LPG - Namontovat alebo predat?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 15:57

Autor
Správa
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #141. LPG - Namontovat alebo predat? (10. september 2018, 10:34)

By si hľadal ihlu v kope sena čo?
Teda aspoň by si mal taký pocit Smiech Lebo viem aké je to, keď sa snažíš niečo vyriešiť a zo začiatku o tom nemáš ani páru, to sú pocity do porazenia. Ale potom už je super, keď sa postupne dozvieš veci tak už ti to bude aj logické pripadať a zapadne to do seba jak puzzle.

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#142. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (17. september 2018, 12:29)

Cize das si to aj im urobit, ci si sa len informoval zatial nezavazne?
Ked mam skusenost tak preco by som ti nepvoedal, jak to u mna bolo, co mne pomohlo :)

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#143. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (20. september 2018, 14:31)

osobna skusenost je sto a jedno oproti len nejakym informaciam o LPG, co sa docitas niekde na strankach servisov, mne aj to pomohlo, ale skor su to informacie o starostlivosti, udrzbe systemu, ale nie o tom, ci sa nejako chod auta zmeni alebo nezmeni a tieto veci, preto je dobre, ked si clovek predtym vypocuje aj niekoho takto nazor, viem to aj podla seba, ze mne to velmi pomohlo rozhodnut sa akym smerom ist dalej

0 0
Nahlásiť

kejo25
19 prispevkov Liešťany
#144. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (21. september 2018, 08:14)

caute do akeho stareho auta ma zmysel davat este LPG a kedy to uz nejaky zmysel nema? nemam najnovsie auto, ale zas nie je to ani nejaky stary crep a uvazujem nad tym, ze by som ho dal prestavat, len problem je ten, ze mam ohladom toho dost malo informacii, ze dokopy nic o tom neviem OMG!

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #145. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (25. september 2018, 09:18)

zmysel to má, kým chceš auto používať, kým si ho chceš nechať, ak by si sa ho chcel zbaviť, predať ho, vtedy to ten zmysel stráca, ale podľa mňa nové či staršie má to zmysel zakaždým ak auto budeš využívať pravidelne a na dlhšie trasy, pretože na dlhších trasách má LPG veľký zmysel, mne to donedávna všetko ešte uchádzalo, je to len zopár týždňov čo mám v aute namontovaný systém Tartarini, ale už som stihol spozorovať tie výhody, čo to so sebou prináša Výborne

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#146. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (11. október 2018, 13:41)

napísal si názov systému, ktorý ty v aute máš, to som pochopil, len nemám prehľad o tom, či je tých systémov nejako viac, či je na Slovensku širšia ponuka tohto, či v zahraničí je viac možností alebo jak to je?

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #147. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (17. október 2018, 09:09)

aj na Slovensku je ponuka, čo sa týka LPG systémov celkom široká, aspooň teda na môj vkus ich je dosť, len tým pádom aj v kvalite sú rozdiely, na to treba tiež myslieť, že nie je systém jak systém, ty máš ale našťastie možnosť vybrať si podľa seba, podľa svojho presvedčenia Fajn

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#148. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (22. október 2018, 09:41)

vďaka, že si mi to ozrejmil, ale vieš mi napísať aj aké mám možnosti, že čo je podľa teba vhodnejšie a čím sa riadiť? na základe čoho si sa ty rozhodol pre ten konkrétny systém?

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #149. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (24. október 2018, 10:43)

mam rovnaky system o akom ti vyssie pisal, poviem ti, ze mna presvedcilo to, ze je to taliansky system, v tomto smere taliani si davaju na kvalite zalezat, cize toto ma oslovilo a presvedcilo, samozrejme, ze velmi vela urobi aj to, kto bude ten system montovat, lebo vybrat si system je jedna vec, ale aby bol spravne namontovany, nastaveny a aby fungoval tak ako ocakavas, to uz je druha zalezitost

0 0
Nahlásiť

semario
2 prispevkov Trnava
#150. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (25. október 2018, 10:33)

kde si si to prosim ta @lucobu daval montaovat. tiez premyslam, o prestavbe, prakticky som uz rozhodnuty, ze auto pojde na plyn, len sa este neviem rozhodnut kam

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #151. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (25. október 2018, 11:41)

lucobu vystihol to, čo by som ti aj ja napísal, len je pravdou, že musí to spolu hrať, čiže nie je to len, že kúpim vyberiem systém a niekto mi ho dá do auta a tam to končí, aby všetko išlo ako má tak tá montáž musí byť urobená odborne, musí byť ten systém správne nastavený, aj prepínanie na LPG a následne aj prehliadky sú dôležité aby sa skontrolovalo, či systém sadol dobre tak jak mal Fajn

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #152. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (29. október 2018, 12:43)

zalezi ake mas ocakavania, aky system a tieto veci, mne system montovali a celkovo prestavbu robili v Pezinku v Legase. Tento servis je dovozcom toho systemu, o ktorom som ti pisal, cize aj z toho dovodu som sa rozhodol pre nich. Predsa len maju s tym skusenosti, vedia ho aj namontovat, aj servisovat, pre mna to bola taka istotka Výborne

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#153. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (5. november 2018, 08:23)

semario na základe čoho si dospel k takémuto rozhodnutiu, že ideš do toho?

0 0
Nahlásiť

vadymyr
17 prispevkov Skalica
#154. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (6. november 2018, 09:07)

tiez by ma celkom zaujimalo, preco prave tento servis, kedze ich je na scene tolko??? cena?

0 0
Nahlásiť

rasscco
45 prispevkov Trnava
#155. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (12. november 2018, 10:41)

Vadymyr cena nie je dobrým ukazovateľom. Neraz som sa o tom presvedčil. Nehovorím zrovna, že som sa o tom presvedčil pri servisoch, ale celkovo aj v iných aspektoch života, že nie je dobré zameriavať sa len na cenu a len ňou sa riadiť, lebo to dokáže človeka priviesť k takým problémom o akých sa ani nesníva. Čo by malo byť na prvom mieste to je kvalita. Na základe tej je dobré sa rozhodnúť.

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #156. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (14. november 2018, 10:37)

ako som napisal, je to aj o tom, ze ten servis je dovozcom systemu, cize z mojho pohladu je to tiez istym sposobom istota kvalitnej prace Fajn

0 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#157. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (19. november 2018, 14:38)

darlojz myslim, ze ho prinalo k tomu rozhodnutiu to, co aj nas, aspon moj predpoklad je taky, ze vela spravi aj to setrenie, ze je moznost usetrit nejake peniaze uz pri jazdeni, tak preco to nevyuzit, no nie? moj pohlad aspon na to je taky, lebo mna to zaujalo, ked som prvykrat o LPG pocul a preto som sa aj viac zacal o to zaujimat, viac o tom citat, lebo ked je moznost usetrit peniaze, tak by som bol blazon keby som to nevyuzil, ci?

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#158. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (20. november 2018, 12:48)

je to dosť možné, ale napríklad poznám jedného človeka, pre ktorého bolo kľúčové napríklad aj to, že LPG šetrí aj motor, aj auto samotné, že nie len peniaze Fajn

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #159. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (21. november 2018, 10:29)

Ale väčšinou si myslím, že toto je vec, ktorá je k tomu šetreniu peňazí skôr ešte ako benefit, že to poteší, že áno padne to vhod, že to šetrí aj auto, ale kľúčové je to, že človek bude jazdiť rovnako, ale za oveľa nižšie náklady no nie?
Ja nie som napríklad žgloš alebo niečo, ale keď je možnosť nejaká ušetriť peniaze a prilepšiť si alebo ich nejako vhodnejšie potom môžem využiť, tak prečo nie :)

0 0
Nahlásiť

duchyi
6 prispevkov Bratislava - Karlova Ves
#160. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (23. november 2018, 10:28)

pre kazdeho je dolezite nieco ine to je jasne. kazdy clovek ma ine zmyslanie a myslim si, ze ked sa clovek raz rozhodne, ze chce ist do takejto veci tak by si mal dobre rozmysliet ci mu ide prvom rade o to ci to chce mat co najlacnejsie alebo o to aby to mal aj dobre urobene. toto je jedna z tych veci co ked sa urobia dobre tak sa to v buducnosti vyplati. @kejo25 ty si sa aj niekam posunul ci si sa na to potom vykaslal?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Alternatívne pohony / LPG - Namontovat alebo predat?