Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 19:39

Autor
Správa

tibikat
24 prispevkov Tomášov
#781. Poškodené autosklo (13. máj 2020, 16:51)

bočné a zadné sklá tie sú v servisoch ešte väčším problémom, lebo tie sú ozaj špecifické a tam treba presne objednávať, takže tam to trvá často aj viac ako týždeň ;)

0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#782. RE: Poškodené autosklo (13. máj 2020, 18:52)

ale je to na jednej strane aj logicke, ved tolko je moznosti, tolko aut, ze to neni sanca aby vsetko mali na skladoch servisy, ale tam potom ide o tu promptnost pri zohnani

0 0
Nahlásiť
bingo_171 34 prispevkov Detva #783. RE: Poškodené autosklo (14. máj 2020, 11:42)

tibikat sklá, čo si ty písal sa opraviť nedajú to je tá nevýhoda, ale zase ani sa tak často nestáva, že by boli rozbité, to skôr pri nejakých nehodách alebo keď nejaký výtržník má potrebu sa niekde činiť, sa prejaviť, tak vtedy Fajn

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#784. RE: Poškodené autosklo (14. máj 2020, 16:45)

Bingo by si sa cudoval kolki ludia maju s tymto problem, ze kazdu chvilu menia bocne sklo. Kamarat tak mal dvakrat po sebe v jednom mesiaci rozbite.
Ale tak urobil chybu parkoval pri ceste, kusok je aj krcma a aj nejaka diskoteka, tak tam sa ani necudujem, ze sa nieco taketo stalo, aj ked som si myslel, ze ludia maju rozum a nebudu schopni nieco taketo v dnesnej dobe urobit, ale tak chybou je nieco predpokladat.

0 0
Nahlásiť

schmitz211
19 prispevkov Nitra
#785. RE: Poškodené autosklo (14. máj 2020, 17:32)

ďakujem radnon takže za pár dní je dobré sa aj nejako vopred informovať? zavolať si že aké mám auto čo by som potreboval a kedy mám dojsť?

0 0
Nahlásiť

Mattias_H
29 prispevkov Bratislava IV - Devín
#786. RE: Poškodené autosklo (19. máj 2020, 10:38)

toto je na tebe ako sa k tomu postavis, ako sa informujes. Mozes priamo aj na pobocku ist ak ju mas nejako blizko, ale ak nie tak je lepsie si zavolat vopred a informovat sa.
Nech nechodi zbytocne, ak by nemali cas alebo take sklo.

0 0
Nahlásiť
Dalo13 9 prispevkov Trenčín #787. RE: Poškodené autosklo (19. máj 2020, 11:19)

ma zmysel mat havarijne poistenie pri prasknutom skle?
na jednom aute ho mam, ale na druhom nie a niekto mi spominal, ze ked mam havarijnu tak si sklo poistit nemusim davat, ze to netreba

0 0
Nahlásiť

dronoch
15 prispevkov Senica
#788. RE: Poškodené autosklo (20. máj 2020, 11:19)

Havaríjne poistenie je ti najmä výhodou pri iných veciach.. Netuším či to má vplyv aj pri takejto maličkosti..

0 0
Nahlásiť
kabac 22 prispevkov Pezinok #789. RE: Poškodené autosklo (21. máj 2020, 11:01)

havaríjne poistenie má zmysel, napríklad v Hornete nebudeš mať problém s mobilným servisom, opravou. rovnako ako keby si mal aj pripoistenie čelného skla, tak máš tieto výhody, ja som si dal asi pol roka dozadu poistenie v autoskle nech toto mám tiež bez akýchkoľvek problémov, keď budem mať ísť na výmenu skla, nech ma to nestojí veľa peňazí, dokonca keďže som si to dal na tri roky, tak výmenu budem mať zadarmo Smiech

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #790. RE: Poškodené autosklo (28. máj 2020, 17:23)

Zadarmo, ale len prvýkrát potom pri ďalšej výmene ak to bude v rámci tých troch rokov, tak budeš kúsok doplácať.

0 0
Nahlásiť

melow
19 prispevkov Martin
#791. RE: Poškodené autosklo (29. máj 2020, 10:31)

ma zmysel kabac o tom nepochybujem, ale pri novych autach, pri nejakych jazdenkach moc asi ani nie, aspon teda ja si myslim, ze sa to neoplati platit lebo tie sumy su tam potom take, ze neviem ci sa smiat ci plakat ;)

0 0
Nahlásiť

majco9999
31 prispevkov Žilina
#792. RE: Poškodené autosklo (2. jún 2020, 10:53)

melow suhlas tiez havarijnu nemam a zatial som nejako pocitil ze by som ju potreboval predsa len ta suma toho auta nie je nejaka vysoka takze si z toho tazku hlavu nerobim Smiech

0 0
Nahlásiť

radohany
33 prispevkov Skalica
#793. RE: Poškodené autosklo (2. jún 2020, 12:22)

to nemám ani ja, ale zato mám normálne pzp, čo každý a k tomu si platím ročne ešte pripoistenie na čelné sklo, čo nevychádza vôbec veľa a som v pohode s tým, ale tak niekto sa viacej nehôd obáva ako takýchto maličkostí so sklom, teda maličkosti sú to ako pre koho Smiech

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov Kalinkovo
#794. RE: Poškodené autosklo (5. jún 2020, 11:42)

Fajn radohany koľko teba stojí to poistenie?
kde ho máš? lebo teraz je tých možností veľa, kde sa dá takéto poistenie dohodnúť

0 0
Nahlásiť

blow730
18 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#795. RE: Poškodené autosklo (8. jún 2020, 12:24)

Ludkos je moznosti vela, ale vies co je podstatne? Vziat si podmienky ktore splnit treba, ked ide o vymenu zadarmo alebo za vhodnejsiu cenu, kde to vychadza lepsie. Aky je pomer ceny, kvality, podmienok.
Aj ked najlepsie by bolo nemat problemy s poskodenym sklom ale keby sme si to tak vedeli vybrat co? Kedysi som si myslel ze je to zalezitost len zimnych mesiacov, ale to voobec Smiech

0 0
Nahlásiť

marcello_114
25 prispevkov Nováky
#796. RE: Poškodené autosklo (8. jún 2020, 15:34)

jasne ze nie je to par dni dozadu co sme boli u svokrovcov a dosli sme do dediny a strku bolo po ceste musel ist nejaky nakladiak a asi siel rychlo a sa mu rozsypal naklad a tam ti moze strelit suter kedykolvek

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#797. RE: Poškodené autosklo (8. jún 2020, 17:14)

To je normalka, naivne je mysliet si, ze taketo nieco sa niekomu nemoze stat Pýrim sa

0 0
Nahlásiť

sames
27 prispevkov Žarnovica
#798. RE: Poškodené autosklo (8. jún 2020, 18:01)

radohany platis si rocne a uzatvaral si si ho na aku dobu? zakazdym len na rok, ci ako?

0 0
Nahlásiť

radohany
33 prispevkov Skalica
#799. RE: Poškodené autosklo (10. jún 2020, 11:39)

ročne 19€ platím, čo je myslím, že fajn cena a za tú sa oplatí si ho dať, dá sa aj na rok, ale ja som ho na tri, lebo čím dlhšie tým lepšie podmienky vychádzajú a osobne by ma nebavilo každý rok pozerať ponuky a hľadať, porovnávam, kde čo najvhodnejšie vychádza

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #800. RE: Poškodené autosklo (10. jún 2020, 13:38)

Rado neviem koho by to bavilo.
Na tých ponukách sa veľmi ani nemá čo akože meniť, jedine, že nejaké podmienky upravené, ceny tie sa nemenia to som už pozeral viackrát tie sú neustále tak cca rovnaké a keď je to takáto suma ako ty píšeš, tak to sa vyplatí. Lebo nie je to veľa a môžeš mať tým pádom výmenu zadarmo. Čo nie je na škodu.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo