Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 12:59

Autor
Správa

44 prispevkov Horné Obdokovce
#761. Poškodené autosklo (24. apríl 2020, 11:10)

ked si vezmes dvojeurovu mincu a prilozis si ju k praskline a ta prasklina ju neprevysuje, ze nie je vacsia ako ta minca, tak by nemal byt problem to opravit, ale z malej sa ti velmi rychlo moze stat vacsia prasklina, ked nabehnes na nejaky vytlk alebo nieco, tie otrasy urobia svoje

0 0
Nahlásiť

johnnno
53 prispevkov Dudince
#762. RE: Poškodené autosklo (27. apríl 2020, 11:54)

Ale to nie je len o velkosti, je to aj o tom, kde sa prasklina nachadza.
Ci v okraji niekde alebo v zornom poli ;)

0 0
Nahlásiť

rickov
10 prispevkov Skalica
#763. RE: Poškodené autosklo (27. apríl 2020, 14:38)

co to ale znamena v okraji?? pri okraji moze byt alebo nemoze aby sa to dalo opravit?

0 0
Nahlásiť

pabol
31 prispevkov Zvolen
#764. RE: Poškodené autosklo (29. apríl 2020, 14:12)

Pri okraji sa to veľmi ťažko opravuje. Aj keby sa to podarilo, tak je veľká pravdepodobnosť, že pri daždi bude niečo presakovať, nejaká tá voda a to nie je dobré.
Preto aj napríklad Hornet majú isté pravidlá, že kedy opravujú skla a kedy vymieňajú. Sklo sa opravuje keď je v strede prasklina a tak nejako, že nie pri okraji a tiež keď nie je v zornom poli. Pretože v zornom poli tam musí byť výmena skla.

0 0
Nahlásiť

hanzel
12 prispevkov Trnava
#765. RE: Poškodené autosklo (30. apríl 2020, 10:00)

koľko od okraja je možná oprava? ešte by som chcel vedieť ako to je keď je kamera, nie je vtedy problém s výmenou čelného?

0 0
Nahlásiť

pabol
31 prispevkov Zvolen
#766. RE: Poškodené autosklo (5. máj 2020, 09:43)

100mm po obvode skla sa nedá opravovať. Ako to myslíš s kamerou? Nemá byť prečo výmena problém, predsa len sklá sa menia nech už ide o akékoľvek.

0 0
Nahlásiť

stankopravda
30 prispevkov Poprad
#767. RE: Poškodené autosklo (5. máj 2020, 15:29)

johnnno niektori si v mensich servisoch davaju aj v zornom poli opravovat skla, ale je to risk z toho pohladu, ze ak tam nieco ostane, tak auto potom nasledne nie je sposobile na jazdu v podstate

0 0
Nahlásiť

jachu
19 prispevkov Gabčíkovo
#768. RE: Poškodené autosklo (7. máj 2020, 09:46)

Stankopravda nielen v menších servisoch, ale často je to aj o tom, že ak zákazník na niektorých veciach trvá, tak oni to urobia, len potom keď je problém, tak si ho treba riešiť sám, lebo to je jeho rozhodnutie, nie rozhodnutie firmy, ktorá to robila. Takže dobre si to treba rozmyslieť, ja si radšej dám poradiť od niekoho kto má skúseností a kto mi to spraví a dobre.

0 0
Nahlásiť

1adrik0
23 prispevkov Nová Dedinka
#769. RE: Poškodené autosklo (7. máj 2020, 14:34)

Jachu detto to isté aj ja. Aj poistku som si zriadil, aby som mal zvlášť poistené čelné sklo, keď niečo sa stane, aby som vedel čo robiť.

0 0
Nahlásiť

robnino
14 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#770. RE: Poškodené autosklo (9. máj 2020, 10:24)

Adrik to ti akoze v com pomoze? Ako budes vediet co robit? Uchadza mi trochen zmysel toho ved nie kazda prasklina je problemom kolki maju aj niekolko mesiacov prasknute sklo a vobec ich to netrapi Smiech
Tak preco sa stresovat?

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#771. RE: Poškodené autosklo (9. máj 2020, 17:00)

niekoho to mozno netrapi, ale zle pocasie alebo prave vysoke teploty v lete mozu prispiet k tomu, ze ten problem na skle narastie do vacsich rozmerov v akych bol OMG!

0 0
Nahlásiť

benchro
10 prispevkov Nitra
#772. RE: Poškodené autosklo (9. máj 2020, 20:42)

jachu ale kde mas tu istotu ze kde ti to urobia dobre?

0 0
Nahlásiť

jachu
19 prispevkov Gabčíkovo
#773. RE: Poškodené autosklo (10. máj 2020, 10:53)

Keď už raz takýto problém budeš riešiť, tak prídeš na to, kde sa oplatí veci vybavovať, kde ti vedia aj kvalitu garantovať. Že teda majú dobrú prácu a dbajú aj na detaily.

0 0
Nahlásiť

mavos
22 prispevkov Prešov
#774. RE: Poškodené autosklo (10. máj 2020, 16:20)

Benchro myslím, že sú ľudia, ktorí robia svoju robotu dobre a kvalitne a pri tých sa netreba báť.

0 0
Nahlásiť

benchro
10 prispevkov Nitra
#775. RE: Poškodené autosklo (11. máj 2020, 14:10)

a to mam prosim ta ako zistit, ze kto co ako robi?? to mozem len hadat, tipovat, nie?

0 0
Nahlásiť

18 prispevkov Nitra
#776. RE: Poškodené autosklo (11. máj 2020, 16:37)

Benchro nemusíš hádať..
Stačí ak pôjdeš niekde do servisu, kde výmeny a opravy skiel bežne robia, že majú s tým skúseností, že im to pôjde od ruky..
A zase pri najhoršom ty máš aj záruku na tú robotu..

0 0
Nahlásiť

bando121
39 prispevkov Poprad
#777. RE: Poškodené autosklo (12. máj 2020, 10:30)

julo ano, len zaruku ci uzna niekto ci nie je velmi asi na zvazeni toho cloveka, takze to dost zalezi na tom, ze na koho narazi, ja vidim istotu vacsiu ist do autoskla s takymito problemami, ze skor tam clovek pochodi ako v servisoch

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#778. RE: Poškodené autosklo (12. máj 2020, 13:03)

nie, ze skor pochodi, ale skor vedia zohnat aj celne skla, aj bocne, celkovo dodanie je rychlejsie, aj vymena aj oprava je promptnejsia, aspon podla mojich skusenosti.
Ale tak je to na kazdom ako sa rozhodne.

0 0
Nahlásiť

schmitz211
19 prispevkov Nitra
#779. RE: Poškodené autosklo (12. máj 2020, 17:33)

paziciak píšeš že dodanie rýchlejšie reálne si to mám ako predstaviť??

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#780. RE: Poškodené autosklo (13. máj 2020, 15:24)

Schmitz Hornet napriklad ma mnozstvo celnych skiel na sklade. Takze nie je problem s vymenou. Nemusis cakat ja neviem tyzden na dodanie vhodneho skla na tvoje auto. Lebo s tym by si sa bezne mohol stretnut v niektorych servisoch, lebo tam nemaju kde mat vsetky typy na rozne auta. Chapes.
Takze aj ja sa priklanam k tomu, ze ked menit sklo alebo riesit problem s nim tak v autoskle. Je to istejsie. Necakas dlho na sklo a ani na vymenu

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo