ves
#686. RE: Poškodené autosklo (20. január 2020, 08:14)

to je ale normalna vec, ze to zalezi od viacerych veci, ale najma od toho kde, on bol v autoskle, tam myslim, ze tie ceny su najdostupnejsie a to je asi aj skrz to, ze proste sa venuju len tomu jednemu a naplno, aspon moj pohlad je taky, da sa aj tak ako si ty pisal, ale odvazi sa niekto na toto dnes, ked uz vacsina ma drahsie auta??

0 0
Nahlásiť

14 prispevkov Banská Bystrica
#687. RE: Poškodené autosklo (20. január 2020, 11:57)

to uz je otazka na tych kto si nieco take da, kto si na nieco take trufne, ja by som to nerobil, sice nemam najdrahsie auto, ale zase su veci, ktore chcem mat urobene dobre, kvalitne a nechcem mat s nimi dake problemy

0 0
Nahlásiť

kollki
29 prispevkov Malacky
#688. RE: Poškodené autosklo (21. január 2020, 09:52)

Booxi co je to drahsie auto, to je myslim, ze pojem, ktory si kazdy vie vysvetlit inak, lebo pre kazdeho z nas to mozno aj ine znamena, kedze inak zarabame, inak miname.
Tie rozdiely su, ale na kvalite by sme si mali dat zalezat zakazdym, nie?
Pozeral som predpoved cez vikend vyzeralo to aj na nejaky sneh, tak uz som dufal, ze pojdem vyskusat sa niekde smyknut a nic. Zase ma to len oklamalo OMG!

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#689. RE: Poškodené autosklo (21. január 2020, 10:46)

Egrio prečo nemáš ani jedno z toho? Myslíš, že to je na škodu, či prečo??

0 0
Nahlásiť

egrio
17 prispevkov Prievidza
#690. RE: Poškodené autosklo (22. január 2020, 09:12)

Nie preto, ze by to bolo na skodu. Ale nemal som to za potreby.
Tak som si nedal, ale pri prasknutom skle je to uz jedno nie??

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#691. RE: Poškodené autosklo (22. január 2020, 11:45)

aj na prasknute sa da dostat poistka, len ta vyjde viacej ako keby si ju uzatvaral pri neposkodenom skle, ale da sa to, len to nie cez poistovnu, ale cez autosklo by si musel uzavriet poistenie, hornet ponuka taku moznost, ze poistenie aj pri poskodenom a hned ti sklo aj za vyhodnejsiu cenu vymenia a ta poistka vychadza co si pamatam tak nejakych 39 eur na jeden rok ;)

0 0
Nahlásiť

booxi
18 prispevkov Bratislava IV - Devínska Nová Ves
#692. RE: Poškodené autosklo (24. január 2020, 10:49)

tak ja vnimam drahsie auto, uz ked dam zan viac ako 10tisic v takom pripade uz nemam chut spekulovat a vymyslat ked sa nieco stane, ze vyriesit to len nejako docasne, jak napriklad opravu skla, ze dat to urobit niekomu len tak po znamosti a dako na kolene

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #693. RE: Poškodené autosklo (24. január 2020, 12:20)

jeggo vychadza tak, ale s tym, ze vlastne si priratas aj cenu za vymenu skla a tym stale si do cca 150euro za celu tu vymenu aj za poistenie, takze myslim si, ze je to dobry sposob, je to dobre usetrenie penazi, lebo normalna vymena skla bez poistenia by vysla niekde v autorizovanom servise este viacej ;)

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #694. RE: Poškodené autosklo (24. január 2020, 12:22)

krossik na skodu to urcite nie je, mat poistenie je dobra vec, nikdy nevies kedy sa ti co moze stat, co ta na ceste moze stretnut Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#695. RE: Poškodené autosklo (10. február 2020, 10:18)

Ja zas pri ziadnom aute by som nechcel vymyslat, bez ohladu na to, co by ma to auto stalo, predsa stale su to peniaze, na ktore som musel robit, takze ak poskodene sklo, tak musi byt dobre urobena ta oprava alebo vymena, aby sa mi to zachvilu nestalo znovu. Ze by sa to objavilo prasknute na tom istom mieste alebo co OMG!

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#696. RE: Poškodené autosklo (10. február 2020, 18:46)

HECTOR256 keď každý sa na to inak pozeráme. Ale to je normálka.
Mňa teraz žerie to, keď vidím aké sú sedačky po zime. Taký fľak, onaký, raz zakážem jesť čokoľvek v aute a bude vybavené, lebo z tohto mám len nervy. Som chcel, že si sám auto vytepujem, že niečo ušetrím, ale šak pri tom jak momentálne naše auto vyzerá by som asi skôr ošedivel jak ho vyčistil. A keď som videl manželkine čelné sklo, aké je špinavé, tak som až nechápal Smiech

0 0
Nahlásiť

lacciak
20 prispevkov Liešťany
#697. RE: Poškodené autosklo (11. február 2020, 11:05)

toto je po zime problem nie len tvoj to som si isty Smiech

po oprave skla ostane nieco na tom skle? to sa len zaleje alebo ako sa to robi? este som nemal prasklinu tak nemam znalosti v tomto smere

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#698. RE: Poškodené autosklo (11. február 2020, 14:16)

LACCIAK to možno áno. Ale privádza ma to do šialenstva po pravde.
Odpoveď na tvoju otázku myslím, že môže byť rôzna. Veľa záleží od toho, že či pôjdeš prasklinu dať opraviť hneď alebo nie. Či sa tam prach nalepí alebo niečo alebo sa nestihne.

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#699. RE: Poškodené autosklo (11. február 2020, 17:43)

najlepsie je dat to hned, aby neostal ani neznak nicoho na skle, aby vyzeralo neposkodene Fajn

0 0
Nahlásiť
norkaso 40 prispevkov Zlaté Moravce #700. RE: Poškodené autosklo (13. február 2020, 08:24)

kto urobí tú opravu a akým spôsobom, istého času môj sused nosil takú nálepku na čelnom, vyzeralo to akoby tam mal list zo stromu a keď som sa ho na to pýtal, že čo to má, prečo to má, tak priznal farbu, že nechcel na felicite jak svoje auto on volá opravovať sklo, že šak len raz za čas na ňom chodí, že to zvládne, takže sú rôzne možnosti Smiech

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo