KUPA AUTA v AAA

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 19:56

Autor
Správa

misoziak
28 prispevkov Šenkvice
#61. KUPA AUTA v AAA (31. máj 2017, 15:17)

na nich su velmi rozne nazory, niekto s nimi ma dobru skusenost, niekto zlu. ja som o nich pocul, ze maju zmluvy orientovane dost na seba. proste, ze to maju postavene tak, ze keby sa cokolvek s tym autom stalo tak oni za to nemozu a mas si to riesit vo vlastnej rezii aj keby to bolo tyzden po kupe

0 1
Nahlásiť

4 prispevkov Žiar nad Hronom
#62. RE: KUPA AUTA v AAA (1. jún 2017, 08:22)

Zdravím chcel by som vyjadrit moju skusenost s AAA. Kupil som od nich Seat Ibiza pred 8 rokmi auto bolo este v zaruke malo okolo 16000km. Cena bola dost vysoka no nieco som zjednal a vybavil sadu zimnych pneumatik na diskoch.Mrzi ma akurat auto ktore som im nechal za facku ako protihodnotu. Auto mi nik neukradol v zaruke mi odisli vstrekovace ale tie mi vymenili v ramci zaruky v Seate zadarmo. Km sedeli. Mal to mlady chalan ktoremu auto vzhladom k trojvalcu bolo slabe.Ked som bol u znameho ktory robi s autami povedal ze auto bolo striekane v zadu na blatniku ja som si to za cely cas nevsimol. Zacalo ma to stvat ci nebolo havarovane tak som si to overil v Seate bolo to u nich robene. Bicyklista oskrel zadny blatnik tak sa to muselo opravovat po tomto zisteni som bol spokojnejsi a mal som ho okolo 7rokov auto som predal ma ho dalsi majitel a je spokojny. Nedavno som kupil dalsie auto VW v AAA auto. Auto je v zaruke je ako nove a ma malo najazdene. Najprv som ho obhliadol poznacil VIN auta vsetko pozistoval o aute u dvoch predajcov aut. Auto chodilo na servisne kontroly dokonca som hovoril aj s majitelom ktory im auto predal a az potom ked som mal vsetko overene auto kupil. Este cakam na znacky no su tomu len dva dni zatial je na ich SPZ. Tak uvidim ci bude vsetko v poriadku. Pocul som ze su rozdeleny na tri firmy. AAA auto, Mototechna a Bazar. V Mototechne su väcsinou auta do troch rokov zanovne s malo km v bazari su len same stare sunky a v AAA to ostane. Ked by sa mi na aute aj nieco pokazilo mam este rok zaruku vo VW. Viem ze kazdy nema na dvojrocne alebo rocne auto no ja som tiez dlho odkladal a v porovnani na inzeratoch boli ceny este vysie ako ma AAA. A kto Vam zaruci ze od sukromnej osoby nebudu stocene km alebo z dovezeneho auta tam to nezisti ani panboh. Keby clovek mal nad tym uvazovat tak si fakt musi kupit len cisto nove auto len tam ma istotu km. Dnes je strasne malo ludi ktory su seriozny a neklamu. Nechcem obhajovat AAA som Slovak a nerobim u nich ani by som nikdy nechcel nemam rad ich sposoby ale chel som sa zapojit do tejto diskusie a podelit sa s mojimi skusenostami.

4 0
Nahlásiť

4 prispevkov Žiar nad Hronom
#63. RE: KUPA AUTA v AAA (1. jún 2017, 08:22)

Treba si u nich dobre popozerat auto aj viac krat absolvovat skusobnu jazdu pripadne si niehoho zobrat so sebou co sa autam rozumie a treba zjednavat nakoniec aj oni povolia. Su to obchodnici a v prvom rade vidia zisk nekupovat len tak na blink!

1 0
Nahlásiť

stanoju
8 prispevkov Košice IV - Juh
#64. RE: KUPA AUTA v AAA (1. jún 2017, 14:23)

kupoval som auto od súkromnej osoby takže s takýmito bazármi nemám nejaké veľké skúsenosti ale počul som, že nerobia veľmi férovo.. teda možno sú aj ľudia, ktorí s nimi nemali zlé skúsenosti ale sú aj takí čo sa s nimi doteraz naťahujú kvôli niečomu..

0 0
Nahlásiť

sames
27 prispevkov Žarnovica
#65. RE: KUPA AUTA v AAA (1. jún 2017, 22:55)

funguje to u nich ako skoro v kazdom takomto bazare, proste to maju nastavene tak, ze nech sa stane cokolvek tak to ich vina nie je a musis si to vyriesit sam, keby maju vsetky bazari preplacat vsetky opravy na autach, ktore predali tak sa asi nedoplatia

0 0
Nahlásiť

radohany
33 prispevkov Skalica
#66. RE: KUPA AUTA v AAA (2. jún 2017, 15:08)

tak všetko má svoje výhody aj nevýhody ale osobne by som asi radšej kupoval auto od nejakého súkromníka alebo teda priamo od nejakej osoby ako takto z autobázaru, mám voči nim takú nedôveru

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov Žiar nad Hronom
#67. RE: KUPA AUTA v AAA (3. jún 2017, 08:43)

Dokonca teraz vysiel zakon ked kupite auto cez bazar a zistilo by sa ze boli km stocene mozete sa sudit a vyhrate ale ked kupite od sukromnej osoby tam nie su take prisne zakony a neuspejete. Dokonca pri vykupe ma AAA auto take zmluvy ze ked nieco zisti na aute zamlcane vady stocene km moze vam auto vratit. Niekto ma dobre skusenosti niekto zle. V prvom rade su to obchodnici a chcu predat auto za kazdu cenu no chcu v prvom rade zarobit!

0 0
Nahlásiť

lukojano
38 prispevkov Žabokreky
#68. RE: KUPA AUTA v AAA (5. jún 2017, 13:45)

presne tak, su to obchodnici takze v prvom rade im ide o to aby to auto predali za kazdu cenu a co najviac znizili riziko, ze s nim bude nieco v neporiadku a majitel ho bude chciet vratit. bohuzial to nerobia tak, ze sa snazia predavat, respektive kupovat kvalitne auta ale tak, ze maju velmi dobre vymyslene zmluvy

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#69. RE: KUPA AUTA v AAA (5. jún 2017, 14:16)

povedz koľko máš teraz takýchto poctivých obchodníkov, že sa snažia urobiť viac pre zákazníka ako pre seba. úplne minimum, česť výnimkám teda

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#70. RE: KUPA AUTA v AAA (6. jún 2017, 09:00)

Norbi myslím si, že nie je na mieste hádzať všetkých do jedného vreca. Áno tieto korporácie, robia viac menej len pre svoj zisk a podľa mňa pri súkromníkoch sa skôr človek stretne s férovým prístupom.

0 0
Nahlásiť

lacciak
20 prispevkov Liešťany
#71. RE: KUPA AUTA v AAA (6. jún 2017, 10:57)

ale o to ide, ze sukromnik sa bude viacej snazit vyhoviet aj tomu kto si chce to auto kupit a nie sa starat len o to aby ho za kazdu cenu predal, chapes nie?

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#72. RE: KUPA AUTA v AAA (6. jún 2017, 16:42)

takto..mam osobnu skusenost s tymto trojpismenkovym drakom, a osobne som riesil niekolko reklamacii pre klientov, ktori boli v tomto bazare poslani do prec...podarilo sa to vybavit vsetko tak, ako sme chceli, ale bolo to velmi narocne..kazdopadne to chcelo silu kolektivu..pretoze uplne inak sa jedna za desat klientov, a uplne inak za jedneho..a samozrejme, media v tom zohrali tiez svoju ulohu, no najdolezitejsia bola razantna a slusna komunikacia na urovni riaditeľov...doslo k dohode a vyplateniu odskodneho tak, aby majitelia aut mohli zavady odstranit..a nebolo ich malo..samozrejme, nerobili sme to zadarmo, a rovnako sme vacsinu tych aut potom aj davali do poriadku..myslim vsak, ze nic lepsie sa im nemohlo pritrafit..nehovorim teraz o tom aki sme skveli..hovorim o tom, ze dodnes viaceri chodia ku nam na servis, a co je dolezite, dalsie auta kupuju s nasimi ludmi..prave kvoli odhaleniu roznych nie prave cistych praktik tohoto giganta..ale aj inych predajcov ci sukromnikov..to vsak neznamena, ze su taki dodnes tom uvedenom bazare..mnohe sa aj tam zmenilo, a uvidime, co ukaze cas.. Že aha

0 0
Nahlásiť

joze-fo
13 prispevkov Trenčín
#73. RE: KUPA AUTA v AAA (7. jún 2017, 10:48)

ono by bolo najlepsie keby sa pri takychto situaciach do toho tak povediac obuli aj dalsi ludia, ze by sa na nich zatlacilo z viacerych stran, lebo som tiez pocul, ze s tymi reklamaciami tam vedia robit tazkosti ale kazdy mohol mat inu skusenost no

0 0
Nahlásiť

maroscho
22 prispevkov Banská Bystrica
#74. RE: KUPA AUTA v AAA (7. jún 2017, 16:17)

@joze-fo Lenze nie vsetci sa chcu do toho obuvat, vela ludi je aj takych, ze radsej sklopia usi a dajú si to opravit za svoje a podobne vies.

0 0
Nahlásiť

monkey324
13 prispevkov Nitra
#75. RE: KUPA AUTA v AAA (9. jún 2017, 08:10)

my sme kupovali auto v inom bazáre ale v podstate je to všetko na jedno kopyto, podmienky majú väčšinou rovnaké, aj zmluvy, možno niekde sa snažia ešte ako tak mať chrbtovú kosť ale v takýchto väčších kde si už fakt musia dávať pozor na to aké budú mať zmluvy, to je niekdy o hubu, lebo pri tom počte čo oni predajú napríklad za týždeň by museli dávať veľké peniaze na opravy a reklamácie, takže už sa nehľadí na poctivosť

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#76. RE: KUPA AUTA v AAA (9. jún 2017, 13:29)

mal som v plane kupit u nich auto ale nakoniec ma znamy odhovoril, ze to tam nehraju celkom cisto takze som to nakoniec nechal tak a kupoval som normalne od osoby

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#77. RE: KUPA AUTA v AAA (12. jún 2017, 06:20)

Chlapci,kupa akehokolvek jazdeneho auta je vzdy riziko..ale ak sa da znizit jehovhrozba,treba to urobit..a v pripade tomto to radim kazdemu koho stretnem...

0 0
Nahlásiť

robnino
14 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#78. RE: KUPA AUTA v AAA (13. jún 2017, 08:25)

hej to je pravda, ci je to od sukromnej osoby alebo z autobazaru, je to jedno, nikdy nevies ci to auto vydrzi tyzden, mesiac alebo 10 rokov, samozrejme da sa popozerat v akom je stave, kolko by tak mohlo vydrzat ale su take veci co sa takto nedaju len tak zistit, treba s tym pri kazdej kupe ratat no

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#79. RE: KUPA AUTA v AAA (13. jún 2017, 10:46)

my sme kupovali prvé auto z bazáru a našťastie bolo všetko v poriadku takže sme sa nemuseli s nikým naťahovať ale tiež som si pozeral zmluvu, ktorú sme podpisovali a mali tam také veci celkom pekne podchytené, že vo veľmi málo prípadoch by ti museli uznať reklamáciu

0 1
Nahlásiť

joze-fo
13 prispevkov Trenčín
#80. RE: KUPA AUTA v AAA (16. jún 2017, 11:37)

@maroscho tak ale potom sa netreba stazovat, lebo sa vobec nepokusia nic s tym urobit, preto si mozno aj dovoluju take veci ako si dovoluju

0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / KUPA AUTA v AAA