LPG - Namontovat alebo predat?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 18. apríl 2024, 19:39

Autor
Správa
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #101. LPG - Namontovat alebo predat? (15. jún 2018, 10:20)

je to tak, ale ja viem, ze kazdy mame svoje, ze proste kazdeho nas zaujimaju ine veci, ine je pre nas dolezite, preto mozno sa trapime vecami, ktore potom ani nebudu pre nas dolezite OMG!

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#102. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (18. jún 2018, 10:05)

Dolezitost alebo nedolezitost istych veci sa dozvie clovek az casom ked si to skusi na co sa mal skor zamerat, comu pozornost venovat, ja osobne si myslim, ze je dolezite aby bol kvalitny system a dobry servis, to je dolezite, od toho zalezi ako sa bude aj ten system v aute chovat, ci to bude ok

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#103. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (19. jún 2018, 15:34)

@hector256 to je normalne, ale napriklad ja uz mam LPG dlhsiu dobu a nespozoroval som ziadny problem, len som sa utvrdil v tom, ze som spravil dobre rozhodnutie, ze som do toho siel, ze som sa o to vobec zacal zaujimat Výborne

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#104. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (20. jún 2018, 09:55)

Tak je to najlepsie, ked to takto dopadne, ze bez starosti, bez vrasok, preto treba tomu venovat pozornost z vacsej miery aby to rozhodnutie bolo spravne. Lebo tiez to nieco stoji a myslim, ze uz ked do toho ideme dat peniaze tak chceme aby to stalo zato, aby s tym neboli problemy, ktore by nas potom mohli stat zbytocne viacej penazi, ktore by sme za normalnych okolnosti mohli investovat uplne do niecoho ineho Že aha

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #105. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (21. jún 2018, 07:43)

Finančne sa ako prestavba na LPG pohybuje? Koľko stoviek a od čoho tá prestavba sa odvíja myslím finančne???

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#106. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (22. jún 2018, 10:09)

od počtu valcov, ale tiež aj od typu systému LPG Smiech

niektoré LPG systémy sú lacnejšie, niektoré sú drahšie, tiež aj servis si každý za prácu berie iné peniaze a to treba brať do úvahy, že tie ceny sa môžu líšiť od servisu k servisu

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #107. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (25. jún 2018, 09:15)

Dík za odpoveď, ale toto mi nepôjde predstaviť si nejakú konkrétnu sumu, píšeš, že sú rozdiely, ale hádam nie nejaké veľké, že by sa to nedalo nejako všeobecne povedať, aspoň nejakú predstavu aby som si vedel spraviť.

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#108. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (27. jún 2018, 07:17)

tak trochu inak ti to skúsim napísať, ceny sú iné pri každom servise ako som ti už písal, ja ti viem napísať len ceny cca, čo ja som bol v Legase, že tie ceny som pozeral, keď som bol tam dať prestavať auto Že aha

viem, že tam je to trojvalcový motor od 950€, štvor od 990€, šesťvalec od 1290€ a osemvalec od 1490 Že aha

ale u nich sa to dá aj tak aby si mal lepší prehľad o cene, že na ich stránke si zadáš presne aké auto máš, motor, špz a všetky info a presne budeš vedieť, že koľko to teba bude stáť Že aha

0 0
Nahlásiť

13 prispevkov
#109. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (27. jún 2018, 09:13)

to je prosim ta cena komplet prestavby?

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#110. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (28. jún 2018, 08:41)

Petriss ale nie su to presne tie ceny, ktore vidis, je pred nimi OD, cize od tej sumy vyssie to moze ist preto pre konkretnu sumu, cenu za prestavbu aj so zapisom a vsetkym co k tomu patri treba to spravit tak jak pisal, ze kontaktovat servis Že aha

0 0
Nahlásiť

balodzi
15 prispevkov Nové Zámky
#111. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (28. jún 2018, 14:58)

aj keby si k nim 100 priratal, tak si myslim, ze to je vyhodna ponuka

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#112. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (29. jún 2018, 10:52)

pri tých sumách tie ceny začínajú, treba rátať potom aj so zápisom, tam s tými cenami aké sú, lebo je tam viac možností a tým pádom sa aj cenovo dosť líšia, to je tiež si fajn pozrieť a rátať s tým, ale tak myslím, že toto sú také tie optimálne ceny prestavby

0 0
Nahlásiť

elosan
15 prispevkov Trebišov
#113. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (4. júl 2018, 15:15)

Su aj nizsie tie ceny, len to potom zalezi aj od ceny toho systemu, ze ak je cena nizsia, tak aj ten system je iny, povedal by som, ze aj menej kvalitny, aspon teda moje skusenosti su take OMG!

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#114. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (5. júl 2018, 12:19)

to je samozrejmé, ja som napísal ceny, ktoré sa týkajú systému Tartarini, pri iných značkách tie ceny budú prirodzene iné ako aj pri iných servisoch, preto je dobré si to dať naceniť podľa toho, pre aký systém sa človek rozhodne
ďalej čo ja vnímam ako vhodnú voľbu, tak to je vyberať si servis podľa toho aké má skúsenosti s daným systémom, preto som sa obrátil na servis, o ktorom som písal, lebo sú dovozcami tohto systému, čiže majú odborné znalosti a skúsenosti s týmto systémom Že aha

0 0
Nahlásiť

17 prispevkov
#115. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (5. júl 2018, 14:22)

to tartarini, to je v com iné, resp aký je jeho princíp

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#116. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (6. júl 2018, 11:24)

Aky princip? Kam smerujes touto otazkou? Moj nazor na toto je taky, ze samotna kvalita toho systemu je lepsia ako nejake ine.

0 0
Nahlásiť

vadymyr
17 prispevkov Skalica
#117. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (6. júl 2018, 13:49)

ja som napriklad ani len netusil, ze sa tie systemy od seba niecim odlisuju Čože?

0 0
Nahlásiť

fronto
23 prispevkov Prievidza
#118. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (6. júl 2018, 14:12)

no v niecom to asi bude ked ten system ma samostatny nazov...

0 0
Nahlásiť

17 prispevkov
#119. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (6. júl 2018, 14:14)

krossik - no tak som to myslel ako som to napísal :) či je výhodnejší ako ostatné systémy. ja prakticky ani neviem, ako to celé funguje

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#120. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (10. júl 2018, 14:56)

funguje to hlavne tak, že ti to šetrí peniaze :d či čo by si o tom ešte potreboval vedieť? to rozhodnutie netrvá tak dlho a ani samotná prestavba, no už po krátkej dobe uvidíš, že si sa pre lpg mohol rozhodnúť už skôr

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Alternatívne pohony / LPG - Namontovat alebo predat?