Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 14:05

Autor
Správa

43 prispevkov Martin
#741. Poškodené autosklo (15. marec 2020, 16:55)

zalezi ci to chces len tak, lebo napriklad ked si das poistenie, tak mas vlastne tuto technologiu, to nanesenie v cene :)

0 0
Nahlásiť

dahel
14 prispevkov Trnava
#742. RE: Poškodené autosklo (18. marec 2020, 08:33)

To je v cene? Ale len jedna aplikacia alebo ako je to?

0 0
Nahlásiť

43 prispevkov Martin
#743. RE: Poškodené autosklo (18. marec 2020, 12:57)

to kolkokrat ti poskytnu tu aplikaciu tej nanotechnologie zalezi od toho na aku dobu si dat poistenie, jedno poskytnutie na jeden rok, ale to je prirodzene, kedze to cca rok aj na tom skle vydrzi ;)

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Bratislava I - Staré Mesto
#744. RE: Poškodené autosklo (19. marec 2020, 10:22)

caute neviete ako je to v momentalnej situacii s menenim skla?
na koho je mozne sa obratit? lebo v telke som videl, ze servisy su zatvorene, takze teraz som trochu zmateny, ze co urobit, na koho sa obratit alebo ci len vydrzat, kym sa situacia neukludni?

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Urmince
#745. RE: Poškodené autosklo (20. marec 2020, 09:54)

To bolo, ale som teraz niekde videl, ze boli nejake vynimky udelene predsa len auto si nevyberie kedy sa pokazi, ani prasklina na skle si to nevyberie, takze taketo firmy musia byt k dispozicii. Ale samozrejme sa aj tam treba chranit pre istotu.
Takze nemusis vydrzat, ale mozes to dat urobit kludne.

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#746. RE: Poškodené autosklo (24. marec 2020, 09:34)

vynimky? Hej? To som nezaregistroval. Coho sa to tyka? Ktorych firiem? Ci vsetkych servisov?

0 0
Nahlásiť

63 prispevkov Chynorany
#747. RE: Poškodené autosklo (25. marec 2020, 17:06)

lubek osetrenie skla to co si pisal tak staci raz rocne, takze k tomu poisteniu je to dobry benefit. Lebo k ziadnemu inemu pripoisteniu ziadnu takuto technologiu nedostanes.

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Bratislava I - Staré Mesto
#748. RE: Poškodené autosklo (26. marec 2020, 13:08)

a vies mi aj napisat, ze kde by sa to dalo?
ci su vsetky autoservisy otvorene alebo autoskla?? neviem ako je to a nechcem niekde zbytocne ist chapes, ta prasklina nie je najmensia a nechcem riskovat, ze by ma policajti zastavili Som záludný

0 0
Nahlásiť

18 prispevkov Nitra
#749. RE: Poškodené autosklo (2. apríl 2020, 12:41)

huberl ale to nezabrani prasknutiu, nie?? to len pri nejakych mensich kamienkoch pomoze ci??

0 0
Nahlásiť

70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#750. RE: Poškodené autosklo (2. apríl 2020, 18:22)

marzo tak momentalne napriklad aj v Hornete ta vybavia, co mi znamy spominal, lebo tiez si bol dat opravovat sklo a ze ti funguju bez problemov, jasne, ze sa chrania aj oni momentalne, ale tak to je taka normalna vec, ale funguju normalne, robia, takze myslim, ze by si to mohol dat na poriadok Smiech

0 0
Nahlásiť

56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#751. RE: Poškodené autosklo (3. apríl 2020, 07:48)

Maximmus prasknutiu nezabrani nic, ale moze to veru ochranit pred nejakym drobnejsim strkom niecim takym, lebo to je tiez dost neprijemne, ked to niekde odfrkuje, to je na nervy. To myslim, ze poviem za vsetkych a nielen za seba Smiech
A najma tie cesty su ake su, takze sa nemozeme spoliehat na to, ze nejaky kamen trafi mozno v zime, ked su posypane cesty, teraz su tie nastrahy cely rok.

0 0
Nahlásiť

19 prispevkov Liešťany
#752. RE: Poškodené autosklo (4. apríl 2020, 11:49)

teraz ano, aj tie cesty svedcia o tom, ze to nie je bohvie co, vytlk pomaly kazdych 10metrov v priemere Čože?

0 0
Nahlásiť

126 prispevkov Košice IV - Juh
#753. RE: Poškodené autosklo (6. apríl 2020, 14:57)

Matats zabrániš prasknutiu, keď nebudeš nikam chodiť Smiech

0 0
Nahlásiť

13 prispevkov Banská Bystrica
#754. RE: Poškodené autosklo (7. apríl 2020, 07:51)

kubo toto je dost velka vyzva, co si napisal, ved ked uz mam auto, tak ho mam preto aby som sa na nom vozil, nie aby mi doma niekde stalo, nemyslis??

ale pokial je len maly problem, mala prasklina tak to vobec nie je ziadny zasadny problem, to sa da vyriesit rychlo a na skle nemusi nic ostat, horsie je ked ide o nejaku pavucinu, ktoru musis riesit uz aj aby ta v jazde nejako neobmedzovala, myslim skrz vyhlad

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov Bratislava IV - Devín
#755. RE: Poškodené autosklo (7. apríl 2020, 13:09)

keby obmedzovala prasklina vo vyhlade tak tam vahat nie je nad cim, lebo ide o bezpecnost! Som záludný

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#756. RE: Poškodené autosklo (8. apríl 2020, 08:26)

vieš, že je veľa ľudí, čo to podceňujú, čo si myslia, že to nemá ako ovplyvniť bezpečnosť až kým neprídu do takej situácie, že im tá prasklina bude brániť vo výhľade, že nezbadajú niečo podstatné

0 0
Nahlásiť

39 prispevkov Myjava
#757. RE: Poškodené autosklo (8. apríl 2020, 15:27)

bol som opravovať sklo minulý týždeň na aute, síce mne sa nepodarilo prasklinu chytiť, ale žene áno a just na mojom aute, tak som to bol vymeniť hneď nech mám pokoj a bolo to rýchlo urobené, pol hodka a po probléme ani len stopa Smiech

0 0
Nahlásiť

17 prispevkov Komárno
#758. RE: Poškodené autosklo (20. apríl 2020, 15:23)

viem ako si to myslel, ale vieš, že toto sa ovplyvniť nedá, že to sa môže stať hocikomu a bárkde, neovplyvníš to a myslím, že ani ona nechcela aby sa jej to stalo a duplom nie na tvojom aute Smiech
tiež jej asi kadečo chodilo hlavou, že ako ti to povie, či to dá urobiť bez teba Smiech alebo čo Smiech

0 0
Nahlásiť

40 prispevkov Nová Dubnica
#759. RE: Poškodené autosklo (21. apríl 2020, 19:24)

ubo, ale tak toto je taká maličkosť ešte, čo sa dá jednoducho vyriešiť a zase už dnes to nestojí majlánd nejaká oprava skla :)

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov Malacky
#760. RE: Poškodené autosklo (22. apríl 2020, 10:52)

caute viete ma pls nejako nasmerovat ze ako viem kedy sa sklo da opravit a kedy to uz neni mozne? lebo kazdy mi hovori inak a mam obavu ze sa na to spolahnem a napokon budem nemilo prekvapeny ked dojdem do servisu ze mi to budu chciet na komplet cele menit

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo