Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 21:51

Autor
Správa

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#61. Poškodené autosklo (31. január 2017, 10:16)

No a to je presne to čo som ti písal, na moje auto proste pod sto nie, a s prácou už vôbec.
Luvio mám menené sklo, ale s niečím takýmto som sa nestretol to by som povedal že nebude problém v samotnom tapacíri ale v tom že je nejako zle vložené sklo navrchu, buď zle nasadené alebo prilepené alebo čo na tvojom mieste by som to išiel riešiť lebo normálne to nie je nemalo by sa toto stať

0 0
Nahlásiť

gabo926
26 prispevkov Banská Bystrica
#62. RE: Poškodené autosklo (3. február 2017, 08:41)

Takže už rozumiem tomu som myslel že to možno bude tak, že na staršie autá už tie ceny skiel nejako klesnú alebo čo, ale tak asi niet na to dôvod a asi je aj ťažšie na niektoré staršie typy zohnať sklá že? no aspoň viem už na čom sme. Čo sa týka výbavy, tak základná výbava je asi len senzor a tak, že?

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#63. RE: Poškodené autosklo (6. február 2017, 10:35)

zakladna vybava, je vacsinou len tonovane celne sklo bez akejkolvek inej vybavy Že aha tak na niektore auta myslim ze uz je problem ale ked oni sa venuju len sklam tak myslim ze sa budu snazit zohnat sklo aj na starsi typ auta ze by s tym nemal byt nejaky problem predsa len hornet je na trhu uz nejaku tu dobu a to o niecom svedci, takze by som povedal ze ak sa im bude dat tak to sklo ti zozenu...

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#64. RE: Poškodené autosklo (7. február 2017, 11:14)

Luvio ešte mi napadla jedna vec čo sa týka tvojho problému - skús si dať urobiť vodnú skúšku tým by sa mohlo ukázať kde je problém a ako následne by sa dal riešiť a zase je to skúška, ktorou nič nestratíš môžeš v podstate len získať ;)

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#65. RE: Poškodené autosklo (8. február 2017, 10:27)

Nerozumiem akú vodnú skúšku máš na mysli? Akože mám obliať auto vodou a pozorovať čo sa bude diať? alebo čo tým myslíš??? Smiech ja len neviem čoho sa mám viac obávať či toho že problém bude v skle alebo v tapacíri lebo neviem si predstaviť na koľko peňazí by ma tento problém mohol vyjsť Nadávam...

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#66. RE: Poškodené autosklo (9. február 2017, 11:03)

luvio co sa tyka vodnych skusiek tak to robia v autosklach teda neviem ci vo vsetkych ale co treloni spominal tak tam viem ze tuto skusku robia. Tou skuskou sa da odhalit kade to tecie a zabezpecit to aby sa to uz nedialo, niekedy staci celne sklo len podlepit ze sa nemusi vyrezat, ale niekedy je potrebne ho uplne vyrezat a nalepit od znovu ;)

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#67. RE: Poškodené autosklo (10. február 2017, 11:31)

Vodnú skúšku si hlavne nerob doma ty sám, lebo môže sa stať že výsledok tej skúšky neodhadneš dobre a zbytočne dvojitá robota. Je asi najvhodnejšie dať si ju urobiť v autoskle, kde ti zistia kde je problém a potom to všetko vyriešia ako aj huberl píše, budeš to mať bez starostí

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#68. RE: Poškodené autosklo (11. február 2017, 09:13)

zatekanie do interiéru si vieš vyriešiť aj sám za 10 eúr, vodnú skúšku ani nemusíš robiť. kúp si lepidlo a primer na lepenie autoskla. Neviem, či máš hornú lištu... ak áno, demontuj ju, odmasti celú plochu hornej časti od kraja ku kraju, nanes primer a potom nanes lepidlo - viac-menej, vytmelíš to. Lištu naspäť nedávaj.

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#69. RE: Poškodené autosklo (13. február 2017, 10:16)

Áno??? ale neviete mi povedať že či sa za tú skúšku niečo platí alebo jak to je, či??
Imro len ja neviem kde je problém to je to. Že či je fakt problém v skle alebo niekde inde Som záludný

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#70. RE: Poškodené autosklo (26. február 2017, 10:26)

Ak si na to trufas, tak si to urob aj sam. Aj ked ja som asi pred rokom mal podobny problem a nemal som odvahu do toho sprtat sam, aby nahodou som to este nepokazil viac ako bolo, kedze som nevedel, kde je presne problem, tak myslim, ze by to bol celkom risk keby som sa do toho pustil

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#71. RE: Poškodené autosklo (28. február 2017, 12:50)

Paziciak tak sú ľudia, čo sa takýmito vecami nemajú problém. Ja celkovo pred nejakými zásahmi do auta mám rešpekt, ale každý sme iný. Niekto si na to trúfa niekto nie. Keby sme si každý na to trúfli, tak nejestvujú ani žiadny odborníci ani servisy ani nič také. Ja som rád, že auto môžem niekam zaniesť a keď prídem poň tak je už ok :D

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#72. RE: Poškodené autosklo (2. marec 2017, 10:48)

Kubo je to mozne, ze taky ludia su, ale ja taky nie som a radsej ked viem, ze niekto ma znalosti a skusenosti tak radsej to zverim jemu akoby ja som mal spekulovat a tozvie jak by to dopadlo. Ale tak ak niekto silou mocou chce setrit tak budis nech si riesi tieto veci sam. Ono imro akoze nepovedal zle jak to urobit ibaze ked clovek taketo nieco nerobil v zivote tak podla mna je to istym sposobom aj risk

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#73. RE: Poškodené autosklo (13. marec 2017, 08:37)

Nápodobne. Nech si to zváži a nech urobí tak ako uzná za vhodné. Šetrenie je fajn, len človek musí vedieť kde má zmysel šetriť a kde je to už cez, kde to zmysel nemá a je potrebné tie peniaze do toho dať, zainvestovať, keď chcem aby bolo dobre ;)

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#74. RE: Poškodené autosklo (14. marec 2017, 09:30)

Nejako sa tu debata rozmohla bezo mňa. Už to mám vyriešené, som si zistil kontakt na hornet, o ktorom ste mi tu písali a som sa na nich nakontaktoval, či by bolo možné urobiť tú skúšku keď mám takýto problém...tak bez problémov sme sa dohodli na termíne, kedy mám prísť, oboznámili ma aj s tým ako dlho to bude trvať a podobne a bol som to tam riešiť...nakoniec bol problém v tom, že sklo nebolo dobre uchytené alebo akoby som to mal povedať

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#75. RE: Poškodené autosklo (15. marec 2017, 13:10)

luvio tak ono taketo veci sa niekedy stavaju ale cloveka to dokaze nemilo prekvapit, ze?
Je fajn, ze uz to mas vybavene a nemusis riesit vlhky tapacir..problemy so sklom nie su prijemne nastastie ja som to riesil cez kamarata, ktory mi tiez auto vzal do toho autoskla kde si aj ty bol a vybavil to vsetko za mna. Dufam ze tento rok uz budem mat od takychto strasti pokoj

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#76. RE: Poškodené autosklo (16. marec 2017, 09:55)

Viete mi vysvetlit ako je mozne, ze celne sklo znesie proste toho viac? ze pri praskline sa nerozleti uplne ako napriklad bocne sklo? Nejde mi to vobec do hlavy ako to je mozne, co je to sklo nejake ine?

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#77. RE: Poškodené autosklo (17. marec 2017, 10:36)

Keby len nemilo prekvapiť. Som rád, že je to už za mnou a mám to vybavené. Lebo toto je vec s ktorou sa predsa len človek nestretáva denne tak pomaly ani len nevie ako na ňu reagovať. Čo s tým robiť. Či to dať servisu normálnemu pozrieť alebo komu, no nebolo to bohvie čo, ale už je dobre a to je to podstatné

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#78. RE: Poškodené autosklo (18. marec 2017, 08:19)

Matats, čelné sklo sú v skutočnosti 2 zlepené sklá a medzi tými dvomi sklami je vložená hrubá fólia. Takže vlastne na obe strany fólie sú nalepené sklá :) ak teda niečo do vrchnej vrstvy porastu, tak to drží fólia a vnútorné sklo.

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#79. RE: Poškodené autosklo (20. marec 2017, 09:49)

je to presne tak ako ti imro napisal. Bocne a zadne sklo nie su zlozene akoby zdvoch. Preto ani tolko toho nevydrzia. Je potrebne aby celne sklo bolo taketo. Pretoze by sa velmi rychlo mohlo stat keby je len z jedneho skla ze ti frkne kamienok a cele sklo sa ti rozleti pred ocami a ani nebudes vediet ako.

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#80. RE: Poškodené autosklo (23. marec 2017, 11:14)

..mna by celkom zaujimalo preco tak nemozu byt riesene aj ostatne skla. Ved to by bolo vhodnejsie nie? Aspon by nemuseli sa menit ale niekedy by ich stacilo aj opravit...ako to je v pripade, ze clovek musi cakat na dodanie bocneho alebo zadneho skla? ..moze jazdit bez skla?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo