Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 23:39

Autor
Správa

mavos
22 prispevkov Prešov
#461. Poškodené autosklo (5. február 2019, 08:17)

Nikolas to som nevedel, to som o tom počul prvykrát, to by mi ani nenapadlo, že niečo také sa môže stať, že na rovnakom mieste, to je podľa mňa totál nonsens, ale asi ste sa s tým stretli, keď ste mi o tom písali.
Potom je ako vhodné to riešiť??

0 0
Nahlásiť

35 prispevkov Bratislava III - Rača
#462. RE: Poškodené autosklo (7. február 2019, 08:35)

Môže sa to stať napríklad, keď sa opravuje sklo nejakou sadou, čo je bežne dostupná v obchodoch. Vtedy tá oprava nie je tak kvalitná ako keby ti ju urobili napríklad v hornete, kde proste majú na to všetko potrebné a robia to najnovšími technológiami. To sa s takou opravou doma "na kolene" ako sa to hovorí nedá ani len porovnať Výborne
Ako to riešiť? Dať to spraviť druhýkrát, ale už poriadne!

0 0
Nahlásiť

mavos
22 prispevkov Prešov
#463. RE: Poškodené autosklo (8. február 2019, 07:26)

Len myslíš, že po takejto oprave by v nejakom servise alebo niekde to ešte chceli opravovať? Bude sa to dať?

0 0
Nahlásiť

maros.kami
18 prispevkov Trnava
#464. RE: Poškodené autosklo (11. február 2019, 06:53)

osobne si dovolim o tom pochybovat, najma ked ta oprava nebola prvykrat urobena dobre, myslim tym, ze kvalitne, ze vznikol opat problem, preto myslim, ze aj servis alebo autosklo by radsej islo do toho, ze vymenit do sklo cele a nerobit dalsiu opravu, ktora by mohla nejako oslabit to celne sklo zbytocne

0 0
Nahlásiť

vlad390
18 prispevkov Bernolákovo
#465. RE: Poškodené autosklo (12. február 2019, 08:33)

Najlepšie je, ale z môjho pohľadu aby si to v tom servise, alebo kde už to budú opravovať alebo meniť, tak zvážili samy, že čo bude lepšie.
Či ďalšia oprava to nejako spraví alebo vôbec nie a bude lepšie ísť do výmeny.

0 0
Nahlásiť

mavos
22 prispevkov Prešov
#466. RE: Poškodené autosklo (13. február 2019, 11:24)

Čiže potom ďalšie výdavky na výmenu teoreticky, na to sa treba pripraviť pri takomto probléme hej?
Mňa to samého totál prekvapilo, že na rovnakom mieste by mohol problém vzniknúť, to som doposiaľ o tom ani len nepočul, nieto ešte aby som to videl na vlastné oči Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#467. RE: Poškodené autosklo (14. február 2019, 06:46)

pripravit psychicky sa na to musis, respektive mal by si sa, ak nechces byt prekvapeny z toho, lebo kazdy si moze zvazit, ze do coho bude lepsie ist, prirodzene, ze ty mozes vymenu odmietnut, mozes povedat, ze chces ist do opravy, len potom aj ty sam budes niest za to nasledky, ked nieco nebude ok, lebo oni ti odporucali jedno a ty si chcel ist do ineho

0 0
Nahlásiť

vlad390
18 prispevkov Bernolákovo
#468. RE: Poškodené autosklo (18. február 2019, 09:24)

Hej, na to môže doplatiť, niesť následky, a to podľa mňa nik nechce Som nahnevaný No nie??

0 0
Nahlásiť

mavos
22 prispevkov Prešov
#469. RE: Poškodené autosklo (20. február 2019, 07:21)

Jo rozumiem tomu, tak asi radšej sa pripravím na tie výdavky, len nech sa to urobí a nech s tým nemám nejaké veľké starosti do budúcna, lebo ozaj by som chcel aby bol kľud. Aby bolo všetko urobené ako má byť Pýrim sa

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #470. RE: Poškodené autosklo (20. február 2019, 08:49)

podla mna ked sa obratit na autosklo, o ktorom ti tu uz niekto pisal, tak sa nemusis nejako obavat nejakych velkych vydavkov, maju co viem, co som si zazil na vlastnej kozi fajn ceny, ze su dostupny aj z tohto pohladu :)
a hlavne odvadzaju dobru a kvalitnu pracu ;)

0 0
Nahlásiť

passko
47 prispevkov Urmince
#471. RE: Poškodené autosklo (25. február 2019, 07:37)

Aj ked je podla mna prirodzene, ze na nejake tie vydavky, ze to nieco bude stat sa treba pripravit. Aj ked vela veci vychadza cenove lepsie ked je este aj nejake to poistenie. Nechcel som tomu verit, no je to tak, staci si pozriet nejake tie ponuky a hned sa zbadame Smiech

0 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#472. RE: Poškodené autosklo (26. február 2019, 07:32)

to ano tieto veci jedna s druhou proste spolu suvisia a kto hovori, ze nie tak sa myli, v dnesnej dobe je vyhodne mat poistenie, netreba zabudat na to, ze to nie je len o tej cenovej vyhodnosti, ale tiez je to aj o tom, ze sa mas na koho obratit v pripade, ze by sa cosi stalo Že aha

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#473. RE: Poškodené autosklo (27. február 2019, 10:28)

ale povedz mi koho by aj výhodnejšia cena nepotešila, podľa mňa v dnešnej dobe, keď rátame každé éčko, tak poteší aj málo ;)

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#474. RE: Poškodené autosklo (28. február 2019, 08:25)

Len je rozdiel výhodná cena, výhodná ponuka a je rozdiel, keď niekto ti poskytne niečo lacnejšie, ale ide to už na úkor voľačoho, veľa krát práve na úkor kvality.
Na toto je dobré si dať pozor a selektovať si to, vedieť to odhadnúť Že aha

0 0
Nahlásiť
bingo_171 34 prispevkov Detva #475. RE: Poškodené autosklo (4. marec 2019, 10:54)

kubo asi tak a najhoršie je, keď to ide na úkor kvality ako si ty písal, lebo to potom je na nič aj keď čosi sa ušetrí tak k čomu je to, keď to bude dobre urobené, keď kvalita nebude dostatočná Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#476. RE: Poškodené autosklo (4. marec 2019, 18:27)

Kvalita by mala byť na prvom mieste pri všetkom ;)

0 0
Nahlásiť

bystrik585
12 prispevkov Radobica
#477. RE: Poškodené autosklo (5. marec 2019, 15:12)

sklo sa dá opraviť do akých rozmerov? aby nebolo potrebné úplne ho meniť??

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #478. RE: Poškodené autosklo (6. marec 2019, 13:42)

to nezalezi len od velkosti tej praskliny, ale tiez od toho kde je, ako daleko je od okraja, ci je v zornom poli a kopa inych veci sa berie do uvahy Fajn
tiez je potrebne mat na pamati, ze cim skor pojdes dat to sklo opravit, tym je vacsia pravdepodobnost, ze to pojde, lebo cim viac to budes odkladat tym viac necistot sa tam dostane a potom to bude cele komplikovanejsie :/

0 0
Nahlásiť

14 prispevkov Banská Bystrica
#479. RE: Poškodené autosklo (7. marec 2019, 12:28)

potom je mozne, ze uz to opravit ani nepojde, respektive nepojde to opravit tak, aby sklo ostalo v pohode, aby neostal ziadny znak, alebo nejaky zbytok po tej praskline :)

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #480. RE: Poškodené autosklo (11. marec 2019, 07:37)

hej hej presne tak, preto je dobre to co najskor dat urobit a neotalat s tym, lebo sa moze stat to, ze by sa to aj dalo opravit, no kedze furt to clovek odklada tak sa tam nazbieraju necistoty a bude to rovno suce na vymenu, co uz budu trochu ine peniaze jak za opravu skla

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo