LPG - Namontovat alebo predat?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 01:30

Autor
Správa

86 prispevkov Zázrivá
#161. LPG - Namontovat alebo predat? (28. november 2018, 08:18)

Mňa udivuje to, že ako aj v dnešnej dobe stále sú ľudia, ktorí by vyberali veci len podľa ceny. Je to pre mňa nepochopiteľné.

0 0
Nahlásiť

duchyi
6 prispevkov Bratislava - Karlova Ves
#162. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (28. november 2018, 10:28)

ved lebo teraz sa to toci len okolo toho. niekedy je tazko vysvetlit, ze navratnost investicie je proste realna vec a je to lepsie ako davat polovicu vyplaty kazdy mesiac len na benzin ale cisla su proste cisla, tie ta nepustia. niektori ale maju pred tymto zatvorene oci

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#163. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (30. november 2018, 11:08)

Akože chápem, že každý pozeráme na peniaze, čo koľko stojí, je to v podstate povedal by som, že prirodzené, ale zase stavať na tom, to je podľa mňa risk a celkovo aj hazard. Ale tak každého je to osobná vec no.
Sto ľudí a sto chutí asi fakt to tak je Smiech

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #164. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (6. december 2018, 10:32)

je to tak - lebo priority sú u každého iné Spokojnosť
u mňa bolo prioritou pri rozhodovaní napríklad aj to aby som mal istotu, aby sám v sebe som mal ujasnené, čo očakávam, čo chcem, lebo ísť do LPG s tým, že vlastne neviem čo očakávať, to podľa mňa nie je najvhodnejšie

0 0
Nahlásiť

elosan
15 prispevkov Trebišov
#165. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (10. december 2018, 10:10)

Len je dobre mat realne ocakavania, ze aj ked si zadas do prepoctovej kalkulacky hodnoty, ze spotrebu a podobne veci a vyhodi ti, ze za aky cas by sa ti to malo vratit, tak treba si uvedomit, ze to tak nemusi realne byt.
Ze moze to byt aj skor a teoreticky aj neskor, ze neupnut sa na to, ze to vyjde presne na chlp rovnako

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#166. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (11. december 2018, 11:10)

Ale brat to s rezervou. vies co ale ako u koho u mna nejako ten rozdiel rapidny nebol medzi kalkulackou a realitou. bolo to priblizne rovnake, cize zalezi fakt kolko clovek jazdi, ci sa ten najazd zvysi ked prejde na plyn alebo ostane pri takom jak bol je to individualne

0 0
Nahlásiť

rasscco
45 prispevkov Trnava
#167. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (14. december 2018, 08:29)

Často sa zvýši, aj keď samozrejme, že nemusí to tak byť u každého, ale u väčšiny čo poznám, aj u mňa tak proste sa to zvýšilo, tým pádom aj skôr sa peniaze vrátia Smiech

0 0
Nahlásiť

elosan
15 prispevkov Trebišov
#168. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (16. december 2018, 11:07)

Marcello nemusi to tak byt u kazdeho, preto som aj pisal, ze neupnut sa na to, ale radsej to brat s nadhladom, brat to len ako informaciu, ktora je orientacna.
Ja som si tiez prerataval jak priblizne mi to bude vychadzat predtym jak som siel do Legasu na prestavbu a tie hodnoty vyzerali dobre, ale realita je este lepsia Smiech

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#169. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (3. január 2019, 08:12)

Viem, ze to tak nemusi byt u kazdeho. napisal som ako to bolo u mna. sam som bol prekvapeny, ze mi to vychadzalo priblizne rovnako, realita verzus kalkulacka, ale tak na to clovek pride casom, ale podla mna, ked uz mam LPG tak netreba si nejako jazdy odopierat, ze setrit este aj pri tom, ale proste ked uz jazdim lacnejsie, tak to vyuzivam naplno, aspon ja som sa k tomu tak postavil a myslim, ze som urobil dobre. no samozrejme si treba uvedomit aj to, ze tym, ze dam auto prestavat sa nic nekonci, ze je potrebne sa o ten system aj starat a najidealnejsie je, ked to robi servis, ze neoplati sa nejako do toho montovat na vlastne triko, alebo celkovo servis zanedbavat Že aha

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#170. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (9. január 2019, 08:56)

Smiech nič nekončí, tam to všetko len začína, len to majú problém niektorí si uvedomiť, niektorí by najradšej len dali auto prestavať a už sa oň nestarali a len jazdili Haha

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#171. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (11. január 2019, 08:34)

A prave tam mozu zacat problemy, totok je to a ked sa nieco stane, tak potom budu riesit kde nastala chyba, ze ci pri montazi a pritom svoju chybu si nepripustia, ze ked bolo treba ist do servisu skontrolovat system, tak nesli a podobne zalezitosti. ak mam pravdu povedat, tak to nechapem.

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#172. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (15. január 2019, 07:41)

Vieš keď v servise by ešte na to človeka neupozornili, tak by som nepovedal ani pol slova. Lenže v servise ti aj povedia, kedy je vhodné prísť a ešte ťa oboznámia aj s tým, že z akého dôvodu je to podstatné a keď ten človek ani v takom prípade nepríde tak to už ozaj mi ostáva rozum nad tým stáť OMG!

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #173. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (16. január 2019, 11:54)

teba mozno v servise na to upozornili, mna tiez, mne mnohe veci povedali o mnohom ma informovali, aby som vedel aby som mal prehlad, kedze toto bola moja prva skusenost s LPG, ale mozno niektore servisy su ine, ze ohladne tychto veci nejako zakaznikov neinformuju, to nevies Že aha

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#174. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (22. január 2019, 07:50)

Áno, mne v Legase o tom porozprávali, informovali ma, čo je treba, čo neni treba, kedy prísť a prečo, čo sa bude robiť a podobné veci, myslel som, že je to v podstate akoby ich povinnosť, že to robia v každom servise, aby zákazník vedel čo robiť, aby nebol stratený, lebo osobne keby oni mi nepovedali o týchto veciach, tak by som ich nemal z kade vedieť, to by som si sám musel dáko zisťovať

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #175. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (27. január 2019, 07:11)

Keby ti to nepovedali, tak myslím, že by malo byť v tvojom záujme si to pozisťovať, predsa len nemôžeme očakávať, že systém bude sám bez nejakej údržby, bez nejakého pravidelného servisu fungovať jak hodiny OMG!

0 0
Nahlásiť

jarlino
7 prispevkov Bratislava - Devín
#176. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (27. január 2019, 16:29)

Ako ja neviem ako vy, no pokial si nieco kupim, tak sa v podstate o vsetkom snazim pozistovat si co najviac. Hlavne aj z dovodu, ak by mi chcel predajca nieco zamlcat. To by malo platit aj v takomto pripade, nemozem predsa chciet lpg system a anevediet o nom nic

0 0
Nahlásiť

hurajtko
17 prispevkov Ilava
#177. RE: LPG - Namontovat alebo predat? (29. január 2019, 08:34)

ale tak to ma podla mna kazdy, kto ma dat za nieco trocha viac penazi

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Alternatívne pohony / LPG - Namontovat alebo predat?