LPG - Namontovat alebo predat?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 07:39

Autor
Správa

bronhiro
6 prispevkov Poprad
#121. LPG - Namontovat alebo predat? (11. júl 2018, 08:01)

Pre niektorých je ťažko sa rozhodnúť, tak ako napríklad pre mňa. Premýšľam nad kúpou novšieho auta - tak 5-6 ročného a dumám či hľadať priamo s lpg alebo si dať lpg potom namontovať. Veriť, či lpg, ktoré je v aute je fajn alebo si spraviť podľa seba

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#122. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (17. júl 2018, 10:05)

prave riesim tuto dilemu, kedze najazdim dost a pri lpg by som mohol eventualne dost usetrit

0 0
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#123. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (18. júl 2018, 22:53)

Ja som mal.dve auta s Lpg obe už mali namontované takže som nemusel riešiť nič ohľadne papierovaciek, montáže výberu značky ani montážneho pracoviska a tiež vyladenia * systému to všetko odmakali predchádzajúci majitelia. ja sa už iba vozím...Ak máte ročne väčší nájazd tak pri terajších cenách benzínu keď Lpg niekde stojí hodne menej ako polovicu 0,54 e nieje co riešiť... Hlavne teraz pri tom rozdiele cien benzínu a Lpg nieje co špekulovať.ak.clovek potrebuje denne veľa jazdiť.

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #124. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (23. júl 2018, 12:19)

to si mal exo by som povedal, ze stastie, ze to vsetko spravili predchadzajuci majitelia, ale radsej ked je moznost, ze mam auto, tak si ho sam dam prestavat na LPG a to aj z dovodu, ze ked kupim uz auto s LPG, tak musim byt v pohode s tym systemom, ktory tam je, neviem ci auto, ten system bol pravidelne servisovany, ci to bude vsetko dobre sediet, ci neni treba nieco menit a pod

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #125. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (24. júl 2018, 12:41)

začínam to vnímať ako výhodu to, že si to môžem dať spraviť sám, že nemusím sa spoliehať na predchádzajúceho majiteľa auta, či to všetko spravil jak mal Smiech

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#126. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (26. júl 2018, 09:34)

@gremo to aj vyhodou je, pretoze mas moznost si vybrat system aky chces, ci taliansky, ci polsky, aku znacku a vies sa pri tom rozhodnut sam podla toho, co sa ti bude pozdavat rovnako aj si vies vybrat servis, kde by si si to chcel dat spravit, kazdy servis montuje nejake systemy, bud jeden alebo viacere, cize si vies aj podla toho potom vybrat servis, je to lepsie, ked sam do toho pojdes, ze vies, co si das spravit do toho auta Smiech

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#127. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (27. júl 2018, 07:26)

To rozhodnutie je potom cele na tebe a sice je to voci sebe nejaka zodpovednost, ale ja v tom nevidim nejaky problem prave naopak, by som povedal, ze je toto lepsie. Mas cas pozriet si oboznamit sa s moznostami, s tym preco vlastne LPG je vhodne, vyhodne riesenie Fajn

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #128. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (29. júl 2018, 11:34)

Darlojz vďaka, že si mi ozrejmil ceny približné v Legase, v tom servise, skúšal som si aj nájsť ich stránku a ozaj sa tam dá požiadať o cenovú ponuku. Len chcel by som o tom servise vedieť aj niečo bližšie.
Aby som vedel, keď sa pre nich rozhodnem, že čo vlastne ma čaká, či sa nestretnem z ich strany s nejakou neochotou alebo čo, lebo nemám chuť riešiť problémy nejaké a zbytočne.

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#129. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (31. júl 2018, 09:10)

keby som sa ja s tým stretol, tak ti o tom napíšem, ale nestretol som sa práve opak toho, preto som ti písal, neviem čo konkrétne by si chcel vedieť, kľudne sa pýtaj, ja ti napíšem svoj názor, svoju skúsenosť na to ak budem vedieť, čo a jako, napríklad čo mňa tiež teší, že dodržia termíny a aj všetko na čom sa dohodnete

0 0
Nahlásiť

jachu
19 prispevkov Gabčíkovo
#130. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (2. august 2018, 12:53)

Neochoty sa báť nemusíš a ak náhodou nebudeš niekde v pohode s tým ako servis k tebe pristupuje, tak sa stále môžeš otočiť na päte Fajn

0 0
Nahlásiť
kamro12 20 prispevkov Prešov #131. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (2. august 2018, 15:03)

To je pravda, len aby ťa neomrzelo hľadanie tej správnej firmy

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #132. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (7. august 2018, 09:29)

Jasné, tak vďaka, lebo s tým by som sa nechcel stretnúť, nechcel by som sa dať niekde niečím takým zbytočne znechutiť, keď už som dospel do toho štádia, že chcem dať prestavať to auto na LPG a nechcem si to rozmyslieť len pre prístup servisu

0 0
Nahlásiť

budati
3 prispevkov Martin
#133. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (8. august 2018, 09:42)

to je voväčšine prípadoch hlavný bod, keď sa človek rozhodne ísť do iného servisu a je to škoda, nemusia mať robotu zlú, no nadradenosť niektorých mechanikov vie človeka teda poriadne vytočiť

0 0
Nahlásiť

jachu
19 prispevkov Gabčíkovo
#134. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (10. august 2018, 14:44)

Kamro, keď raz proste cche človek do niečoho ísť tak urobí pre to všetko, maximum, len aby si to splnil, viem o čom hovorím a netreba sa dať nejako znechutiť niekým, treba sa len sústrediť na to, čo chcem a ísť si za tým.
Prístup servisu zakaždým ti poviem mnoho.
Podľa mňa k tomu zaujal postoj aký treba, keď chce do LPG ísť Spokojnosť

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#135. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (14. august 2018, 08:11)

nemyslim si, ze je dovod na to aby ho to omrzelo Fajn
da sa najst dobry servis, len treba hladat Fajn

0 0
Nahlásiť
kamro12 20 prispevkov Prešov #136. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (14. august 2018, 22:03)

Ale jasné, firiem je dosť, len keď raz človek natrafí zle, je potom viacej obozretní. Ak tu niekto LPG máte, do akej firmy by ste odporúčali ísť a hlavne prečo?

0 0
Nahlásiť

tibikat
24 prispevkov Tomášov
#137. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (16. august 2018, 10:01)

pýtaš sa hlavne prečo presný typ ti ja nedám, ale môžem ti povedať, že keby som si vyberal servis, tak veľa by záležalo od toho aký prístup majú, aký systém montujú a aj to ako dlhú sú na trhu, tým pádom aké majú skúsenosti koľkoročné, to by som povedal, že to je pre mňa taká závažná informácia na základe ktorej by som sa rozhodoval
ale to je len môj pohľad na vec, je to tak, že sto ľudí sto chutí, sto predstáv a názorov čiže tak Pýrim sa

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #138. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (21. august 2018, 15:52)

Budati, šak to, toto a s tým nechcem mať dočinenia, chcem na prvý šup to vybaviť, aby sa to so mnou neťahalo nejako dlho a aby som čo najskôr mal vyriešené tieto veci.
Aby som čo najskôr mohol šetriť a nie zbytočne utrácať peniaze permanentne pri každom tankovaní

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#139. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (31. august 2018, 10:50)

Pozri myslim, ze keby si sa informativne popytal v Legase aj na ceny, aj na terminy tak nestratis nic, podla mna su ustretovi a vedia vo svojom odbore, co treba robit aby aj ten system bol spravne namontovany, aby setril tak ako ma aby nevznikli nejake problemy Fajn Je dolezite to aby ten servis mal prax a skusenosti, od toho zavisi velmi vela Že aha

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #140. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (5. september 2018, 07:19)

Dal som hector na teba, našiel som si kontakt zavolal som tam, čo potrebujem, popýtal som sa na veci, že čo by to stálo ako dlho by aj prestavba trvala a všetko mi povedali bez problému.
Toho som si vedomý, na to myslím, šak aj preto som chcel aby ste mi dali tip a aby ste mi poradili na koho sa obrátiť aby som servis nemusel hľadať na trikrát Smiech

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Alternatívne pohony / LPG - Namontovat alebo predat?