LPG - Namontovat alebo predat?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 20:35

Autor
Správa
gremo 58 prispevkov Pezinok #81. LPG - Namontovat alebo predat? (18. apríl 2018, 10:00)

čiže nie je pravdou to, čo som sa pýtal?

že by to zaťažovalo a nejako ubližovalo tomu autu? že by to mohlo spôsobiť nejaké problémy?

0 0
Nahlásiť

tominohruz66
26 prispevkov Prievidza
#82. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (18. apríl 2018, 12:00)

nie nemalo by, pokial je firmou seriozna firma, ktora sa tomu venuje a vie co a ako, tak pochybujem, ze by to namontovali nejak zle

0 0
Nahlásiť

rasscco
45 prispevkov Trnava
#83. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (20. apríl 2018, 09:35)

Keby LPG, samotné alebo celý systém nejako zaťažoval auto, tak by si ho ľudia do auta nedávali, aspoň ja si tak myslím. Čiže po tejto stránke sa nemáš čoho nejako obávať, práve naopak.
Jasné, že tie návštevy servisu po prestavbe na LPG budú iné, inak budú prebiehať a v iných intervaloch, ale to je o niečom inom, to je potrebné

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #84. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (26. apríl 2018, 09:22)

neublizuje to ani tvojmu autu a ani tebe po financnej stranke, podla mna je LPG super napad ako usetrit, ja som tiez do toho siel, mam uz cez dva roky namontovany system Tartarini, robili mi to priamo v Legase, pre ten servis som sa rozhodol aj na zaklade toho, ze su dovozcami systemu, cize podla mojho uvazenia vedia co a jak, ako co funguje ako to namontovat, ako servisovat a tiez na zaklade toho, ze vedia vyjst v ustrety Smiech

0 0
Nahlásiť
kamro12 20 prispevkov Prešov #85. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (26. apríl 2018, 15:04)

Tartariny? To je nejaký špeci systém?

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #86. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (4. máj 2018, 07:56)

je to kvalitny taliansky system, ktory je spolahlivy, tych systemov je viacej, ale napriklad do nejakeho polskeho systemu by som ja osobne nemal odvahu ist, sice su lacnejsie, ale myslim, ze to sa potom aj na kvalite odrazi, cize ja som rad, ze som dal Tartarini a som aj rad, kde som to dal namontovat, montuju tento system aj ine servisy, alebo preco by som to daval robit niekam inam, ked ten servis kde som bol je priamo dovozcom systemu? Že aha

0 0
Nahlásiť
kamro12 20 prispevkov Prešov #87. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (4. máj 2018, 13:10)

Myslíš teda, že tá nižšia cena pri poľských je pre niečo hej? Z nejakého dôvodu dobre to chápem?

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#88. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (8. máj 2018, 06:52)

Samozrejme, este som sa nestretol aspon ja osobne s tym aby sa nizsia cena nejako neprejavila, aspon co sa tyka tohto. Do LPG systemu je vhodne investovat. Je dolezite vybrat kvalitny system, kvalitny servis, aby si potom mohol fungovat, jazdit pravidelne na aute a setrit. Kopa veci ide pri tomto proste ruka v ruke.

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #89. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (11. máj 2018, 09:07)

čiže to je nezmysel? fáma?

máte asi už dlhšiu dobu skúseností s týmto riešením, čo? ale zlá montáž by sa mohla teda nejako negatívne prejaviť, hej?

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#90. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (14. máj 2018, 13:51)

To ti vravim, pri LPG je to proste tak, ze nizsia cena sa ti skor ci neskor na tom odrazi takze toto jedna z tych veci kde sa jednoducho oplati investovat aby sa ti potom mohlo vratit v podobe tej uspory

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #91. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (15. máj 2018, 15:07)

čo by sa vlastne kvôli tomu mohlo pokaziť? myslím napríklad neodbornou montážou?

mohlo by to spôsobiť aj to, že auto bude trvale nefunkčné?

0 0
Nahlásiť

kriscko
13 prispevkov Blatné
#92. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (16. máj 2018, 16:56)

to by aj mňa zaujímalo, môže to k tomu viesť? ja som kedysi rozmýšľal nad lpg ale nakoniec ma odhovorili ale teraz keď jazdím prakticky každý deň dlhé vzdialenosti tak mi to zase prišlo na rozum a rád by som sa o tom teda niečo dozvedel

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#93. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (21. máj 2018, 16:32)

Sposobuje to vela problemov, zalezi to od toho co konkretne sa namontuje zle, na niektore veci sa pride pomerne rychlo a vtedy ti uz nezostava nic ine len to dat urobit poriadne.
A co by si teda konrentne chcel vediet?

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #94. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (23. máj 2018, 21:08)

pokial ho mas namontovany spravne a pred tym ako si ho das namontovat sa poradis s obornikmi tak sa nemusis vobec bat, ze by sa nieco stalo auto, nijako ho to nezatazuje. ja by som tieto hypotezy ani nerozoberal, ked chces ist do prestavby tak ok, schvalujem ti to kedze s tym sam mam dobru skusenost ale hlavne je to aby si zvolil kvalitny system a dal si ho namontovat niekde kde sa v tom vyznaju Že aha

0 0
Nahlásiť

kriscko
13 prispevkov Blatné
#95. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (24. máj 2018, 14:14)

hej tomu rozumiem, isto by som si ani nedal prestovať auto na lpg u niekoho len tak v garáži alebo v nejakom servise kde s tým nemajú nejaké veľké skúsenosti ale som proste taký, že si najskôr pozisťujem aj to čo by sa mohlo pokaziť aby som bol na to pripravený, na tom nie je nič zlé nie?

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #96. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (25. máj 2018, 16:28)

a čo všetko by som s nimi teda mal prebrať pred tým ako sa do toho pustím?

v prvom rade asi to či je moje auto vhodné na prestavbu na lpg nie? čo ďalej?

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #97. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (29. máj 2018, 08:27)

nie je na tom nic zle v konecnom dosledku, ale zbytocne sa ty zatazujes vecami, ku ktorym vobec nikdy nemusi dojst, ak bude o to auto a o system spravne starane, zbytocne takto si budes robit vrasky a nervy z niecoho, co nie je treba Smiech
vacsina aut je na prestavbu vhodna, ale ano je fajn sa aj na toto informovat, aj kolko by prestavba trvala, aj pribliznu cenu ti povedia Fajn

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #98. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (12. jún 2018, 14:11)

takže ty si vôbec s tým auton nič nerobil, len si ho zaniesol do servisu? či si si dal niekde spraviť prehliadku, aby bolo auto v poriadku

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #99. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (13. jún 2018, 10:58)

ja som si len nasiel servis, kde som chcel aby mi montaz urobili, dohodli sme sa na termine, kedy by mi to mohli spravit kolko by to trvalo, co vsetko to bude obnasat a to bolo vsetko, co sme vybavovali, zbytocne si komplikujes tymto rozhodovanie a aj zivot Smiech

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#100. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (14. jún 2018, 14:13)

Takto isto som si aj ja komplikovat zivot zacal pred nejakym rokom priblizne to bolo a az potom po nejakej dobe som si uvedomil ze zbytocne stresujem. zbytocne riesim kopu veci ktore vobec nebudem potrebovat riesit na ktore ani pomysliet pri prestavbe netreba ktore vybavi za mna aj servis a len som sa nervoval kvoli tomu stresoval a naco Čože?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Alternatívne pohony / LPG - Namontovat alebo predat?