Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 05:06

Autor
Správa

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#361. Poškodené autosklo (30. august 2018, 13:57)

Strako, to sa k tebe prikláňam, aj k tvojmu názoru.
A potom keby začne zatekať, tak choď to dakam do dedinského servisu dokazovať, že to je odvtedy odkedy bolo sklo vymenené, že to nie je spôsobené nejako tebou, to by bolo zase. Nedával by som to len tak do bárakého servisu Fajn

0 0
Nahlásiť
vretto 22 prispevkov Bánovce nad Bebravou #362. RE: Poškodené autosklo (31. august 2018, 09:14)

Lenže čo by sa tam mohlo akože pokaziť?? Alebo niečo zle spraviť?
V čom by mohol akože servis nejaký pochybiť pri výmene alebo oprave skla? Myslel som, že na to proste je len jedna technológia, jeden spôsob opravy a výmeny Smiech

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#363. RE: Poškodené autosklo (31. august 2018, 10:52)

Napriklad opravou sa moze oslabit to celne sklo, cize bude nachylnejsie na prasknutie, moze sa potom objavit nejaka ta prasklina a je tam toho vela, co sa moze udiat OMG!

0 0
Nahlásiť
vretto 22 prispevkov Bánovce nad Bebravou #364. RE: Poškodené autosklo (3. september 2018, 15:49)

Akože po oprave? Z akého dôvodu by sa to mohlo stať, to oslabenie?
Sorry za otázky, ale zaujíma ma to, pretože toto som neriešil odkedy mám auto a myslím, že je to na mieste sa nad tým zamyslieť, kde čo ako spraviť, keď náhdoou ma postretne prasklina, čo v zime je oveľa viac pravdepodobné pri posypaných cestách Smiech

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#365. RE: Poškodené autosklo (4. september 2018, 10:41)

Ked napriklad su dve praskliny pri sebe alebo uz viackrat na jednom mieste bolo sklo opravovane, vtedy moze byt v istych miestach celne sklo oslabene a vtedy sa uz radsej v ramci bezpecnosti odporuca vymena, aby neprasklo nejako viac, pre nieco sa to odporuca ta vymena Výborne

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #366. RE: Poškodené autosklo (5. september 2018, 07:25)

Odporúča, ale môže sa stať, že ty s tou výmenou nebudeš súhlasiť a tým pádom si dáš len opraviť, aj tak sa dá, nie?
Len potom asi prípadné problémy si môžeš potom pred zrkadlom nadávať Nadávam...

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #367. RE: Poškodené autosklo (5. september 2018, 09:20)

Haha, ale to je potom už jeho problém, keby odmietol výmenu, my si ani nevieme predstaviť aký môže byť problém oslabené sklo auta, ale tí čo s tým robia majú dostatok skúseností a práve preto aj odporúčajú výmenu a nie ďalšiu opravu Fajn

0 0
Nahlásiť
norkaso 40 prispevkov Zlaté Moravce #368. RE: Poškodené autosklo (6. september 2018, 10:04)

elbarto to si predstaviť nevieme, všimol som si to aj na sebe, keď ste sa bavili o výmene skla a o bezpečnosti, že mi ani len nenapadlo, ako by to celé mohlo skončiť, aké problémy by sa mohli stať a hlavne akoby som mohol ohroziť svoju rodinu, keby výmena nebola dobre urobená, ale tak detto sa to týka aj opravy toho skla, že je to hazard a robiť si opravu niekde doma na kolene to duplom asi výhra nie je

0 0
Nahlásiť
rocero 52 prispevkov Leopoldov #369. RE: Poškodené autosklo (7. september 2018, 13:39)

Uz myslim, ze prehanate, nemyslim si, ze v dnesnej dobe by sa nasiel niekto kto by si nedal poradit, ked by mu napriklad v Hornete radili sklo vymenit a miesto toho by si ho dal len opravit, myslim, ze coraz viac ludi si uvedomuje to, co moze nespravne rozhodnutie v tomto smere sposobit, viem, ze mozno to je aj o peniazoch, ze oprava je lacnejsia, ale ani ta cena za vymenu nikoho nezruinuje, ci?? Smiech

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #370. RE: Poškodené autosklo (10. september 2018, 10:38)

Rocero, myslel som si aj ja, že si to uvedomujú už ľudia, že keď ja to už viem, tak to musia už všetci vedieť, že prečo to tak je prečo treba na tieto veci aj z iného uhla pozerať.
No sám som sa presvedčil aj v tom, že to tak celkom nie je Smiech

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #371. RE: Poškodené autosklo (11. september 2018, 09:53)

Norkaso do času, kým sa človeku podobný problém nestane, ptoom sa ešte len zbadáme, že jak sa veci majú, aj ja veľa vecí mám vo zvyku podceňovať a potom sa zbadám až keď je neskoro, ale som rád napríklad, že toto je vec v ktorej mám relatívne jasno Smiech

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#372. RE: Poškodené autosklo (12. september 2018, 14:51)

Elbarto len ked to mas vo zvyku podcenovat, tak potom si sam mozes za to ked sa volaco stane Smiech
Lebo si na to nemyslel Čože?

0 0
Nahlásiť
Ubo15 17 prispevkov Komárno #373. RE: Poškodené autosklo (13. september 2018, 10:03)

poškodené sklo napríklad pre mňa je veľkým problémom, mne stačí, že malá dierka, od malého kameňa a už to musím dať spraviť, ale brat ten napríklad je úplný opak, ten môže mať pavučinu aj cez celé čelné a ani ho nenapadne, že by s tým mal čosi urobiť, že by to mal dať vymeniť alebo opraviť Smiech Smiech Smiech

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#374. RE: Poškodené autosklo (17. september 2018, 12:34)

Pockaj bude pokusat kym sa nieco nestane, kym ho niekto nezastavi a neda mu za to pokutu, potom pochopi, ze nic tym ze si to nedal spravit neusetril, ze prave naopak Čože?

0 0
Nahlásiť
rocero 52 prispevkov Leopoldov #375. RE: Poškodené autosklo (19. september 2018, 09:18)

Ale on ma dobry pocit z toho teraz, teraz ho to nic nestoji moze si kupit ine veci potom ked na to dojde, tak to uvidi uplne v inom svetle, ale teraz nie, to viem, to poznam Že aha
Aj keby teraz neviem kto mu rozpraval, ze je vhodne si to dat spravit, ze v konecnom dosledku usetri tak enda cloveku za pravdu ani za svet Smiech

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#376. RE: Poškodené autosklo (20. september 2018, 14:35)

kamarat ten bol teraz v autorizovanom servise, ze ako by vychadzalo jeho nove celne sklo, keby to chcel cez nich a keby chcel aby mu ho aj vymenili Smiech
povedali mu cenu a este sa tvarili, ze za to, ze pravidelne vam mozeme auto servisovat, tak to je cena ako pre vas a taka palka, ze nie len jemu by sa z toho hlava zatocila Smiech

0 0
Nahlásiť

kejo25
19 prispevkov Liešťany
#377. RE: Poškodené autosklo (21. september 2018, 08:17)

ako som sa docital je mozne a pravdepodobne, ze mozu auto s prasknutym sklom zastavit policajti a udelit aj pokutu, ale ako je to pri prasknutom bocnom skle? tam to nie je len prasklina, ale sklo sa roztriesti preto ma zaujima ako v takom pripade riesit vymenu OMG!

0 0
Nahlásiť

lubinop
49 prispevkov Tvrdošín
#378. RE: Poškodené autosklo (2. október 2018, 09:33)

Pri bočnom skle je to tak, že tam prasklina neostane. To je pravdou. Preto v takom prípade nie je z môjho pohľadu vhodné s takým autom normálne jazdiť po cestách. Lebo sa môže veľmi rýchlo stať to, čo si popísal, že ťa niekde odstavia. A to sa ťažko toto potom vysvetľuje, preto je dobré poriešiť si nejaký mobilný servis, aby niekto došiel za tebou a pomohol ti s tým aby si ty nemusel hneď dakam letieť Smiech


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť

lukojano
38 prispevkov Žabokreky
#379. RE: Poškodené autosklo (3. október 2018, 15:02)

len kde najst niekoho ochotneho, kto by isiel za tebou len skrz to, ze ty mas prasknute sklo Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

lubinop
49 prispevkov Tvrdošín
#380. RE: Poškodené autosklo (3. október 2018, 18:55)

Neviem kto hádam aspoň nejaký kamarát alebo ako som napísal mobilný servis by v takomto prípade bol celkom dobrý nápad, lebo by to ušetrilo aj čas aj peniaze ;)


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo