Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 04:57

Autor
Správa

samhi
15 prispevkov Martin
#701. Poškodené autosklo (13. február 2020, 09:39)

@norkaso toto myslis vazne???

to potom ma aj zmysel pre humor, ale zrejme je to trosku aj o tom, ze chcel posetrit nieco, nie?

0 0
Nahlásiť
norkaso 40 prispevkov Zlaté Moravce #702. RE: Poškodené autosklo (13. február 2020, 17:04)

myslím, tiež som zíral, ale tak čo urobíš, každý k istým veciam pristupujeme inak, čo ti poviem, ale ja keďže chodím do mesta denne a tak by som mal obavu z toho tak jazdiť
šak jasné, že chcel, veď dôchodok asi nemá nejaký vysoký, tak čo čakáme Čože?

0 0
Nahlásiť

35 prispevkov Bratislava III - Rača
#703. RE: Poškodené autosklo (14. február 2020, 12:37)

Lacciak keď si dáš urobiť sklo, že opraviť napríklad do hornetu, že proste sa venujú tam tým sklám, že to urobia čo najskôr, aby sa tam nedostali nejaké nečistoty, tak na skle neostane nič, neraz som to videl, že je sklo jak predtým, len to sa musí robiť poriadne, ozaj technológiami, ktoré sú na to určené nielen tak nejakým lepom alebo čím ;)

0 0
Nahlásiť

lacciak
20 prispevkov Liešťany
#704. RE: Poškodené autosklo (14. február 2020, 16:49)

myslis, ze len tak podomacky urobene hej? Smiech

0 0
Nahlásiť

35 prispevkov Bratislava III - Rača
#705. RE: Poškodené autosklo (14. február 2020, 17:45)

Áno, tak je iné, keď to robí niekto napríklad v autoskle a má skúsenosti, aby nepoškodil ešte viacej to sklo alebo niečo. Predsa oprava skla ako taká zaberie možno 30 minút času a vlastne po tej oprave bude to sklo stále rovnako pevné ako predtým jak tam prasklina vznikla. Vlastne tá oprava to sklo nijako neoslabí.

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#706. RE: Poškodené autosklo (16. február 2020, 11:04)

Takto neoslabí len keby bolo sklo viackrát opravované a niekde pri sebe tak to by už mohlo spôsobiť problémy Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

samhi
15 prispevkov Martin
#707. RE: Poškodené autosklo (16. február 2020, 17:19)

@norkaso jasne, ze kazdy podla seba, podla svojich moznosti, len podla mna by sme mali mysliet v prvom rade asi na bezpecnost svoju Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

samhi
15 prispevkov Martin
#708. RE: Poškodené autosklo (16. február 2020, 17:21)

@nikolasBA 30 minut, ale to akurat tak v autorizovanom servise a v autoskle niekde inde, v nejakom mensom servise alebo len tak doma keby sa sklo opravovalo, tak to je zalezitost aj na dlhsie nie?

a este nejaky cas po oprave auto musi asi aj stat nie???

0 0
Nahlásiť

35 prispevkov Bratislava III - Rača
#709. RE: Poškodené autosklo (19. február 2020, 07:39)

To áno, že tak krátko to trvá niekomu kto má k tomu možnosti, kto má skúsenosti, kto vie. Tak väčšinou ti dajú vedieť, že kedy si môžeš prísť pre auto, tebe už nemusí nikde stáť, ty už môžeš normálne jazdiť a neriešiť nič.

0 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#710. RE: Poškodené autosklo (19. február 2020, 09:53)

caute k tomuto ja pristupujem tak, z keby aj som mal niekde cakat alebo nieco, tak budis, budem len aby to dobre bolo aby na skle nic neostalo, nech vo vyhlade mi nic nevadi, lebo aj len mala bodka mna dokaze rozptylovat a dokazem byt z toho nervozny to je podobne ako pri spinavom skle Smiech
ozaj davali ste niekto aj nejaku ochranu na sklo?

0 0
Nahlásiť
mankolo 23 prispevkov Bratislava V - Petržalka #711. RE: Poškodené autosklo (19. február 2020, 13:04)

Ochranu pred cim? Pred odfrkujucim strkom a niecim takym?

0 0
Nahlásiť

misoziak
28 prispevkov Šenkvice
#712. RE: Poškodené autosklo (20. február 2020, 07:50)

@samhi neni lepsou variantou autorizovany servis? predsa ide o znacku, tam dostanem aj papier o tom, ze som tam bol aj zaruku na to aj vsetko, co treba nie?

0 0
Nahlásiť

samhi
15 prispevkov Martin
#713. RE: Poškodené autosklo (20. február 2020, 10:25)

@misoziak co ja viem, nemyslim si, podla mna v tom nejaky rozdiel nie je, ci autorizak ci autosklo, aj jedno aj druhe musia mat prax, skusenosti a technologie na to, takze casovo by to malo byt cca to iste, kvalitou si myslim, ze tiez, rozdiel, co ja vnimam tak to v tom, ze autorizak bude drahsi, ze tam ta cena bude uplne niekde inde ako v autoskle a tiez pristup v autorizaku zalezi od toho na koho narazis, lebo ja niekedy ked som siel volaco riesit, tak som mal pocit, ze dotycneho otravujem uz len tym ze som tam a teda taky pristup nemusim

0 0
Nahlásiť

gumiak
46 prispevkov Komárno
#714. RE: Poškodené autosklo (20. február 2020, 18:38)

samhi pri takom pristupe by som sa zvrhol na pate a odisiel by som. Súhlasim

0 0
Nahlásiť

misoziak
28 prispevkov Šenkvice
#715. RE: Poškodené autosklo (21. február 2020, 08:26)

@samhi dik, ze si mi napisal. myslis pristup, kedy dostanem termin a taketo bezne veci hej? tak to je normalne na to dbam aj ked k lekarovi idem, nejdem len tak k barsjakemu a duplom nie k takemu, co by ma otocil pomaly hned medzi dverami. zaruku dostanem aj aj?

0 0
Nahlásiť

elichor
15 prispevkov Prievidza
#716. RE: Poškodené autosklo (21. február 2020, 12:38)

misoziak myslim, ze zaruka by mala byt samozrejmost, ved dva roky su pokial viem dane, to musis mat zakazdym a pri vsetkom, nie?

0 0
Nahlásiť

kamilho
22 prispevkov Palárikovo
#717. RE: Poškodené autosklo (21. február 2020, 18:03)

zistoval som si to a zaruka je samozrejmostou, len vsade je to inak, v autorizovanom servise dostanes normalnu zaruku, ale napriklad v autoskle, v Hornete tak tam mas na opravu dozivotnu zaruku, co znamena, ze kazde dalsie poskodenie, ktore vznikne pocas nasledujucich troch rokov ti opravia zdarma, to je taky rozdiel v tom, co by ti napriklad servis normalne poskytol ;)

0 0
Nahlásiť

misoziak
28 prispevkov Šenkvice
#718. RE: Poškodené autosklo (25. február 2020, 14:26)

@elichor tak myslim, ze jo, ale neviem, ze v akom casovom horizonte, kolko mozem ratat
@kamilho to potom toto vychadza lepsie, je to na dlhsie, tak sa to potom asi viacej takto oplati rovno v autoskle Čože? mas ty skusenost nejako s vyuzitim tej zaruky, ze by sa nieco stalo?

0 0
Nahlásiť

simovan
16 prispevkov Piešťany
#719. RE: Poškodené autosklo (25. február 2020, 18:02)

misoziak mne sa raz tak stalo, že mi vznikla pavučina na tom istom mieste jak bola po strelení kameňom, ale tak tých dôvodov prečo sa to stalo myslím, že je kvantum Som záludný

0 0
Nahlásiť

rolio
24 prispevkov Malacky
#720. RE: Poškodené autosklo (26. február 2020, 14:17)

ako pôvodne si si sklo opravoval? Si si to sám robil?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo