Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 27. apríl 2024, 06:39

Autor
Správa

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#121. Poškodené autosklo (7. júl 2017, 07:04)

To su take situacie, o tom tiez uz viem svoje, tiez rozmyslam nad tym akym sposobom to dat na poriadok aby som nebol sklamany, keby na nieco dojde. Pozeral som uz ponuky nasiel som viacero poisteni avsak nejako nie som zatial rozhodnuty nijako Som záludný

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #122. RE: Poškodené autosklo (10. júl 2017, 08:15)

porovnaj si to a vyber si, co sa ti bude zdat najvhodnejsie, ja som si dal poistenie od Hornetu, ale tiez som si najskor musel preskakat viackrat prasknute celne sklo, potom prasknute zadne sklo a az potom tak nejako som dosiel k tomu, ze by asi nebolo zle keby som sa rozhybal a dal to poistit nech nemusim riesit problemy ak by znovu nejake nastali, teda riesit ich budem musiet, ale nebude ma to stat tolko penazi a najma usilia ;)

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#123. RE: Poškodené autosklo (11. júl 2017, 10:33)

Ja som si matats povedal, že do poistenia pôjdem, nech sa nemusím s niekým naťahovať potom a neviem čo všetko. Bude to asi tak lepšie, keď budem mať akoby takú poistku, takú zadné vrátka keby sa niečo udialo, aby som vedel ako ďalej postúpiť a aby som z toho neošedivel ;)

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#124. RE: Poškodené autosklo (12. júl 2017, 15:23)

nemá sa to ako a najmä prečo na nejakej konečnej cene odraziť, je to tak, že na čom sa dohodneš s nimi na začiatku tak to platí až dokonca, nevidím dôvod prečo by mali potom na konci nejako meniť tie sumy alebo niečo také :)

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#125. RE: Poškodené autosklo (13. júl 2017, 08:54)

porieš si poistenie mimo poisťovne, napríklad aj v autoskle a nemusíš riešiť potom nejaké naťahovačky, že ti nebudú chcieť niečo spraviť, preplatiť a podobne, áno aj keď problém bude potrebné zakaždým nahlásiť poisťovni, ale ty priamo s poisťovňou nebudeš nič riešiť a nebudeš mať zbytočné starosti ohľadne toho Že aha

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#126. RE: Poškodené autosklo (19. júl 2017, 09:18)

Mas pravdu stanxo clovek sa tym vie vyhnut mnohym problemom. Aj ked niekto kto ma cas mozno mu vyhovuje aj nejako poistenie alebo pripoistenie v poistovni avsak co sa tyka toho, ze pzp by mala aj celne skla preplacat, treba si uvedomit, ze je v tom celkom velky hacik, ze to nie je len tak, ze budem mat prasknute sklo a pzp mi to zachrani Som záludný

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #127. RE: Poškodené autosklo (21. júl 2017, 09:22)

strako lenze toto su veci, ktore budes niekomu len darmo vysvetlovat, ked si tym nepresiel a nevie, ze ako to funguje, ale mas pravdu aspon teda z mojho pohladu kedze to mam tiez za sebou a bolo to tak, ze na com sme sa pri uzatvarani poistenia dohodli to platilo aj ked nastal problem so sklom a bolo potrebne ho riesit, lenze kazdy si musi sam ujasnit, ze ci bude verit poistovni alebo autosklu alebo komu Výborne

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Šenkvice
#128. RE: Poškodené autosklo (24. júl 2017, 10:17)

ja zatiaľ poistenie nemám, aj keď už som o ňom uvažoval nedávno, keď som šiel dať opraviť čelné sklo, ale nakoniec to skončilo jeho výmenou, ale zatiaľ to mám tak niekde len v hlave a uvidím, či do nejakého pôjdem, či to nejako vymyslím, lebo neviem po pravde aké sú podmienky pri týchto veciach..

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#129. RE: Poškodené autosklo (26. júl 2017, 08:50)

vlcko_j prečo si do neho nešiel hneď? Aj keď rozumiem, že človek si to musí porovnať a všetko zvážiť, či je dobrým nápadom do toho ísť. Ako to, že ty si šiel akože presvedčený, že to sklo ide len na opravu, ale nakoniec ho bolo potrebné meniť? Celkom nerozumiem?

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Šenkvice
#130. RE: Poškodené autosklo (1. august 2017, 14:44)

prečo? nemal som to usporiadané v hlave, nevedel som ako to poistenie funguje, menil som sklo v Hornete, tam tiež majú nejaké poistenie, len ja som doposiaľ predtým o takom poistení nevedel, tak som nechcel bezhlavo do toho ísť, že by som nevedel, že čo všetko to obnáša ako to funguje na tieto vec som celkom akože opatrný nechcem platiť za niečo, čo sa mi neoplatí, preto som si povedal, že si doprajem čas, to poistenie som si už našiel na nete, už som sa tomu začal venovať a nevyzerá to zle, len ešte by som si to rád porovnal aj s nejakými inými ponukami.. Že aha

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#131. RE: Poškodené autosklo (2. august 2017, 08:44)

porovnaj si to, aspoň budeš vedieť si rozumne zhodnotiť, že čo je pre teba výhodnejšie, čo ti pripadá lepšie, lebo tebe môžu vyhovovať iné veci ako mne, takže myslím, že si sa dobre rozhodol, že si to chceš zvážiť a potom uvidíš ako sa rozhodneš ;)

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#132. RE: Poškodené autosklo (3. august 2017, 10:51)

Strako niekedy sme presvedceni o veciach, o ktorych vieme velmi malo a podobne to mohlo byt aj v jeho pripade, ono sice ten kto menil uz sklo vie, ze do velkosti mince sa opravuju skla, lenze vela krat nam uchadza aj to, ze ako hlboko je ta prasklina, kde sa nachadza a taketo veci
To ci sklo bude zrele len na opravu alebo rovno na vymenu, to sa s isototu dozvie az ked pojde to dat na poradek

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#133. RE: Poškodené autosklo (4. august 2017, 11:18)

hector tak to máš asi pravdu v tomto čo si napísal. Asi je lepšie nerobiť si nejaké úplne, že finálne závery v tomto smere lebo môžme byť ešte prekvapený čo?
Usporiadané v hlave, to nemám ani ja Smiech ale ja zase mám chaos v hlave z iných vecí, ktoré má trápia, nie z tohto, ty môžeš byť rád, že máš len z tohto Výborne

0 0
Nahlásiť

heclor
13 prispevkov Levice
#134. RE: Poškodené autosklo (21. august 2017, 10:33)

Moj problem spociva v tom, ze som dal opravit prasklinu na skle, nejakemu brachovemu znamemu a ta prasklina je tam neustale. Nie je citelna. Nejako, ked prejdem prstom, ze by ju bolo citit, ale je viditelna, takze netusim, ze ci je to dobre spravene alebo nie. Ci to dat este niekomu pozriet alebo co.

0 0
Nahlásiť

baraboso
11 prispevkov Modra
#135. RE: Poškodené autosklo (23. august 2017, 08:56)

Je prasknute sklo az taky velky problem? Ved ked nie je citelna, ze ju len vidiet, tak nejako by som z toho vedu nerobil nevidim aspon teda dovod na to, ze preco ju robit ved ked nie je to sklo na dotyk nejako poskodene tak to by nemalo vadit alebo si myslis nieco ine?

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #136. RE: Poškodené autosklo (24. august 2017, 13:11)

ano je to problem a celkom velmi aj ked dost zalezi od toho v akom rozsahu to je, co sa tyka problemu, ktory sa tu popisuje, tak je to celkom na polemizovanie a sam som si neni ochotny tipnut, ze ci je to ok alebo nie, skor by som to dal asi na posudenie niekomu, kto taketo veci riesit na dennom poriadku Spokojnosť

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#137. RE: Poškodené autosklo (25. august 2017, 14:04)

čo je viditeľná? Ty sranduješ? To by som nepovedal, že je vôbec niečo takéto možné, aká je asi veľká? Dal by som to teda ja urobiť ešte raz a poriadne niekomu aby tam naostal už ani náznak, pretože myslím, že keby ťa zastavila hliadka, tak im je ale že úplne jedno či to bude citeľné alebo nie Som záludný

0 0
Nahlásiť

heclor
13 prispevkov Levice
#138. RE: Poškodené autosklo (28. august 2017, 08:18)

Vobec neviem ci je toto problem preto som aj tu, lebo neviem jak sa pohnut dalej. No prasklina ako taka tam stale je, len s tym, ze ju necitim, ked prejdem prstom, co ja viem nejaky 1,5cm cca to ma, ale nie je to citit, z toho som trosku mimo, ze ako to tak spravil, budem to asi musiet teda vymenit, ked citam, co strako pise Som záludný

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#139. RE: Poškodené autosklo (29. august 2017, 06:25)

Niektore servisy opravuju praskliny starsim sposobom - navrtanim a zaliatim dierky. Prasklinu ostane vidiet. Mal by si vsak dostat karticku na ktorej bude potvrdena oprava a znazornene miesto, kde bolo sklo opravovane.

0 0
Nahlásiť

stankopravda
30 prispevkov Poprad
#140. RE: Poškodené autosklo (30. august 2017, 07:26)

o tomto som uz aj ja pocul ze to takto sa kedysi robilo aj ked dnes aspon teda ja osobne som sa s tym nestretol ale kamarat si bol dat opravovat u nejakeho znameho v garazi a tam mu to spravil podobne osobne by som asi tiez nebol takouto opravou nadseny pretoze z mojho pohladu ide aj o to ze ta prasklina to co je vidiet moze branit vo vyhlade a to nie je dobre OMG!

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo