KUPA AUTA v AAA

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 12:39

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. KUPA AUTA v AAA (16. október 2012, 14:31)

dobry den kupil z vas niekto auto v AAAAUTO.sk????boli ste spokojny ci nespokojny prosim vas napiste mi vase postrehy na tento autobazar.chcem si kupit skodu fabia 1,4 combi a nikde v okoli ziliny nic nemozem zohnat iba v AAAAUTO maju jednu tak neviem ci ju zobrat ci nie.dakujem email : j.komzalova@gmail.com


dakujem Súhlasim Súhlasim Súhlasim

1 5
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: KUPA AUTA v AAA (17. október 2012, 08:08)

Podla mna AAA Auto ponuka asi najlepsie sluzby z autobazarov na SR. Garantuju ti dozivotnu zaruku na povod vozidla, auto je skontrolovane pretoze kazde auto vlastnia oni, nie su iba prostrednym clankom. Okrem toho myslim ze davaju aj 2 mesacnu zaruku na technicky stav vozdidla.

Ja by som sa toho velmi nebal a siel do toho. Pockaj na postrehy aj ostatnych


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
3 27
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#3. RE: KUPA AUTA v AAA (17. október 2012, 10:35)

Ja som chcel 2 krát auto kúpiť a raz predať v AAA. Moje dojmi boli otrasné. Negarantujú nič z toho čo tvrdia. Nedajú si ani prácu s tým aby nebolo poznať ,že časť auta bola striekaná. Vyzeralo to ako robené v garáži. A on stále tvrdil ,že nebolo havarované. Druhý raz som sa pýtal na auto písomne a odpovedali, že okrem pár škrabancov je OK. Keď som tam prišiel, už technik mi povedal ,že to auto je nutné dať do servisu. A naozaj. Bol to vrak..Keď som predával nové auto, ktoré malo nabehaných 850 km tak mi ponúkli 7000 euro. Pritom cena nového bola 11000 euro. Ale deň pred tým mi volali aby som to doviezol a dajú mi 10000 euro. Lebo ho videli na nete. Kilometre tiež nebudú OK. Robia to všetci.
"AAA "JE NAJHORŠIA VOĽBA PRI KÚPE AUTA.

26 1
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: KUPA AUTA v AAA (17. október 2012, 23:09)

No a teda mas nejaku skusenost s lepsim autobazarom?

Urcite je lepsie auto kupit z vyroby ako nove, alebo potom od znameho jazdenku ... Inak je stale riziko, ktore musis byt ochotna postupit.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
3 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #5. RE: KUPA AUTA v AAA (18. október 2012, 11:55)

Ja som počul veľa negatívnych aj pozitívnych skúseností. To, že garantujú k vozidlu pôvod, stav.. je pekné, ale stále platí, že auto si musí kupujúci poriadne prezrieť a sám najlepšie vedieť čo kupuje. Sám kupujúci nemôže čakať že mu predávajúci povie nedostatky, ktoré auto má..


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#6. RE: KUPA AUTA v AAA (18. október 2012, 16:25)

Praktiky všetkých bazarov sú rovnaké. Ale AAA sa snažia predať výhodne aj úplný vrak. A pozmeňujú údaje, ako sú kilometre, servisná história a pod. Cieľ je jasný. Zarobiť na aute maximum za každú cenu. A je smutné, že to tak beriete z tými nedostatkami. Je predsa samozrejmé ,že záujemcovi poviem aspoň o oprave laku po kolízii,aj keď nebola veľká. Alebo mu dám protokol z STK, aby vedel aké poruchy som mal v kategóri A. Ktoré som mal odstrániť.
MOHOL BY SA OZVAŤ EŠTE NIEKTO ,KTO MÁ REÁLNE SKÚSENOSTI Z "AAA". NIE LEN ČO POČUL.

4 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#7. RE: KUPA AUTA v AAA (18. október 2012, 23:03)

Konkretne poznam osobne dva protiklady zakaznikov AAA k prikladu.

Jeden si ich pochvaluje a kupil dobry kusok od nich. S autom nema ziaden problem, poslucha ako sa ma. Ma ho uz dlhsiu dobu. Druhy zase kupil auto, ktore mu v Rakusku zbalili ze je kradnute ... takze asi tak ...

Urcite plati ze praktiky su rovnake. Nikto predsa nema firmu na predaj na to aby bol v strate. Vzdy ide o maximalny zisk. Ked si pojdes brat auto, urcite by som tam siel s nejakym mechanikom, ktory ti to pozrie aspon zbezne ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 3
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#8. RE: KUPA AUTA v AAA (19. október 2012, 07:24)

Robec_ic vyjadruj sa prosím k tomu čo si zažil. Nie počul od niekoho. Ja som jasne napísal svoju skúsenosť. Bol som tam 3 krát, lebo som si myslel ,že to mohla byť náhoda. NEBOLA.! Preto teraz uprednostňujem kúpu priamo od majiteľa. Radšej dám za auto viacej .

3 1
Nahlásiť

LKascak
6 prispevkov Spišská Nová Ves
#9. RE: KUPA AUTA v AAA (19. október 2012, 13:56)

moj brat kupil 2 auta z aaa,na 1 mu po roku praskla hlava motora,na 2 po 3 mes. sa rosypala poloos a xybna je aj prevodovka Je mi doplaču .ale maju aj dobre auta,xod kupovat s odbornikom,nesplas sa a vol radcej novsi benzin s pocitacom ako stare diezle s mex.taxometrom Nesúhlasim Nesúhlasim pretoci ix hocikto a tazko to zistit...prajem vela stastia Súhlasim

3 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#10. RE: KUPA AUTA v AAA (21. október 2012, 18:56)

Neviem presne o akú FÁBIU ti v AAA išlo, ale skús si pozrieť ŠKODY na tejto stránke http://www.skodaplus.sk Ja nie som na ŠKODOVKY ,ale myslím, že tu by sa dalo vybrať.

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#11. RE: KUPA AUTA v AAA (27. október 2012, 17:25)

ak chcete dovoz kvalitného auta zo servisnou historiou jednoznacne odporúčam AUTO-IMPORTE.WBL.SK
majú vela spokojných zákazníkov a ich prístup je maximálne seriozny,bodaj by takých predajcov bolo len viac,
osobná skúsenost,110% spokojnost a prekvapenie,nič vám nezataja a poradia vo všetkom!!!

0 1
Nahlásiť
Nokuchikushi 1 prispevkov Haiti #12. RE: KUPA AUTA v AAA (6. december 2012, 10:01)

realita AAA auto? bol som tam raz chcel som kupit auticko do mesta, nikdy viac ma tam neuvidia ani len 500 metrov v blizkosti tejto arogantnej bandy pseudo obchodnikov...

8 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #13. RE: KUPA AUTA v AAA (7. december 2012, 09:52)

ja som sice auto v AAA nekupoval, ale som nazoru, ze ak ma niekto v ponuke viac ako 2500 aut ma medzi nimi ako dobre kusky tak aj zle. Plati to iste, ze auto si treba poriadne skontrolovat ci uz od sukromneho predajcu alebo firemneho. A samozrejme plati ze spokojny zakaznik sa neozve, len ten nespokojny.


Life is too short to remove USB safely
3 1
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#14. RE: KUPA AUTA v AAA (8. december 2012, 22:45)

Máš pravdu, vždy sa ozve nespokojný zákazník. Ale tu vzniká nová otázka. PREČO ICH JE TAK VEĽA? A otázka na teba. Kupoval si ,alebo predával auto v AAA ?

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#15. RE: KUPA AUTA v AAA (9. december 2012, 22:18)

ak vam zavolaju že bi mali zaujem o vaše auto a povedia vam určitu cenu za ktoru odkupia vaše auto a pridete tam tak sa nečudujte že vam ponuknu o 1000E menej, a ked odidete tak na druhy den vam budu volat že vam daju vyšiu cenu ojebavaju , ale hned sa vás spitajú či si zoberiete nejaké inšie od nich ,najlepšie bolo ked ma odhovarali že načo si kupujem nove auto , a ešte kolko tam musite čakat kim vam prezru auto , ja s nimy nemam dobre skusenosti a ešte čo som videl my stačilo ,

2 2
Nahlásiť

1 prispevkov
#16. RE: KUPA AUTA v AAA (10. december 2012, 11:07)

už som to niekde dnes dal. pozor na ich praktiky, tu je popis ako ich rozoznať a čomu sa vyvarovať. nechcem sem kopírovať celý text lebo je toho veľa.

http://zaujimavosti.net/problemove/predavate-auto-potom-pozor-na-zahadne-cislo-0268268018-alebo-017/
http://hoax.sk/spam/odkial-je-spam-na-financovanie-vozidla-z-www-najlepsia-autopozicka-sksk/
http://hoax.sk/pochybne-praktiky/chceli-ste-predat-auto-a-kontaktovalo-vas-cislo-0268268018/

a reálny popis jednej takej naozaj drsnej skúsenosti - http://nahnevanyklient.blogspot.cz/2012/08/lzi-podvody-aaa-auto.html

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov Liptovsky Mikulas
#17. RE: KUPA AUTA v AAA (10. december 2012, 14:43)

Ahojte,

ja som v AAA-čke kupil aj predal auto a som velmi spokojny. Mal som zo sebou vychyrenych mechanikov takze predajcu sfukli :D Ale kupil som v roku 2009 Renault Scenic s pravými kilometrami a do dnesneho dna som vymenil platnicky, zhavice a kotuce...co je cca 300 eur ALL TOGETHER. Tam hocico nevykupia, zazil som prevetravanie pri vykupe tam, a nielen moje. Takze odporucam.

3 4
Nahlásiť

2 prispevkov
#18. RE: KUPA AUTA v AAA (6. február 2013, 19:00)

treba si uvedomiť že je to autobazar ako každy iný,čiže v prvom rade zarobiť aj ked na úkor ked aj malého ojebu,osobne som tam bol raz pozerať RAV4-ku,v kanli mi natrepali v akom top stave je bez škrabancov atď.. a na kapote fľak od kyseliny či odčoho to bolo neviem tak mu hovorim nech predloži servisnu knižku čumel jak puk že servisku nemá.asi toľko k aaa.

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#19. RE: KUPA AUTA v AAA (16. február 2013, 17:28)

no ja mam priserne skusenosti ojeb ako svina,kupolasom fiat punto a prestalo ist a po reklamamcii som sa dozvedela ze je to auto na nahradne diely a bolo to v AAA takze "skvela" susenost urcite tam pojdem aj nabuduce Som nahnevaný Som nahnevaný Som nahnevaný Som nahnevaný Som nahnevaný Som nahnevaný Som nahnevaný

1 0
Nahlásiť

gabe162
2 prispevkov Košice
#20. RE: KUPA AUTA v AAA (17. september 2013, 00:58)

Ja nemam slov čo tu píšete !!!!!!!!!!!!!!! Ja som Kúpil Skoda Fabia v AAA Auto r.v. 2003 v roku 2008 Auto som si zobral do dielne k mechanikom pozreli čo sa dalo a povedali auto v pohode ako prvu čakaj investíciu výmenu výfuku zadný diel ano vymenil som ho teraz pred týždnom inak menim olej atd... A vy čo nadávate kupujete jazdene auta a nie nove všade sa da kúpiť dobre aj zle!!!! A ked nečítate poriadne zmluvy tak vám treba!!!! Drobulienka 81- kupuješ starer punto za 1500ečka tak čo čakaš? aspo´zmluvu si si mala prečítať nikto ťa nenúti kupovať ani podpisovať!!!!! Ja Osobne dalšie auto kupujem zase v ačkach a stare predam !!!!


Jakab
3 11
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / KUPA AUTA v AAA