Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 18:40

Autor
Správa

maroscho
22 prispevkov Banská Bystrica
#981. Poškodené autosklo (11. január 2021, 08:44)

Len podstatne je to aby v zime to nechali v servise alebo v autoskle vo vnutri to lepidlo vytvrdnut. Aby sa nedostalo auto von na mraz ked to este nie je na poriadku jak ma byt OMG!

0 0
Nahlásiť

joze-fo
13 prispevkov Trenčín
#982. RE: Poškodené autosklo (11. január 2021, 16:31)

maroscho, tak myslim, ze spolahlive servisy si to nemozu dovolit nieco take aby to nechali na mraze nie?

0 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#983. RE: Poškodené autosklo (11. január 2021, 20:09)

teda ja mam skusenost len s Hornetom, co sa tyka skla a tam si nieco taketo nedovolia, normalne nechaju vytvrdnut lepidlo tak ako je potrebne Fajn
preto ti nedaju auto hned po vymene, ale az po nejakej dobe, ked maju istotu, ze to bude vsetko jak ma byt Že aha

0 0
Nahlásiť

13 prispevkov Brezno
#984. RE: Poškodené autosklo (11. január 2021, 21:53)

menili ste niekde zadne alebo bocne sklo? kolko ste cakali na dodanie vhodneho skla?

0 0
Nahlásiť

elichor
15 prispevkov Prievidza
#985. RE: Poškodené autosklo (12. január 2021, 11:55)

mojmo vsade je to inak, u kazdeho servisu je to ine zalezi od skladov, od moznosti, od kontaktov, to je individualne, ci chces vediet kde to najkratsie trva, ci ako?

0 0
Nahlásiť
vretto 22 prispevkov Bánovce nad Bebravou #986. RE: Poškodené autosklo (12. január 2021, 20:59)

Mojmo podľa mňa nik nemá také sklady aby mali každé zadné a bočné sklá na všetky autá, to sa proste nedá, preto rátaj s tým, že niekoľko dní, to už záleží od servisu.
Napríklad v autoskle aspoň čo mám skúsenosť, tam sa snažia vybaviť všetky sklá do 24 prípadne 48 hodín, čiže žiadne dlhé čakanie týždňové alebo čo.

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#987. RE: Poškodené autosklo (13. január 2021, 16:47)

Mojmo nemalo by to trvať viac ako pár dní, len hold s rozbitým zadným alebo bočným sklom nemôžeš jazdiť.

0 0
Nahlásiť

maximmus
18 prispevkov Nitra
#988. RE: Poškodené autosklo (13. január 2021, 21:58)

merco akoze nie uz som videl aj pripad, ze foliu si niekto nalepil len aby mohol jazdit, ale neviem ci by to preslo, keby ho zastavia policajti, to by mal asi co robit aby to nejako ukecal Smiech

0 0
Nahlásiť

egrio
17 prispevkov Prievidza
#989. RE: Poškodené autosklo (13. január 2021, 22:42)

Napriklad za rozbite bocne sklo sa da dnes uz zohnat taky docasny protektor, ktory ti zabezpeci aby teda auto bolo v bezpeci ak parkujes niekde pred barakmi a tiez zabezpeci aby ti do neho nenaprsalo alebo nenasnezilo ak by kydalo tak jak teraz.
Len nerobi to tiez kazdy ja som sa stretol pri tom v autoskle, ked som uzatvaral poistenie a informvoal som sa tam ohladne kadejakych moznosti, situacii Haha

0 0
Nahlásiť

radohany
33 prispevkov Skalica
#990. RE: Poškodené autosklo (14. január 2021, 13:07)

egrio už dlho máš poistené sklo??

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#991. RE: Poškodené autosklo (14. január 2021, 18:16)

Egrio dobre je, ze je moznost aj dat si poistit poskodene sklo. Ze aj ked sme nieco zanedbali, tak stale je moznost jak z toho relativne v pohodke vykluckovat.
Mne to tak vyslo, ze hned som si dal poistenie urobit a hned aj sklo menit Smiech

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#992. RE: Poškodené autosklo (14. január 2021, 22:14)

Egrio v Hornete davaju ten docasny protektor, je tam ale nejaka suma, co sa plati, ale to potom odrataju zase pri vymene, ked ti sklo dodaju.
Aspon tak mi to kamarat spominal, lebo mu niekto rozbil bocne sklo asi rok dozadu v lete pred domom. Skoda, ze v obci kamery nemaju akurat tak, zeby videl kto to urobil. Ale tak hlavne, ze si to dal do poriadku, aj ked mrzelo ho, ze si to musel platit, ale tak co urobi.

0 0
Nahlásiť
Ubo15 17 prispevkov Komárno #993. RE: Poškodené autosklo (15. január 2021, 09:39)

treloni ale stále sú možnosti, že si vieš vybrať kde si čo dáš urobiť, aby ťa to vyšlo cenovo čo najlepšie Fajn

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #994. RE: Poškodené autosklo (23. január 2021, 18:54)

treloni no ešteže dnes tieto veci nie sú až také drahé jak to bývalo kedysi Smiech

0 0
Nahlásiť

dahel
14 prispevkov Trnava
#995. RE: Poškodené autosklo (25. január 2021, 12:35)

Gremo len teraz je to tak, ze celne skla su rozne, maju rozne vybavenie, senzory a tie ceny sa vyrazne lisia, kedysi klasicke sklo so zakladnou vybavou vychadzalo pomerne draho, ono vela veci sa meni a velmi rychlo ;)

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #996. RE: Poškodené autosklo (25. január 2021, 18:59)

dahel jo jo to mas pravdu, ale tak pri novych autach, co uz maju drahsie skla si vacsinou ludia davaju havarijnu poistku, takze myslim, ze tam to beru tak, ze im to staci, ze viacej nepotrebuju, pretoze si to pripadne vedia dat cez nu keby sa nieco stalo, sice so spoluucastou, ale je to lepsie ako nic

0 0
Nahlásiť

heclor
13 prispevkov Levice
#997. RE: Poškodené autosklo (3. február 2021, 11:24)

Malik len na co som dosiel, ze neoplati sa niekedy davat opravovat veci znamym nasich znamych, lebo mne to zatial nic dobre neprinieslo Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo