Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 03:05

Autor
Správa

mavos
22 prispevkov Prešov
#481. Poškodené autosklo (11. marec 2019, 11:11)

Viem, že už to dlho riešim, už s tým špekulujem nejakú dobu a nerobím dobre, preto som už sa rozhodol, že to vybavím a nech to stojí čo to stojí, len nech je to poriadne urobené. Nech je to dobre a kvalitne, aby som mal pokoj, keď to už vyriešim, keď už to dám urobiť

0 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#482. RE: Poškodené autosklo (12. marec 2019, 08:34)

dobre k tomu pristupujes toto kvitujem, ako som pisal podla mna je velmi fajn mat poistenie, ja mam poistenie v Hornete, dlhsie som pozeral zhanal porovnaval podmienky, vyhody, ktore by z toho poistenia pre mna plynuli, no najviac sa mi osvedcilo prave toto cez autosklo Že aha

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#483. RE: Poškodené autosklo (12. marec 2019, 19:29)

Toto su veci, ktore nema zmysel odkladat, lebo sa tym vsetko len moze viac skomplikovat Som záludný

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#484. RE: Poškodené autosklo (13. marec 2019, 10:27)

Keď toto všetko sú problémy, ktorým by sme sa najradšej vyhli, len to nie je také jednoduché, toto si nevyberáme, či si nás nájde nejaká prasklina alebo nie.
No myslím, že treba byť na každú situáciu pripravený. Najpríklad ja mám dosť veľký problém s papiermi, s vypĺňaním, kde čo zaniesť vybaviť, čiže aj to som rád, keď v tomto smere niekto to vybaví za mňa Smiech

0 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#485. RE: Poškodené autosklo (13. marec 2019, 11:55)

ano najradsej by sme sa tomu vyhli, ale to nejde Smiech

0 0
Nahlásiť

durijuri1
32 prispevkov Nitra
#486. RE: Poškodené autosklo (13. marec 2019, 15:55)

Haha Haha Haha Haha Haha veru, bodaj by neboli ziadne, ja tri auta kazde uz malo menene celne, tiez mam poistene, ale male pukliny riesim az ked podrastu Haha Haha

0 0
Nahlásiť

vlad390
18 prispevkov Bernolákovo
#487. RE: Poškodené autosklo (19. marec 2019, 09:29)

Lubek, ale je fajn myslieť na to, že prasklina si môže nájsť kohzokoľvek a kdekoľvek a sa na to pripraviť, že byť v strehu, že keď by sa to stalo, tak aby som vedel jak to riešiť ;)

0 0
Nahlásiť

rolio
24 prispevkov Malacky
#488. RE: Poškodené autosklo (20. marec 2019, 09:59)

pre mňa bolo dlho poškodené sklo takým strašiakom, nevedel som, že akoby som to riešil, pred nejakou dobou som si dal poradiť od švagra a dal som si poistenie a to tiež som urobil dobre, lebo mesiac na to sa mi tento problém na skle objavil a našťastie som nemusel panikáriť Smiech

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#489. RE: Poškodené autosklo (21. marec 2019, 20:23)

Ale vidíš, že to vie byť aká zhoda náhod v tvojom prípade si myslím, že to ešte celkom fajn dopadlo, ale si vezmi, že keby si si to poistenie nedal, že by si nad tým len rozmýšľal a toto by sa ti stalo, to by bolo do šľaktrafenia!

0 0
Nahlásiť

rolio
24 prispevkov Malacky
#490. RE: Poškodené autosklo (26. marec 2019, 10:25)

presne jak píšeš Smiech
ale to som ani len netušil, že dačo také sa mi stane, ale som rád, že to vypálilo tak jak vypálilo, lebo keby som to nemal, tak asi by ma mrzelo jaké peniaze by do toho šli, čo by som musel platiť Čože?

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#491. RE: Poškodené autosklo (27. marec 2019, 07:55)

by ti to za takých okolností narušilo rozpočet čo?
Komu nie. Myslím, že toto sú také výdavky s ktorými neráta pomaly nik, že normálne ťa to nenapadne, že čo všetko by sa mohlo stať a čo by to potom stáť následne.
Až keď sa niečo stane, keď s problémami prídeme do styku, až potom nám dôjde, že oazj sa to môže stať bárskedy

0 0
Nahlásiť

rolio
24 prispevkov Malacky
#492. RE: Poškodené autosklo (28. marec 2019, 08:37)

jasné, že áno, predsa sa nebavíme len o desiatkach eur chápeš, že proste sú to väčšie peniaze, najmä veľa záleží aj od skla aké je, čiže tie ceny sa vedia do peknej výšky vyšplhať.
A osobne nemám len tak niekoľko stoviek na rozhadzovanie!

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#493. RE: Poškodené autosklo (1. apríl 2019, 10:24)

viem, že to sú stovky eur a pri tých drahších s vyššou výbavou skla, je to ešte vyššie a teda plnú sumu platiť, to by bolo dovidenia, to by som osobne radšej bez skla chodil Smiech

0 0
Nahlásiť

marcello_114
25 prispevkov Nováky
#494. RE: Poškodené autosklo (2. apríl 2019, 11:46)

kolko vas stala vymena celneho skla? napriklad v autorizovanom servise? aby som si urobil lepsiu predstavu o tych cenach, ze ako sa pohybuju!

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#495. RE: Poškodené autosklo (3. apríl 2019, 09:35)

Všetko záleží od skla...
O aké ide, akú má výbavu...
Niekoho to mohlo stáť dve stovky, iného raz toľko...

0 0
Nahlásiť

marcello_114
25 prispevkov Nováky
#496. RE: Poškodené autosklo (7. apríl 2019, 19:12)

mna to zaujima preto, ze kde su ake ceny, aby som si o tom vedel urobit obraz.
je mi jasne, ze vela zalezi od skla, ze to je rozne, ze to aj od auta je zavisle, ale mna zaujima to, ze kde jak sa tie ceny pohybuju.

0 0
Nahlásiť

rolio
24 prispevkov Malacky
#497. RE: Poškodené autosklo (8. apríl 2019, 06:39)

z môjho pohľadu, čo som si zisťoval, keď som mal problém, tak najvyššie ceny myslím, že celkom prirodzene vychádzajú v autorizovaných servisoch. Potom sú na rade normálne servisy, aj keď tam zase už potom nejde len o ceny, ale tiež aj o to, že ako dlho budeš musieť čakať na dodanie skla a následne by som povedal, že autosklá, tie sú fajn, čo sa týka cien, že také najdostupnejšie Smiech

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#498. RE: Poškodené autosklo (8. apríl 2019, 08:48)

Jáj...
Som potom nepochopil jak si to myslel...

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#499. RE: Poškodené autosklo (9. apríl 2019, 07:38)

Rolio má v tomto prípade pravdu. Najmä čo sa týka dodania toho skla. Tam ide o to, že tie servisy nemajú také sklady, aby mohli mať v zálohe všetky čelné sklá, že proste pre kadejaké autá s rôznou výbavou.
Preto tam je potrebné objednanie a mnohokrát to trvá aj týždeň a niekde aj viacej

0 0
Nahlásiť

rolio
24 prispevkov Malacky
#500. RE: Poškodené autosklo (9. apríl 2019, 09:01)

pri autosklách nie je potrebné dlhé čakanie na dodanie. V servise sa na to treba informovať vopred aby vedel na čom je Že aha

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo