Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 22:45

Autor
Správa

marcello_114
25 prispevkov Nováky
#661. Poškodené autosklo (19. december 2019, 09:16)

to hej to ja uz viem ale ked niekde uvidis len nadpis nejakeho clanku ze su povinny preplatit nejaky ten problem pri ktorom bude treba ci uz opravu alebo vymenu ze by nemal byt problem ze to urobia a potom sa docitas v clanku ak sa k nemu vobec dostanes ze to neni len tak ze tvoja pzp ti je v takomto pripade na nic a musi to ist cez poistku toho kto to sposobil a toho nie zakazdym mas k dispozicii

0 0
Nahlásiť

melow
19 prispevkov Martin
#662. RE: Poškodené autosklo (3. január 2020, 07:43)

malokomu podla mna napadne hned po tom cloveku ist a zastavit ho ;)

0 0
Nahlásiť

majco9999
31 prispevkov Žilina
#663. RE: Poškodené autosklo (5. január 2020, 13:32)

hlavne su cesty a tiez su ludia co sa len tak nejako zastavit nedaju, ze aj keby si sa o t neviem jak snazil :D

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#664. RE: Poškodené autosklo (7. január 2020, 05:34)

Ked toto je na nic, ked treba za niekym utekat, natahovat ho alebo nieco podobne. Najlepsie je, ak ma clovek poistenie a nemusi nic, je to bez starostli a tiez aj cenovo dostupne.
A potom sa netreba stresovat ani takymito clankami Blééé

0 0
Nahlásiť
bingo_171 34 prispevkov Detva #665. RE: Poškodené autosklo (7. január 2020, 10:13)

vieš čo nad týmto som sa ja napríklad nikdy nejako nepozastavoval, lebo už na nete som videl toľko článkov a máloktorý je ozaj pravda, takže ja sa riadim tým čo ja považujem za dôležité, napríklad aj keď som si zisťoval tie poistenia, že ako to je aké má kto podmienky, tak som si prešiel najskôr poisťovne, potom ostatné inštitúcie, autosklá a podobne a až potom som sa rozhodol, nemám rád keď sa niečo zbytočne uponáhľad

0 0
Nahlásiť

radohany
33 prispevkov Skalica
#666. RE: Poškodené autosklo (7. január 2020, 11:11)

bingo, tak to ti tlieskam Smiech lebo ja na máločo takto dbám Smiech

0 0
Nahlásiť

ramson
15 prispevkov Kremnica
#667. RE: Poškodené autosklo (7. január 2020, 12:59)

aby si na to nedoplatil, jak ja kedysi, odvtedy si davam na mnohe veci bacha

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#668. RE: Poškodené autosklo (8. január 2020, 10:08)

Niekedy si aj môžeš dávať neviem aký pozor a nič ti to nepomôže, nič sa tým nezmení. A to ešte by som povedal, že človek keď si dáva pozor tak niektoré veci ešte viacej priťahuje.
Ale je pravda, že veci je dobré si porovnať, pozvažovať. Ja šak mám poistenie od Hornetu a kým som od nich dal tak to trvalo, nešlo to tiež z jedného dňa na druhý Smiech Keďže ja som z tých čo si čítajú všetko o tom, na čo chcem pristúpiť Smiech

0 0
Nahlásiť

lukojano
38 prispevkov Žabokreky
#669. RE: Poškodené autosklo (8. január 2020, 12:54)

esteze tento rok, respektive aj minuly nebolo nejako snehu, ze neposypavali aspon mensia pravdepodobnost praskliny na skle Haha Haha

0 0
Nahlásiť

chatar-miro
25 prispevkov Prešov
#670. RE: Poškodené autosklo (8. január 2020, 13:51)

stalo sa vam niekomu ze po vymene skla vam zatekalo do auta????

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#671. RE: Poškodené autosklo (8. január 2020, 18:30)

Lukojano ešte nekrič hop. Ešte sa to počasie môže zmeniť a budeme prekvapený Smiech
Miro osobne som nemal tú "česť" sa s tým stretnúť, kde ti to menili? Neskúšal si sa tam popýtať, že čo s tým??

0 0
Nahlásiť

rasscco
45 prispevkov Trnava
#672. RE: Poškodené autosklo (9. január 2020, 09:27)

Miro tak niečo také by sa stať jednoznačne nemalo, to nie je normálne, to by malo všetko pekne držať a tesniť, ak by to bolo dobre urobené.
Ja by som to dal reklamovať, ak sa to bude dať, alebo to daj pozrieť niekomu inému čo sa tomu venuje

0 0
Nahlásiť

pistas
15 prispevkov Senec
#673. RE: Poškodené autosklo (9. január 2020, 10:48)

ešteže prší, že je takéto počasie, lebo kedy by si prišiel na to, že to neni OK urobené keby bolo pekné počasie??

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #674. RE: Poškodené autosklo (10. január 2020, 09:52)

ale toto sú problémy, ktoré skôr v zime spozoruješ, ale tak máš na to záruku, takže tam by som sa nebál toho aj keby na to prišiel neskôr, že po nejakom mesiaci, ale jednoznačne treba ísť za tým kto to robil, že aký je problém, nech zaujme k tomu stanovisko, že ako to treba urobiť teraz aby to bolo dobre, či to urobí na vlastné náklady alebo ako či si máš niekoho iného nájsť

0 0
Nahlásiť

pistas
15 prispevkov Senec
#675. RE: Poškodené autosklo (10. január 2020, 11:49)

aká záruka sa na to dáva? dva roky normálne, či koľko?

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#676. RE: Poškodené autosklo (12. január 2020, 10:38)

mám známeho, čo žije na okraji mesta a chodia im tam sypať štrk, posypy, čo neminú na cestách tak chodia im na cestu dávať, takže to si vieš predstaviť ako tam z každej strany v podstate strieka štrk. To sa ani nenazdáš a máš minimálne ďobku a to nielen na skle, ale prirodzene aj na laku. A to teda príjemné nie je pre nikoho.
Viem, že nie všade je to takto, ale stáť sa môže. Preto je lepšie myslieť na prevenciu ako by moja manželka povedala Smiech

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #677. RE: Poškodené autosklo (12. január 2020, 20:54)

záleží kde kto ti výmenu skla robí, napríklad hornet, čo mám ja skúsenosť, tak oni poskytujú doživotnú záruku, čiže tam nemáš problém s ničím, aj keby si na to prišiel neskôr, že neičo neni dobre alebo sa niečo stalo ;)
strako ale tak môžu byť radi, že u nich sa aspoň nešmýka nie??

0 0
Nahlásiť
rocero 52 prispevkov Leopoldov #678. RE: Poškodené autosklo (13. január 2020, 09:31)

Gremo ked taketo veci maju aj svoje pre a aj proti, takze neviem ci sa z toho tesit, ci nie. Keby mrzlo tak ano, ale ked nie tak je to skor problem ako radost.

Len to si niekto nevie predstavit, kto si to nezazil. Pisal si dozivotna zaruka, len je to dozivotna ozaj?

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #679. RE: Poškodené autosklo (13. január 2020, 11:08)

Keby radšej sypali tam kam treba.
Veď ktorý deň to bolo tak, že primrznuté a toľko havárií bolo, že som až oči otváral, keď som večer správy pozeral, to neni normálne. Ale tak zase človek by mal prispôsobiť jazdu vozovke.
Len na to málokto myslí.
Strako ale má pravdu, už raz som tu bol, už som tu písal, že za seba môžem povedať, že poistiť sklo treba, to je dobrá vec.

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #680. RE: Poškodené autosklo (14. január 2020, 09:09)

doživotná záruka záleží, či je to pri oprave alebo či je to pri výmene skla Fajn
takáto záruka pri oprave znamená, že za každú ďalšiu opravu, počas nasledujúcich troch rokov nebudeš platiť, že vlastne to budeš mať zdarma ;)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo