Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 11:57

Autor
Správa

darlojz
39 prispevkov Myjava
#641. Poškodené autosklo (28. november 2019, 15:43)

ty obavu z dažďa, ale teraz aj mrazy môžu narobiť problémy, keďže majú prísť ;)

0 0
Nahlásiť
kabac 22 prispevkov Pezinok #642. RE: Poškodené autosklo (29. november 2019, 11:15)

môže aj nemusí všetko záleží aká by bola tá prasklina, to je ťažko toto súdiť, môj názor je, ale že netreba čakať kým nejaký problém nastane, respektíve sa nejako rozkvitne, keď niečo je, je najlepšie to dať do poriadku čo najskôr, aby to nestálo veľa peňazí a tiež aj nervov Výborne

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#643. RE: Poškodené autosklo (29. november 2019, 14:02)

tam sa moze stat to, ze ak je mala prasklina, tak sa moze zvacsit :/

0 0
Nahlásiť

mavos
22 prispevkov Prešov
#644. RE: Poškodené autosklo (2. december 2019, 09:58)

Ja hlavne nevidím dôvod, že prečo by sa niečo takéto malo nejako odkladať, veď keď sa objaví nejaký problém, tak to je dobré dať hneď do poriadku aby neboli žiadne problémy, aby sa niečo zbytočne neskomplikovalo.
Tým, že sa budú této veci nejako odkladať alebo čo, tak si nič nepomôžeme, len si môžeme uškodiť

0 0
Nahlásiť

blow730
18 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#645. RE: Poškodené autosklo (3. december 2019, 10:23)

Ako je to ked by som chcel poistenie zrusit casom nejako? Ze by som niekde nasiel nejaku lepsiu ponuku?

0 0
Nahlásiť

jachu
19 prispevkov Gabčíkovo
#646. RE: Poškodené autosklo (4. december 2019, 08:35)

Veď máš viacero možnosti, že na akú dobu uzavrieť poistenie, dajú sa niektoré uzavrieť aj napríklad len na rok a po roku si to vieš prehodnotiť, že či chceš ostať alebo ísť do niečoho iného. Aj keď je pravda, že ak si dáš na dlhšie, tak máš lepšie podmienky, väčšie benefity, takže to si myslím, že je celkom na zamyslenie na jak dlho si ho dať.
Ale podľa mňa je naivné čakať, že objavíš nejakú skvelú ponuku za rok alebo tak, podľa mňa sa tie ponuky nejako nemenia, aspoň čo sledujem ;)

0 0
Nahlásiť

tibikat
24 prispevkov Tomášov
#647. RE: Poškodené autosklo (5. december 2019, 17:56)

napríklad v Hornete je výhoda uzavrieť poistenie na tri roky, pretože pri tom máš prípadnú výmenu čelného skla zadarmo, čo je podľa mňa fajn, že tým pádom ušetríš nie málo peňazí ;)
plus máš opravy skla bezplatne a ešte ti nanesú aj dvojzložkovú ochrannú vrstvu :)

0 0
Nahlásiť

stankopravda
30 prispevkov Poprad
#648. RE: Poškodené autosklo (5. december 2019, 19:51)

ta ochranna vrstva to ti je dobra vec, ja som si myslel, ze to je nic, ze to nepomoze, ale mylil som sa, ma to zmysel Smiech

0 0
Nahlásiť

klaciak
13 prispevkov Zlaté Moravce
#649. RE: Poškodené autosklo (6. december 2019, 08:17)

Vieš čo ani ja som si to najskôr nevedel celkom predstaviť, že aký to má význam, čo to môže pomôcť, ale vydrží to istý čas a je to dobré, aspoň ja teraz po skúseností s tým, som toho názoru a je to dobré, že to máš v rámci poistenia napríklad v autoskle, že ti to dajú na to sklo Výborne

0 0
Nahlásiť

Mattias_H
29 prispevkov Bratislava IV - Devín
#650. RE: Poškodené autosklo (9. december 2019, 09:16)

jachu vyhoda je podla mna uz len to, ze nemusim rok co rok kukat ponuky, ze ako sa pomenili podmienky a cena poistenia alebo pripoistenia celneho skla.
Lebo mna by to teda otravovalo Smiech

0 0
Nahlásiť
Ubo15 17 prispevkov Komárno #651. RE: Poškodené autosklo (9. december 2019, 10:26)

mattias keby sa to aspoň nejaké výrazne menilo, ale nemení Pýrim sa

0 0
Nahlásiť

1adrik0
23 prispevkov Nová Dedinka
#652. RE: Poškodené autosklo (11. december 2019, 09:38)

Nemá sa ani čo meniť pri takýchto veciach, tie podmienky podľa mňa tam tiež nejaké veľké zmeny sa robiť nedajú a pri cenách duplom.
Predsa len podľa mňa napríklad lepšiu cenu za poistenie jak je 19ečiek na rok to nezoženieš, aj keby neviem čo. Čiže fakt potom je to o tých podmienkach, že za tú cenu ti kto čo vie poskytnúť

0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#653. RE: Poškodené autosklo (11. december 2019, 11:16)

ked kazdy ma ine predstavy, poznam ludi, co by najradsej za poistenie neplatili nic a mali vsetky jeho vyhody, aj takych majstrov mam vo svojom okoli Smiech

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #654. RE: Poškodené autosklo (12. december 2019, 10:10)

To je jasné, že sa aj taký nájdu. Ale tak musíme sa myslím zariadiť podľa toho aké sú možnosti na trhu, už aj pzp sa dá kadejako poriešiť, že s rôznymi výhodami a pripoisteniami, len si treba dobre tie podmienky čítať, že vlastne čo sa oplatí, čo ako vychádza. Aby to rozhodnutie bolo OK. Aby sme s tým boli v pohode.
Ešte zatiaľ je pohoda, že nejaké problémy na cestách na nás nejako nečíhajú, keďže nemrzne až tak, že by boli nejaké poľadovice, že by bolo treba posypy Smiech

0 0
Nahlásiť

dronoch
15 prispevkov Senica
#655. RE: Poškodené autosklo (12. december 2019, 11:10)

A načo si vôbec poistenie dávate??.. Podľa mňa sú to zbytočne vyhadzované peniaze.. Veď nevieš či sa ti niečo stane či nie.. A vymeniť sklo veď to nie je zase toľko peňez..

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #656. RE: Poškodené autosklo (13. december 2019, 13:29)

Nie je to toľko peňazí? Záleží od toho aké máš čelné sklo, so základnou výbavou to nie je taký problém, ale už sú vybavenejšie sklá a tam by si nad tou cenou len tak nehodil rukou OMG!

0 0
Nahlásiť

vlad390
18 prispevkov Bernolákovo
#657. RE: Poškodené autosklo (13. december 2019, 14:15)

Dronoch sto ľudí a sto názorov, každý máme iné priority, iné veci sú pre nás podstatné ;)

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#658. RE: Poškodené autosklo (17. december 2019, 12:00)

Ked nechces poistenie si ho nedavaj niekto ma havarijnu a riesi si to cez nu aj to je moznost, uz sa da sklo poistit aj takym stylom, ze si das pripoistit k pzp, ale najlepsie asi podmienkovo vychadza to, ked mas samostatne poistenie.
Ked ono niekedy problem moze nastat nielen pocas zimy, pri posypanych cestach, ale nieco neprijemne sa moze aj pocas leta, ze z nejakeho velkeho auta, co nieco prevaza ti streli do celneho

0 0
Nahlásiť

marcello_114
25 prispevkov Nováky
#659. RE: Poškodené autosklo (17. december 2019, 14:07)

nie je to tak davno co som videl clanky o tom, ze je mozne preplatenie cez povinnu zmluvnu poistku, len to vsetko je len zavadzanie lebo realne je to trosken ine Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#660. RE: Poškodené autosklo (18. december 2019, 16:17)

Keby sa to dalo len tak bez problemov cez pzpcku tak by nebolo nejake to pripoistenie k poistke alebo nieco take lebo by to bolo uplne zbytocne ;)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo