Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 11:21

Autor
Správa

kubicek.koncicek
19 prispevkov Hurbanovo
#581. Poškodené autosklo (14. august 2019, 08:54)

to je dobra cena, to neni vela, aspon podla tohto co pises, nejake vacsie poplatky tak pri tom este nie su?? aby som vedel co a jak, da sa to uzavriet len na pobocke??

0 0
Nahlásiť

kollki
29 prispevkov Malacky
#582. RE: Poškodené autosklo (19. august 2019, 10:09)

Myslím, že na pobočke je to najlepšie, keď si tam, že máš problém, že rovno tam poistenie uzavrieš, ale ak problém nemáš, že netreba ti ísť na pobočku tak vieš si to aj cez net.
Len si to všetko dobre prečítaj, ale myslím, že tie podmienky ti budú vyhovovať lebo podľa mňa tiež sú OK.

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#583. RE: Poškodené autosklo (20. august 2019, 09:34)

podmienka čítať je potrebné. Podľa mňa až nevyhnutné, ak nechce byť človek sklamaný.
Ide o to aby ozaj to spĺňalo to, čo očakávame, to poistenie Smiech

0 0
Nahlásiť

gumiak
46 prispevkov Komárno
#584. RE: Poškodené autosklo (21. august 2019, 15:40)

ked toto citam som celkom prekvapeny. Myslel som, ze dnes je uz bezne mat take poistenie, nie je to ani cenovo nejako narocne a oplati sa to aj po stranke podmienok. Takze som prekvapeny z toho. Pred niekolkymi rokmi som ani ja nemal este poistenie, ale tak to bolo este v dobe ked to nebolo take vyhodne. Ale dnes uz je to cele uplne inak.

0 0
Nahlásiť

kubicek.koncicek
19 prispevkov Hurbanovo
#585. RE: Poškodené autosklo (22. august 2019, 10:04)

da sa to teda najst aj niekde na nete? zeby som sa informoval ohladne tych podmienok predtym akoby som niekde zasiel? idem to teda vyskusat pohladat
to poistenie sa aj nejako speci vola? alebo jak to najdem??

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #586. RE: Poškodené autosklo (23. august 2019, 11:22)

samozrejme, že sa to dá nájsť, sú dve varianty toho poistenia v podstate, je poistenie skla ak je nepoškodené a potom skla ak už je poškodené, ak na ňom už niečo je, že už ho treba opravovať alebo rovno vymeniť, to druhé vychádza cenovo viac, ale zase je to výhodné, že sa dá uzavrieť, aj keď už problém je na svete

0 0
Nahlásiť

edlotrip
16 prispevkov Nitra
#587. RE: Poškodené autosklo (26. august 2019, 07:33)

Gremo len je lepsie riesit tieto veci este pred poskodenim skla, predtym ako sa nieco udeje. Aspon moj pohlad je taky, ze radsej veciam prechadzat, mysliet dva kopce dopredu, ako sa trapit potom ked ten problem nastane, ze co urobit Čože?


Rychlost to je moje...
0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #588. RE: Poškodené autosklo (27. august 2019, 09:20)

áno to je, ale tak nie každý to vybavuje ešte predtým, fakt je ten, že mnohí sa zbadáme až keď sa niečo stane, keď je už akoby neskoro, ale aj tak je dobré, že je vôbec aj takáto možnosť

0 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#589. RE: Poškodené autosklo (1. september 2019, 21:24)

tieto dva varianty, co vlastne ti tu pisali, tak su, ze hornet assist regular a potom help :)
Regular je pre neposkodene auto a to vychadza tych necelych 20€ na rok a to druhe je pre poskodene a to vychadza od 39€ na rok. Ale je to vyhodne aj pri tom poskodenom, lebo vlastne tam mas opravy skla bezplatne a vymenu celneho len za 78€, co si myslim, ze fajn cena Smiech

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#590. RE: Poškodené autosklo (2. september 2019, 13:10)

Som nahnevaný pred rokom som nemal o tychto veciach ani ponatia a tento rok je to uz uplne inak OMG!

0 0
Nahlásiť

gogre
31 prispevkov Gabčíkovo
#591. RE: Poškodené autosklo (2. september 2019, 14:38)

Preco je tomu teraz akoze inak? Si s tym prisiel do nechceneho kontaktu ci jak??

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#592. RE: Poškodené autosklo (3. september 2019, 19:53)

jasne, ze do nechceneho, tak prasknute sklo podla mna nik nechce je to vec, ktorej by som sa najradsej vyhol, ze keby som s tym neprisiel do kontaktu nikdy, ale tak to si asi clovek nevyberie proste sa to stava taketo veci a som ale rad, ze je mozne to dat dnes spravit aj za fajn cenu, ze to nie su nejake velke palky

0 0
Nahlásiť
norkaso 40 prispevkov Zlaté Moravce #593. RE: Poškodené autosklo (3. september 2019, 21:15)

maroš pri tom poškodenom je super, že hneď máš zriadenú výmenu ;)

0 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#594. RE: Poškodené autosklo (4. september 2019, 09:03)

ano to hej, ze uzavries poistenie a tym padom je auto rovno pripravene aby sklo slo na vymenu. A ajj tie ceny su dostupne, ze to nie su nejake palky prehnane, ale su to take fajn ceny, co nejako nikoho nezruinuju ;)

0 0
Nahlásiť
vretto 22 prispevkov Bánovce nad Bebravou #595. RE: Poškodené autosklo (4. september 2019, 10:35)

Jeggo súhlasím s tým, že chcené by to nebolo u nikoho a v žiadnom prípade. Predsa sú to starosti a zároveň aj výdavky navyše.
Ale tak občas sa s tým treba popasovať. Len v zime je väčšia pravdepodobnosť takéhoto problému, keď sú posypy na cestách Smiech

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#596. RE: Poškodené autosklo (6. september 2019, 09:33)

Lmarosl je to tak..
Myslím, že tá cena je super za výmenu..
Neni to ani stovka, čo je jednoznačne moc fajn, len pri tom poistení treba myslieť aj na to, že nemusia poistiť každé sklo, čiže treba sa na to vopred informovať..
Podľa VIN ti dajú spätnú väzbu..

0 0
Nahlásiť

14 prispevkov Banská Bystrica
#597. RE: Poškodené autosklo (6. september 2019, 11:05)

vretto ale to neznamena, ze to musi kazdheo chytit predsa Smiech

0 0
Nahlásiť

35 prispevkov Bratislava III - Rača
#598. RE: Poškodené autosklo (9. september 2019, 09:23)

Nemusí, ale myslím, že raz v živote to chytí každého, že to je proste vec, ktorou si človek raz prejde. Vyhnúť dáko sa tomu nedá, hlavne netreba z toho zbytočne robiť nejako vedu. Veď načo aj.
Svet sa skrz to nezrúti Smiech

0 0
Nahlásiť
vretto 22 prispevkov Bánovce nad Bebravou #599. RE: Poškodené autosklo (9. september 2019, 10:32)

Nekrič hop Smiech
Vlastná skúsenosť, že keď si niečo poviem, že sa mi nestane, tak netrvá dlho a stane sa mi to Smiech

0 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#600. RE: Poškodené autosklo (10. september 2019, 09:19)

to si nik nevyberieme, co a jak, mne aj dnes rano, ked som siel zaviest syna do skoly tiez strelil kamen do celneho a to sla tatra oproti mne, ze som nesiel za nou, a taka sleha, ze som myslel, ze uz budem mat prasklinu, ale pozeral som sklo na komplet a nevyzera, ze by tam nieco bolo, ale aj keby bolo tak nebudem robit z toho vedu, kedze mam od hornetu poistenie uz nejaky ten cas, takze mal by som to kde vybavit Pýrim sa

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo