Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 7. máj 2024, 15:51

Autor
Správa

benchro
10 prispevkov Nitra
#941. Poškodené autosklo (11. november 2020, 09:29)

vyhodnejsie z akeho pohladu??

0 0
Nahlásiť

radohany
33 prispevkov Skalica
#942. RE: Poškodené autosklo (11. november 2020, 13:37)

benchro ja platím v Hornete, 19€ ročne, čo je OK, čo mi nevadí, neobťažuje ma to, opravy mám zadarmo, výmenu skla mám tiež zadarmo, všetko záleží proste od toho kedy uzavrieš poistenie, či keď už máš sklo prasknuté alebo nie.
tiež si ho môžeš uzavrieť na rok, na dva, ale najlepšie z môjho pohľadu na tri Že aha

0 0
Nahlásiť

samhi
15 prispevkov Martin
#943. RE: Poškodené autosklo (12. november 2020, 14:13)

radohany najlepsie podmienky vychadzaju ked si das poistenie na dlhsiu dobu, aspon mna sa to tak najlepsie zdalo Fajn lebo mat opravu a vymenu skla zadarmo, to je paradicka Že aha

0 0
Nahlásiť
marzo16 21 prispevkov Bratislava I - Staré Mesto #944. RE: Poškodené autosklo (12. november 2020, 20:01)

najma nie je problem ani s terminom ked mas poistenie v autoskle, aspon mne sa nestalo, zeby som dlho cakal na termin na opravu alebo vymenu Smiech
lebo teda cakanie, trpezlivost nie je mojou silnou strankou Smiech

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#945. RE: Poškodené autosklo (13. november 2020, 12:20)

V tom sa zhodneme asi viacerí, tiež to nemám rád keď niekde musím dlho čakať. To z toho som potom nervózny celý deň. Preto som rád že vedia niektoré firmy si veci zadeliť tak, že nemusíš dlho čakať, že vybavia čo potrebuješ.
Poistenie som teraz aj kamarátovi odporučil, lebo si kúpil auto, jazdenku a po mojich skúsenostiach s prasklinami, že radšej sa bude chrániť. Tak si uzavrel poistenie.
A bol prekvapený, že sa dá uzavrieť aj keď už máš sklo prasknuté.

0 0
Nahlásiť

lubinop
49 prispevkov Tvrdošín
#946. RE: Poškodené autosklo (13. november 2020, 22:08)

Lenže nie všade je to takto ako píšeš s poistením, v poisťovni ti už poškodené sklo nepoistia, to by si veľa chcel Smiech


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť

1adrik0
23 prispevkov Nová Dedinka
#947. RE: Poškodené autosklo (15. november 2020, 12:21)

Lubino lenže s poisťovňami je to na dlho aj pri riešení problémov, nielen keď ide o uzavretie poistenia!

0 0
Nahlásiť

hummnak
13 prispevkov Žarnovica
#948. RE: Poškodené autosklo (15. november 2020, 20:08)

Adrik je veľa papierovačiek ohľadne toho keby som výmenu skla chcel dať cez poisťovňu??

0 0
Nahlásiť

zdenkomikula
40 prispevkov Nová Dubnica
#949. RE: Poškodené autosklo (16. november 2020, 08:25)

humnak tak sú s tým papierovačky, lenže napríklad Hornet tí aj toto vyriešia za teba. Že nemusíš sám nikam chodiť nič robiť, ale všetko urobia za teba. Pre mňa je to veľká pomoc.

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#950. RE: Poškodené autosklo (20. november 2020, 15:41)

ZDENKOMIKULA ale toto mnohí nevedia, tiež som to netušil, až kým som sa nedostal do takej situácie, že som musel sklo meniť, vtedy som sa dozvedel, že sa to dá aj takto, že mi s tým pomôžu.
Lebo čo sa týka papierov, tak to som úplne mimo, to takéto veci nemusím a radšej si z vlastného zaplatím len aby som sa tomu vyhol Smiech

0 0
Nahlásiť

pabol
31 prispevkov Zvolen
#951. RE: Poškodené autosklo (23. november 2020, 10:57)

Luvio to chápem podobne som na tom. Ale keď si vezmeš, že tie poisťovne ak keby to vedeli, že papiere sa nikomu nechce vypisovať, tak majú aspoň menej toho Smiech

0 0
Nahlásiť

drohar
16 prispevkov Žilina
#952. RE: Poškodené autosklo (26. november 2020, 11:23)

Pabol prave pre toto sa treba prekonat a najst si na to chvilu, ale ja som ved bol hned v autoskle a prasknutym sklom a tam mi povedali, ze to vybavia za mna.
Ze potrebuju len nejake informacie a vybavena vec.

0 0
Nahlásiť

rickov
10 prispevkov Skalica
#953. RE: Poškodené autosklo (3. december 2020, 12:16)

drohar ale toto len pri havarijnej nie?

0 0
Nahlásiť

drohar
16 prispevkov Žilina
#954. RE: Poškodené autosklo (4. december 2020, 11:43)

Rickov ano, lebo z pzp sa to neda nijako preplatit, ked nezastavis toho kto ti to sposobil. Inak si to proste cvakas cele, ak si nedas dodatocne este poistit sklo ;)

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#955. RE: Poškodené autosklo (4. december 2020, 19:53)

len na to sa neda spoliehat vsade, takuto moznost nedavaju poistovne, zeby uz poskodene sklo poistili, tak s tym opatrne Že aha

0 0
Nahlásiť

stankopravda
30 prispevkov Poprad
#956. RE: Poškodené autosklo (6. december 2020, 17:39)

nie len v Hornete je taka moznost, ze si das poistit aj poskodene sklo, sice to je drahsie poistenie jak ked si das neposkodene sklo poistit, ale stale je to lepsie ta cena za vymenu ked si das poistenie ako ked si to hned das len tak opravit to vymena celneho skla pri dnesnych autach modernych vychadza na stovky eur, lebo uz to nie je len, ze by mali zakladnu vybavu, ale uz aj rozne senzory

0 0
Nahlásiť
marzo16 21 prispevkov Bratislava I - Staré Mesto #957. RE: Poškodené autosklo (7. december 2020, 08:32)

a tam zase moze byt problem s kalibraciou tych senzorov, nie?

0 0
Nahlásiť

majco9999
31 prispevkov Žilina
#958. RE: Poškodené autosklo (7. december 2020, 21:44)

marzo jak toto myslis? s akou kalibraciou?

0 0
Nahlásiť

18 prispevkov Nitra
#959. RE: Poškodené autosklo (8. december 2020, 18:13)

Majco senzory treba nakalibrovať aby fungovali ako majú...
Aby to nebolo, že sa na senzory spoliehame a napokon nám to spôsobí problémy...
Prípadne nehodu, napríklad niektoré autá už majú, že odhadujú aj vzdialenosť od iných áut a podobné veci..
Len za kalibráciu sa aj čosi platí, s tým rátať treba..

0 0
Nahlásiť

sames
27 prispevkov Žarnovica
#960. RE: Poškodené autosklo (8. december 2020, 21:20)

julo no no o tom som pocul, to treba najskor aj skontrolovat, lebo viem, ze po niektorych vymenach ani neni potrebne to kalibrovat Čože?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo