Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 30. apríl 2024, 13:45

Autor
Správa

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#221. Poškodené autosklo (22. január 2018, 08:33)

@malik444 problem je ten, ze mnohokrat fakt staci aj maly, len uplne staci, ak dobre trafi a je to tam kde sme nechceli, len pri celnom nastastie sa to da este opravit no pri zadnom alebo bocnom skle je to horsie Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť
rocero 52 prispevkov Leopoldov #222. RE: Poškodené autosklo (23. január 2018, 08:43)

Strelit moze kdekolvek, len zalezi aj to ako trafi, to je dost podstatne, ci vznikne nejaka prasklina, dobka alebo nieco take Že aha Ale mnohokrat som bol prekvapeny, ze skor rozbije mensi kamen ako velky Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#223. RE: Poškodené autosklo (24. január 2018, 08:49)

Ale pri čelnom to dnes už nie je až taký problém..
Keď má človek poistenie nejaké dobré, tak sa nemusí báť..
Výmena a oprava tým pádom nebude nejaký šok pre peňaženku..
Skôr bočné a zadné sklo..
To je také na zamyslenie..

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#224. RE: Poškodené autosklo (25. január 2018, 12:33)

len s tým sa moc našpekulovať nedá.
To potom len nájsť si kde to vymenia a urobia rýchlo a hlavne kvalitne.

0 0
Nahlásiť

26 prispevkov Poltár
#225. RE: Poškodené autosklo (1. február 2018, 07:34)

Hlavne aby nebol problem s dodanim skla, lebo bocne a zadne su dost specificke a tam je to dodanie aj dlhsie ako to byva pri celnych sklach, kedze tie su najviac namahane a je najvacsia pravdepodobnost, ze prave to si odskace nejaky ten kamen na ceste Výborne

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#226. RE: Poškodené autosklo (2. február 2018, 08:34)

preto som napísal, že kde to urobia rýchlo a kvalitne.
To zahŕňa to, čo si aj ty napísal, tak málokedy sa stane niečo s iným sklom, preto je potrebné podľa mňa mať čelné sklo zabezpečené, keď to je najrizikovejšie.

0 0
Nahlásiť

polomo445
16 prispevkov Bratislava IV - Devín
#227. RE: Poškodené autosklo (5. február 2018, 11:15)

Smiech ja som sklo bol dat menit celne akurat minuly tyzden cize toto je pre mna celkom aktualne Smiech
aj ked uz nastastie to mam v poriadku lebo ta prasklina pri tychto zmenach pocasia pri zmenach teploty dostavala paradne zabrat a dala by to aj najavo Smiech

0 0
Nahlásiť

rasscco
45 prispevkov Trnava
#228. RE: Poškodené autosklo (6. február 2018, 09:36)

Minulý týždeň? Kde sa ti pošťastilo schytať do čelného skla?

0 0
Nahlásiť
mankolo 23 prispevkov Bratislava V - Petržalka #229. RE: Poškodené autosklo (7. február 2018, 11:25)

Co si ho mal velmi prasknute ci preco si ho musel hned menit?
Ved by sa to dalo lacnejsie vybavit len opravou nie?

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#230. RE: Poškodené autosklo (8. február 2018, 12:38)

lacnejšia varianta to je, ale nie vždy to ide,
niekedy radšej ti odporučia výmenu, či už preto, že je prasklina rozsiahla, alebo preto, že je v zornom poli alebo je blízko kraja, na to sú rôzne dôvody

0 0
Nahlásiť
mankolo 23 prispevkov Bratislava V - Petržalka #231. RE: Poškodené autosklo (9. február 2018, 07:40)

Ked je blizko kraja? Co mas na mysli?
Kedy je blizko? Kolko cm aby to mohli opravovat?

0 0
Nahlásiť

26 prispevkov Poltár
#232. RE: Poškodené autosklo (12. február 2018, 09:18)

Vacsinou sa berie do uvahy to, ci je viac ako 6cm od kraja alebo menej a potom velkost samotnej praskliny, ci je vacsia alebo mensia ako 2cm alebo ci je to hotova pavucina na tom skle Smiech

0 0
Nahlásiť

polomo445
16 prispevkov Bratislava IV - Devín
#233. RE: Poškodené autosklo (13. február 2018, 12:58)

kde? po ceste domov z prace cize nebola to ziadne nejaka nezvycajna cesta kde by som to mohol ocakavat ale normalne tu v BA co by mi ani nenapadlo Smiech
bolo dost zle prasknute az ku okraju skla cize som rad ze to slo cele vymenit lebo mal by som asi obavy keby sa to opravovalo ci by to nezatekalo chapes

0 0
Nahlásiť

krupo
21 prispevkov Tomášov
#234. RE: Poškodené autosklo (15. február 2018, 10:11)

To akože myslíš, že sa to dá nejako očakávať?
Ja by som povedal, že vôbec, ja som mal prasklinu na skle raz a to v lese, keď sme išli z lyžovačky mi strelil OMG!

0 0
Nahlásiť
mankolo 23 prispevkov Bratislava V - Petržalka #235. RE: Poškodené autosklo (16. február 2018, 09:59)

Som netusil, ze to je takto cca v cm, kolko to moze a zase naopak nemoze byt.
No sak to, ja som myslel, ze ide len o samotnu velkost praskliny a nie o to ako je pri kraji.

0 0
Nahlásiť

lukojano
38 prispevkov Žabokreky
#236. RE: Poškodené autosklo (19. február 2018, 10:46)

vela veci beru do uvahy ti co idu menit sklo, teda co ho idu davat do poriadku, tam si treba zvazit vsetky mozne rizika a treba prihliadat hlavne na bezpecnost posadky auta ;-)

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #237. RE: Poškodené autosklo (20. február 2018, 13:31)

Menil si už niekedy čelné sklo? Alebo si ho už bol dať opravovať?
Myslím, že keď toto budeš mať za sebou tak budeš vedieť ako to je, kedy menia a kedy zase naopak len opravujú, oprava je lacnejšia záležitosť, ale nie vždy je to vhodné riešenie OMG!

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov
#238. RE: Poškodené autosklo (21. február 2018, 11:09)

pri okraji, pri kraji sa to ťažšie opravuje to je tak, a aby nezatekalo tak je vhodné radšej vymeniť to celé pri čom budeš mať istotu, že bude správne tesniť Že aha

0 0
Nahlásiť

durijuri1
32 prispevkov Nitra
#239. RE: Poškodené autosklo (22. február 2018, 09:54)

..no myslim, ze nejake poucanie nie je na mieste ja som sem tiez prisiel ked som potreboval radu a nasiel som ju, tak si myslim, ze by bolo fajn keby sme aj jemu pomohli, proste su iste podmienky, ktorych sa pri vymenach skla servisy musia drzat a tym je aj vzdialenost od okraju

0 0
Nahlásiť

rasscco
45 prispevkov Trnava
#240. RE: Poškodené autosklo (26. február 2018, 11:50)

Náhoda, aj také veci sa stávajú a zase povedzme si ako to je.

Vec, ktorá sa nedá očakávať je toto, predsa ten kameň si nevyberá Smiech

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo