Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 17. apríl 2024, 01:44

Autor
Správa

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#561. Poškodené autosklo (27. jún 2019, 12:14)

Jedine tak, to je jedina moznost, ale zato to ma zmysel, je to efektivne! :)

0 0
Nahlásiť

maros.kami
18 prispevkov Trnava
#562. RE: Poškodené autosklo (28. jún 2019, 10:38)

menil som ja teda uz niekolkokrat sklo, asi tri, ale nie na terajsom aute, ale na tych predoslych a tiez som si zistoval od znamych, ze kde sa co oplati, je to sto a jedno ak ma niekto osobnu skusenost, lebo ide aj o kvalitu prace, ale podla mna aj o ten pristup, o to ci ti chcu a vedia pomoct ;)

0 0
Nahlásiť

pistas
15 prispevkov Senec
#563. RE: Poškodené autosklo (28. jún 2019, 13:59)

toľkokrát si už menil sklo? to chodíš kade, keď už toľkokrát si mal prasklinu?? Smiech

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #564. RE: Poškodené autosklo (2. júl 2019, 09:04)

Pistas toto celkom nezáleží od toho, že kam človek chodí, akými cestami.
Myslím, že to je skôr o náhode, trafiť kameň do skla môže bárskde a ani sa nenazdáš Že aha

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#565. RE: Poškodené autosklo (2. júl 2019, 12:12)

Kamaratovi tak strelil, ked isiel za tatrovkou, to ani nebola nalozena, ale musela mat v privese nejake tie zbytky strku a pocas cesty to akurat padlo na nejakej jame a zauradovalo. Cize tam je uplne jedno kade ides alebo nejdes ;)

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Šenkvice
#566. RE: Poškodené autosklo (3. júl 2019, 08:21)

toto je vec, ktorú nečakáš, ktorá ťa môže aj nemusí stretnúť, podľa mňa sa to ani predvídať nedá, dá sa to len riešiť, keď to príde, ešte poistenie je dobré mať, že keď niečo sa stane, tak aspoň vieš na koho sa rýchlo obrátiť a vieš, že ťa to nechytí nejakú mastnú sumu, ale to sú jediné veci, čo môžeš urobiť, viac nevieš v tomto smere si pomôcť aspoň teda ja to tak vnímam ;)

0 0
Nahlásiť

radohany
33 prispevkov Skalica
#567. RE: Poškodené autosklo (3. júl 2019, 14:24)

a to som myslel, že mi bohato bude stačiť, keď budem mať pzp a vybavená vec, že bez starostí to bude Smiech

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#568. RE: Poškodené autosklo (5. júl 2019, 10:16)

Radohany to je akurat tak tvoja predstava, ale realita je ina. Takze asi tak. Ja mam uz nejaky cas poistenie od Hornetu a bolo to zrejme to najvhodnejsie, co som si mohol dat, pretoz povinna poistka ta mi nic nepomoze pri tomto. Nema jak. :/

0 0
Nahlásiť

marcello_114
25 prispevkov Nováky
#569. RE: Poškodené autosklo (16. júl 2019, 07:30)

teraz som zase volade nasiel clanok o tom, ze aj z povinnej poistky musia preplatit prasklinu, tak uz opat som z toho zmagoreny celkom, ze ako to realne je Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#570. RE: Poškodené autosklo (16. júl 2019, 10:21)

nieco take mi kamarat asi dva dni dozadu posielal, ale este som to necital - o com to je??

0 0
Nahlásiť

brownio
13 prispevkov Banská Bystrica
#571. RE: Poškodené autosklo (17. júl 2019, 14:27)

vraj pzp by mala preplatit vymenu celneho skla pripadne opravu, lenze realita je celkom ina, pretoze ide o to, ze to by neslo cez tvoju poistku, ale cez poistku toho, kto to sposobil a to je cele na dlhe lakte Čože?

0 0
Nahlásiť

rasscco
45 prispevkov Trnava
#572. RE: Poškodené autosklo (18. júl 2019, 08:32)

Tak toto je tiež jeden z dôvodov prečo je dobré mať poistené zvlášť sklo a nemusíš sa na nič spoliehať. Nemusíš sa spoliehať, že niekto ti potvrdí, že áno letelo sklo z jeho auta a podobne.

0 0
Nahlásiť
Ubo15 17 prispevkov Komárno #573. RE: Poškodené autosklo (22. júl 2019, 10:33)

rasscco a myslím, že si môžeme povedať a zhodneme sa v tom, že dnes málokto len tak ti dá za pravdu bez nejakého záznamu, lebo takto by to bolo proste len tvrdenie proti tvrdeniu, ono je najlepšie keď máš o tom nejaký záznam alebo niečo, keď to chceš riešiť cez povinnú poistku, ešteže pri samostatných poisteniach neni potrebné mať toho vinníka, že nemusí niekde niekoho naháňať

0 0
Nahlásiť
marzo16 21 prispevkov Bratislava I - Staré Mesto #574. RE: Poškodené autosklo (23. júl 2019, 09:12)

je dobre mat samostatne, je to bez starosti! Výborne

0 0
Nahlásiť

kubicek.koncicek
19 prispevkov Hurbanovo
#575. RE: Poškodené autosklo (24. júl 2019, 12:58)

len kolko to vychadza take poistenie?? myslim na mesiac? ci to je tiez akoze rocne jak aj pzpcka??

0 0
Nahlásiť

lukojano
38 prispevkov Žabokreky
#576. RE: Poškodené autosklo (25. júl 2019, 10:19)

to sa neplati mesacne, aspon teda som o tom este nepocul, normalne na rocnej baze a nevychadza to nejako moc, aj ked zalezi ze od koho ho budes mat, ci cez nejaku poistovnu alebo jak, tie ceny su rozne a najma podmienky su este variabilnejsie, cize rozhodovat sa treba na zaklade tych ;)

0 0
Nahlásiť

ramson
15 prispevkov Kremnica
#577. RE: Poškodené autosklo (29. júl 2019, 13:23)

ale aka je taka priblizna cena toho poistenia teda na rok? je to nieco podobne ako pzp z pohladu ceny?

0 0
Nahlásiť
bingo_171 34 prispevkov Detva #578. RE: Poškodené autosklo (30. júl 2019, 09:26)

čo si, to nie, to by bolo veľa, veď mňa stojí pzpčka niečo vyše stovky na rok a keby som toľko mal dávať za samostatné poistenie skla, tak asi by som trošku porozmýšľal, či do toho pôjdem, menej je to, jasné, že záleží, že kde si to poistenie dáš robiť, že od koho, ale tá cena je výrazne nižšia

0 0
Nahlásiť

kubicek.koncicek
19 prispevkov Hurbanovo
#579. RE: Poškodené autosklo (31. júl 2019, 11:53)

tak to potom som si dobre myslel, ze to bude rocne, tak to by mi vyhovovalo, ved naraz poplatim aj jedno aj druhe, tie ceny su rozne hej?
akoze velke cenove rozdiely su? mal by som skusit sa popytat asi aj v poistovni, kde mam pzp, ze ci aj cosi take oni maju

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #580. RE: Poškodené autosklo (13. august 2019, 12:18)

zdravicko, tak jasne, ze su rozne ceny, napriklad v Hornete poistenie vychadza 19€ na rok, co podla mna je fajn cena a oplati sa to poistenie za nu, najma ked si vezmes, ze vymenu skla mozes mat zadarmo alebo opravu Výborne

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo