KUPA AUTA v AAA

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 18:12

Autor
Správa

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#81. KUPA AUTA v AAA (19. jún 2017, 08:06)

Strako veď oni vedia, čo robia. Nie je to len tak. Keby v tom nevedeli chodiť, tak by dávno bazár už mohli zavrieť.

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#82. RE: KUPA AUTA v AAA (21. jún 2017, 00:07)

trojpismenkovy bazar vysiel s novymi praktikami...dnes su zmluvy na predaj auta osetrene tak, ze ludia kupuju podla zmluvy vlastne vraky..

len tak dalej borci...som zvedavy, ako dlho potrva, ked zacneme riesit dalsie odskodne... Súhlasim

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov Žiar nad Hronom
#83. RE: KUPA AUTA v AAA (21. jún 2017, 07:27)

No ja mam práve naopak zle skusenosti s kupou auta od sukromnej osoby. Auto bolo spinave smrdlave musel som ho mesiac cistit pod rezervou boli osie kukly dvojku bol problem zaradit a zenska co mi auto predala sa tvarila ze o nicom nevie preco nejde to alebo ono. Skuste sa po kupe so sukromnikom potom dohodnut nech Vam prispeje na skryte zavady nemate sancu posle Vas do p..i. A ani na sude neuspejete. Skor sa dohodnete s bazarom ako so sukromnikom. Jedno je iste keby ludia do AAA auto predavali len dobre auta tak len dobre od nich kupite. Ano maju aj oni svoje proti napriklad musite zaplatit poistku pri kupe auta bez ktorej auto od nich nekupite ktora sa vztahuje na vsetky elektronicke poruchy a ine nezmysli. Uz tam je navysena cena a taktiez prirataju k cene preverenie vozidla co je okolo 270€. Len nechapem preco si ma kupca zaplatit preverenie vozidla ked to je ich zalezotost ked chcu pouzit auto na dalsi predaj. Mne ten poplatok velkodusne odpustili a dali 100€ dalsiu zlavu a sadu zimnych pneumatik na diskoch. Pozeral som aj na inych inzerciach take auto ako som od nich kupil no od sukromnika bolo auto este drahsie ako v AAA auto..

0 1
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#84. RE: KUPA AUTA v AAA (23. jún 2017, 11:21)

vlastne si si sam odpovedal na mnohe...ved Ty si kupoval auto od sukromnika..vari si nevidel, ze je spinave, necitil ze je zasmradene?v trojpismenku ho samozrejme vycistia, a nechaju si to patricne zaplatit...nehovoriac o dalsich skrytych veciach v ramci zmluvy, ktore nikto nepovie..ale ved je to kazdeho osobna volba, kupujte auta kde len chcete..co je dolezite, VZDY si vezmite niekoho, kto im rozumie..potom sa vyhnete t&mto vsetkym problemom vyrazne viac..netvrdim ze uplne a vo vsetkom...ale je vacsia sanca kupit auto co je v poriadku..

preverenie auta nikdy nestalo 270 eur, a nie je to starost kupujuceho, ale bazaru...presne o tom pisem..nuz ale ked mate peniaze ludia, kupujte...smelo smelo... Súhlasim

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#85. RE: KUPA AUTA v AAA (28. jún 2017, 12:01)

Toto sú mi veci :D

0 0
Nahlásiť

jankobik49
1 prispevkov Banská Bystrica
#86. RE: KUPA AUTA v AAA (29. jún 2017, 17:32)

Ja teda konkrétne s AAA skúsenosť nemám, ale určite by som kúpil auto radšej tam, (alebo v inom bazáre) ako od súkromnej osoby. Nech je to ako je, ale aspoň viem, kam sa obrátit keď niečo. Neznámeho človeka, čo mi predal klúče a zobral peniaze by som hladal tažšie

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#87. RE: KUPA AUTA v AAA (29. jún 2017, 19:25)

Ja mám skúsenosť s AAA a v skratke napíšem, že to nebol taký horor, ako sa niekde vykresluje. Pohodička

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#88. RE: KUPA AUTA v AAA (23. august 2017, 09:01)

Rad by som sa podelil so skusenostou s predajom vozidla cez spolocnost AAA auto. Podal som inzerat na predaj auta. Kontaktovali ma pracovnici z AAA auto, ze maju zaujem. Povedal som im, ze ja nemam zaujem stravit 10-12 hodin na ich pobocke vyjednavanim o cene vozidla a ze ja im dam zlavu, ak usetrim cas. Ponukli mi, ze pride za mnou ich odbornik na vykup vozidiel. Stretli sme sa na parkovisku a ukazal som mu velky technicky preukaz. Potom skontroloval karoseriu auta. Nechal som ho, aby prisiel na to, co bolo menene sam. Potom ma poziadal o skusobnu jazdu a ja som suhlasil. Sli sme do kopca a pracovnik od AAA auto vytacal vznetovy motor na viac ako 3 000 ot/min. Preradil do 3.prevodoveho stupna a spytal sa, ci ma auto automaticky start/stop. Hned som sa pozrel na spinaciu skrinku a povedal som mu, ze nie. Potom som videl ako zamerne vypol motor pri zaradenom 3. prevodovom stupni. Nasledne sa pokusal nastartovat motor, ale uz sa nedalo. Povedal som mu nech vystupi, ze auto fungovalo a on ho znicil. Samozrejme vsetko poprel a tvrdil, ze je nieco s alternatorom alebo bateriou. Odisiel s tym, ze som mu chcel predat nefunkcne auto. Ked som odtiahol auto do servisu, zistili, ze je poskodena ojnica v motore a vacky. Predbezna cena opravy bola stanovena na 3 500 EUR. Davajte si pozor a radsej si pripravte hmotnu zodpovednost na podpis pred skusobnou jazdou. Odporucam aj vyrobit videozaznam, samozrejme so suhlasom nahravanej osoby.

1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#89. RE: KUPA AUTA v AAA (31. august 2017, 17:15)

@petrrkalikoc nehnevaj sa, ale toto mi príde trošku prehnaná story Čože? nemyslím si, že majú v popise práce kaziť autá a logicky, čo by z toho mal, že by ti to auto pokazil? Že by ho kúpil lacnejšie ako pokazené? Veď by tiež museli tú opravu zaplatit

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#90. RE: KUPA AUTA v AAA (31. august 2017, 23:15)

Tiež sa mi to nezda Smiech Smiech mám známeho čo v AAA pracoval pár rokov a AAA mi práve odporúčal (sama z AAA mám auto)

0 2
Nahlásiť

christo277
8 prispevkov Slovenský Grob
#91. RE: KUPA AUTA v AAA (4. september 2017, 09:25)

tak mozno preto ti ho aj odporucal lebo tam dlho pracoval. ja som tiez na nich pocul rozne nazory ale tak ked sa nad tym clovek zamysli tak aj oni musia na niecom zarabat inak by sa im to neoplatilo

0 0
Nahlásiť

siles
9 prispevkov Nováky
#92. RE: KUPA AUTA v AAA (6. september 2017, 09:12)

zarábať a zavádzať sú dve rozdielne veci. ja chápem, že sa musia nejako chrániť ale sused si kupoval od nich auto a tiež neobišiel úplne dobre. ja by som si po tej jeho skúsenosti už na to asi netrúfol

0 0
Nahlásiť

damian859
10 prispevkov Koniarovce
#93. RE: KUPA AUTA v AAA (7. september 2017, 16:02)

tak všetky takéto autobazáre majú takú pochybnú reputáciu a čím väčší a známejší autobazár tak tým horšie to je lebo si to môžu dovoliť. im neublíži keď im jeden alebo dvaja zákazníci odídu

0 0
Nahlásiť

juliusus723
11 prispevkov Svätý Jur
#94. RE: KUPA AUTA v AAA (8. september 2017, 12:34)

nenazval by som ju pochybnou ale tak proste kazdy vie, ze tam ide o to aby zarobili a nie o to aby ti nasli co najlepsie auto ale tak to teraz chodi vsade a clovek s tym uz v podstate aj tak podvedome rata

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#95. RE: KUPA AUTA v AAA (11. október 2017, 10:01)

Starsia diskusia, ale vstupim aby som mozno niekomu pomohol, kto to otvori do buducna :D Ono sa tam da kupit auto upôlne v pohode, ALE nie na blond a sam (drobulienka) hlavne nie zeny.. zeny su menej zdatne v autach ako muzi a na druhej strane ani muzi nevedia 95% o autach zvnutra nic, nevidia ci bolo naburane volnym okom, nevedia rpeslustrovta ci auto nema take a taketarchy, ceknut realnost k m atd. Ak aj nemate znameho servisaka, dnes uz mate na to sluzby. Viem napr o autoporadcovi wwww.autoporadca.sk, riesia pre ludi prave toto. Cize pre zeny idealna sluzby, skontroluju a prelustruju auto od a-z /technicky stav aj km atd/, takze baby radsej nesetrite kde sa da, vybavte odbornika a potm budete mat usetrene peniaze.. znamy setril a kupil a6 a po tdzyni sa mui zadrel motor.. kto chce kam, pomozme mu tam, mal ma pocuvat..

1 0
Nahlásiť

kriscko
13 prispevkov Blatné
#96. RE: KUPA AUTA v AAA (11. október 2017, 10:30)

ja nie som zastancom takýchto autobazárov ale tá story o tom, že sa auto pokazil pri skúšobnej jazde sa mi tiež nejako nezdá, na jednej strane ak s ním fakt robil toto tak sa nečudujem, že to auto nevydržalo ak bolo staršie ale zase tiež nerozumiem načo by sa ho snažil zámerne pokaziť? čo by z toho mal?

0 0
Nahlásiť

krowlin
20 prispevkov Bernolákovo
#97. RE: KUPA AUTA v AAA (11. október 2017, 17:03)

mna by zaujimalo, ked si niekto riesi toho auto poradcu, ze ako je to, ked sa casom ukaze ta kupa ako nespravna volba, ze ozaj sa nieco pokazi

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#98. RE: KUPA AUTA v AAA (11. október 2017, 20:07)

auto je len stroj a ten sa môže kedykoľvek pokaziť... hoci by ho pozrel špičkový technik, kľudne sa môže stať, že auto na druhý deň nenaštartuješ...

má to zmysel v tom, že odborník Ti povie, či to bolo striekané, opravované, v akom stave je podvozok, ako ide motor. rozhodnutie je na Tebe.

pretože aj auto v horšom stave sa oplatí kúpiť, ak je to za dobrú cenu.

0 0
Nahlásiť
kamro12 20 prispevkov Prešov #99. RE: KUPA AUTA v AAA (12. október 2017, 14:54)

Veď to, že sa oplatí kúpiť každé auto keď je dobre nadstavená cena. Ale musím povedať, že by ma tiež naštvalo keby som kupoval auto a za dva dni by mi došlo.

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov Kalinkovo
#100. RE: KUPA AUTA v AAA (13. október 2017, 10:16)

na toto má každý svoj názor, treba to akceptovať, niekto má s nimi dobré skúsenosti, niekto zase nie, asi to závisí aj od šťastia

0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / KUPA AUTA v AAA