Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 21:54

Autor
Správa

16 prispevkov Piešťany
#721. Poškodené autosklo (26. február 2020, 19:42)

sám nie, šak ani neviem ako by som to asi tak urobil Smiech ja by som to najskôr niečím len prelepiť mohol, robil mi to švagrov kolega, že on si také veci bežne doma robí, no videl som ako to dopadlo Smiech

bolo to lacné, stalo ma to len fľašku, ale aj tak nestálo to za to Som záludný

0 0
Nahlásiť

22 prispevkov Palárikovo
#722. RE: Poškodené autosklo (28. február 2020, 08:37)

misoziak nie nevyuzil som to nemal som taky problem, ze by sa mi prasklina objavila v takej dobe, takze nemal som preco, ale tak nikdy nevies, stat sa moze kedykolvek nieco take, takze je podla mna dobre, ze su aj taketo moznosti, ze je ta zaruka dlhsia a v ramci nej su mnohe benefity ;)

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#723. RE: Poškodené autosklo (28. február 2020, 10:14)

simovan mohol si si ju radšej odložiť pre niekoho iného nie?? Smiech Smiech

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#724. RE: Poškodené autosklo (28. február 2020, 10:16)

rolio keby bolo sklo dobre opravené, keby išlo o nejakú menšiu prasklinu, tak niečo také myslím, že by sa nestalo, že by vznikol problém na rovnakom mieste, ešte prípadne, že by bolo sklo oslabené by sa to mohlo stať, preto ako som už neraz písal netreba na týchto veciach šetriť a treba toto dáť urobiť niekomu kto má skúsenosti, kto má prax a že sa proste za svoju prácu aj zaručí Že aha

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov Malacky
#725. RE: Poškodené autosklo (3. marec 2020, 10:30)

ale možno by si to aj sám dobre urobil, čo ja viem aké má znalosti? Smiech

0 0
Nahlásiť

16 prispevkov Piešťany
#726. RE: Poškodené autosklo (3. marec 2020, 17:15)

rolio písal som to hore, že som si to nerobil sám, ale jo bolo to robené v domácich podmienkach, tak možno aj to sa na tom z istej miery podpísalo, no tožvie Čože?

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#727. RE: Poškodené autosklo (4. marec 2020, 09:57)

niekto možno znalosti má, ale podľa toho, čo píše, tak on nie :)
simovan môže to mať podiel na tom, že to nebolo robené technológiou ako by malo byť alebo že to nestvrdlo tak ako malo, tam je veľa možností čo sa mohlo pokaziť, prečo to asi nevyšlo

0 0
Nahlásiť

31 prispevkov Gabčíkovo
#728. RE: Poškodené autosklo (4. marec 2020, 11:21)

Caute. Pls lubek ty si pisal o tom, ze nejaku ochranu skla.
Co si tym myslel?

0 0
Nahlásiť

13 prispevkov Trenčín
#729. RE: Poškodené autosklo (4. marec 2020, 12:59)

kayyo nestvrdlo, lenze preto je podstatne aby auto nejaky cas stalo, aby neslo hned po oprave na cestu Že aha

0 0
Nahlásiť

22 prispevkov Banská Bystrica
#730. RE: Poškodené autosklo (5. marec 2020, 08:40)

Kolko stoji vymena skla bez poistenia? V nejakej zakladnej vybave, ze nie nejake drahe?
Aby som mal ako taku predstavu, ze ako to vyjde a tiez by ma zaujimalo, ze na vymenu ci ste niekde dlho cakali, kde najkratsie, aby som sa vedel zariadit.

0 0
Nahlásiť

43 prispevkov Martin
#731. RE: Poškodené autosklo (5. marec 2020, 13:04)

gogre cau vies co zistoval som si o tom nieco viacej a poviem ti, ze zalezi co chces, je technologia ktora zvysuje hydrofobne vlastnosti skla a tiez taka ktora zvysuje povrchovu pevnost a oteruvzdornost, zalezi od teba co chces, co je pre teba vacsou prioritou

0 0
Nahlásiť

69 prispevkov Banská Bystrica
#732. RE: Poškodené autosklo (8. marec 2020, 12:43)

tak dobre je podla mna najma v dazdi mat tu upravu na skle, aby viditelnost bola dobra, lepsia ;)

0 0
Nahlásiť

16 prispevkov Piešťany
#733. RE: Poškodené autosklo (9. marec 2020, 07:25)

lmarosl len počas dobrého počasia to asi človek nejako neocení nie?

0 0
Nahlásiť

69 prispevkov Banská Bystrica
#734. RE: Poškodené autosklo (9. marec 2020, 12:20)

pocas dobreho pocasia to veru nie, to nespozorujes, ze nieco take na skle mas, ale ked pridu dazde alebo nebodaj este aj nejaky sneh, tak je to ovela lepsie s takou technologiou, niekde som videl aj porovnanie ako sa cez sklo pozera ked mas nanesenu tu technologiu na skle a ked nie ;) Idem to najst a ti to potom poslem.

0 0
Nahlásiť

43 prispevkov Martin
#735. RE: Poškodené autosklo (10. marec 2020, 09:46)

len pri tomto tiez potom je potrebne ratat s tym, ze to nie je dozivotne, ze to treba opakovat ten nanos tej vrstvy na sklo Fajn

0 0
Nahlásiť

41 prispevkov Trenčín
#736. RE: Poškodené autosklo (10. marec 2020, 17:44)

Lubek po akej dobe je vhodne to naniest znovu?
Skusenost s vymenou skla aj s opravou uz mam, uz som mal tu cest vybavovat take veci, aj ked teda tesit som sa z toho netesil ani nahodou, ale aj take veci sa deju.

0 0
Nahlásiť

49 prispevkov Tvrdošín
#737. RE: Poškodené autosklo (11. marec 2020, 09:38)

Marcello koľko rokov už máš vodičák? Toto sa nedá vôbec predpovedať, kto z nás sa s týmto stretne a kto nie, to je hop alebo trop, ale myslím, že dnes už máme možnosti, že ozaj sa nemusíme ničoho báť Že aha


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť

76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#738. RE: Poškodené autosklo (11. marec 2020, 11:57)

Lubek, čo je dnes doživotné?..
To si povedzme..:)

0 0
Nahlásiť

43 prispevkov Martin
#739. RE: Poškodené autosklo (11. marec 2020, 17:42)

adio, tak toto je dobra otazka, ale tak niekto stale s tym rata, ze niektore veci su :)
nanovrstva, ci uz ide o vrstvu, ktora zvysuje hydrofobne vlastnosti skla alebo vrstvu, ktora zvysuje povrchovu pevnost a oteruvzdornost, vydrzia cca rok, aspon v Hornete ma s tym tak oboznamili, ze su schopne tieto vrstvy taku dobu chranit to sklo a ze vlastne ta aplikacia ani netrva dlho, ze to je zalezitost cca pol hodky

0 0
Nahlásiť

62 prispevkov Vinosady
#740. RE: Poškodené autosklo (12. marec 2020, 17:13)

Koľko takáto aplikácia stojí??

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo