KUPA AUTA v AAA

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 06:45

Autor
Správa

7 prispevkov Dubnica nad Váhom
#41. KUPA AUTA v AAA (9. apríl 2015, 06:50)

Ale aj s tým som rátal. A po tomto ich vyjadrení, že mi nebudú môcť garantovať cenu som ich požiadal aby mi teda vrátili veľký TP, ktorý som im tam v pondelok nechal a plus aby mi teda vrátili 100 eurovú zálohu. Veľký TP mi podali hneď do ruky a 100 eur po predložení dokladu ktorý mi v pondelok vydali. Všetko bolo bez problémov. Naozaj. Žiadne nepríjemnosti. Ešte som sa medzičasom keď som čakal na vyplatenie 100 eur stavil u pani, ktorá tam na pobočke vybavuje úvery a spýtal som sa konkrétne, či by som mohol poskytnutý úver vrátiť aj cca po pár týždňoch keby som mal obnos finančnej hotovosti. Odpovedala, že áno, ale odporúča sa aby sa to aspoň 12 mesiacov splácalo, že potom je poplatok za predčasné splatenie 1 percento z nesplatenej výšky úveru. A hovorím a keby som chcel skôr dalo by sa? A ona že hej, ale poplatok by bol 1,5 percenta.Ale že dalo by sa, potom by som mal kontaktovať tú danú spoločnosť u ktorej mi ako sprostredkovateľ uzatvorí úverovú zmluvu. Odišiel som. Po príchode domov – resp. po asi 30 minútach mi volali z AAA že ak prídem ešte dnes a kúpim si S-maxa, že mi zdvihnú výkupnú cenu za moje súčasné auto o 200 eur. Ale že musím ho kúpiť ešte dnes. Tak som im do telefónu vysvetlil, že pochopte ma, ale ja to auto bez odsúhlaseniu dobrého technického stavu autorizovaným servisom Ford nekúpim. Aj možno pochopil, tak som doložil, že ak si to rozmyslím, tak sa zastavím. Nezastavil som sa. Nechal som celú vec tak. Nechal som si svoje porobené auto, s fajn výbavou a ušetril som si 3500 eur na ktoré by som si aj tak musel zobrať úver plus ďalšie poplatky ako nová poistka, nové letné a zimné pneu, výmena oleja, výmena predných brzdových platničiek /ktoré boli skoro zodrané/, výmena oleja v prevodovke /lebo nikto nevie kedy bola menená a viem, že automaty sú na to háklivé, lebo opravy sú drahé/. Ale nijako som nebol sklamaný, nahnevaný alebo rozčarovaný. Vedel som do čoho idem. Aj to som čakal, že mi za moje auto budú ponúkať nízku sumu a je len na mne ako zareagujem. A to by som chcel podotknúť – je blbosť, že človeka oklamú a zmanipulujú. Len sa netreba dať, treba dobre počúvať, dobre sa pýtať a čakať odpoveď, vedieť logicky a rozumne uvažovať, vedieť si prepočítať koľko by ste preplatili pri úvere, držať sa svojho a nenechať sa nimi vtiahnuť do ich hry. A všetko ide. Aj nezáväzná rezervácia auta, ktoré vám na pobočku privezú z inej pobočky. Ale nemám nič proti tomu, kúpiť od nich auto. Určite majú dobré auta – aj keď nájdu sa možno aj také ktoré majú stočené tachometre alebo sú inak poškodené. Ale ruku na srdce – ktorá súkromná osoba predá dobré auto bez chyby a nič nezatají? Toľko moja konkrétna príhoda s AAA. - kocur.peto@azet.sk Peter DCA

1 0
Nahlásiť
Majka0306 1 prispevkov Levoča #42. RE: KUPA AUTA v AAA (16. september 2015, 16:51)

prestante sa zastavat AAA AUTO!!!! kupili sme auto za nemalu ciastku. 10 500€ s tym, ze je dovezene z Rakuska!!!!! vsetko je klamstvo tej hnusnej firmy!!!!!! mesiac nam zralo olej cca na 800km/ 1liter oleja co neni normalne pri pomaly novom aute!!! dali sme ho do servisu a hadajte co??!!! piesty su v prdeli a oprava vsetleho bude stat cca bez mala 1200€ !!! a kto to zaplati??!!! samozrejme my z nasich penazi, lebo AAA AUTO sa k tomu nijako nestavia!!! a mechanici prisli na to, ze kedze bolo dovezene z Rakuska muselo prejist TO a tam museli prist AAA AUTO na to, ze je tam taka vada a napchali tam silikon aby to vydrzalo par km po predaji!!! takze ja nikomu neodporucam brat auto z AAA AUTO!!!! JA MIENIM PODNIKNUT DALSIE KROKY PROTI NIM!!! AK SA LUDIA SPOJIME VIAC TOHO ZMOZEME!!!

4 1
Nahlásiť

micueclipse
1 prispevkov Nové Zámky
#43. RE: KUPA AUTA v AAA (31. december 2015, 12:02)

Ja mám čerstvú skúsenosť s AAA auto práve z dnešného dňa. Vyhliadol som si auto na nete AAA auto , keďže som mal podozrenie že to auto reálne nemajú lebo tam bola moc dobrá cena ,tak som tam zavolal že mám záujem a chcem si ho rezervovať, a vtedy to začalo prvý krát mi povedali, že auto je v Košiciach , lebo ja som im povedal, že som z Nitry, ale nie je problém za 100 ,- eurovú kauciu mi auto prevezú do NR, ale treba prísť na pobočku a tie peniaze vložiť n apobočke žiaden internetbanking. Kolega zavolal na to isté auto ale povedal, že je z Trenčína, tak jemu povedali že auto je v Michalovciach, ja som tam vola dnes pod iným menom a povedal som im,že som z Michaloviec tak mi povedali že auto je v Bratislave. A keď zavolal opäť kolega a povedal že je na ceste do BA kvôli tomu autu tak mu povedali, že auto je už predané, ale nech samozrejme príde veď určite si niečo vyberie. Takže je jasné, že ponúkajú aj autá , ktoré už dávno nemajú, alebo ani nikdy nemali. Ide im len o to aby ste prišli na pobočku a mohli Vás začať spracovávať a nanútiť Vám nejaké auto , ktoré majú v danej pobočke, na to že Vám auto privezú aj z inej pobočky zabudnite, pretože oni chcú predať auto ktoré majú v danej pobočke, z toho majú provízie konkrétny pracovníci.

0 0
Nahlásiť

11 prispevkov
#44. RE: KUPA AUTA v AAA (5. apríl 2016, 16:46)

AAA su celkom v pohode. Ked nema clovek nerealne ciele ako dostat za jazdenku pol miliona eur. A presne takyto tu placu, ze aky zly su ti v AAA auto.Naozaj nechapem, preco stale vsetci maju potrebu takto rypat. Co keby som napisal ze servis v Petrzalke ma dobre o***l ked mi namiesto noveho vyfuku dal iba kovovu trubku a nauctoval novy vyfuk, he? Nerozumiem tomu Akoze naozaj somariny riesite vsetci. Zobudte sa

0 1
Nahlásiť

3 prispevkov
#45. RE: KUPA AUTA v AAA (8. apríl 2016, 12:28)

toto

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#46. RE: KUPA AUTA v AAA (8. apríl 2016, 12:30)

toto ja nepochopim ludi a co chcete za 1000eciek. vsetci scu super auta s dobrym stavom a malo km, mlady rocnik ale maju len 1000. take auto stoji min 20000. sa zmierte s tym ze za tolko mozte mat jedine auto ktore uz dosluhuje alebo aj dosluzilo minulemo majitelovi a teraz je to len na kratke nakupy na rozky a nic viac. v zime nenastartujete v lete zhorite. nemyslim si ze to ze nejake auta za par korun z bazaru sa kazia moze za to ten aaa bazar ale to ze su to jednoducho take auta ktore aj keby kupite kdekolvek inde na svete tak sa vam pokazia. ci uz kupite od suseda, zo zahranicia alebo z ineho bazaru tak skoncite rovnako alebo este horsie lebo nebudete mat o tom komu napisat lebo to ludi na forach nazaujima ako si niekto kupi šrot od suseda a podviedol ho .

0 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#47. RE: KUPA AUTA v AAA (8. apríl 2016, 13:59)

Ja si inak myslim ze väcsi pruser je si dat doviezt auto z nemecka. Nevidis ho, len na fotkach, nemozes si ho pojazdit iba mas vysolit nehorazne prachy za nieco na co nemas ani garanciu. Nehovoriac o poplatkoch za prevoz, prihlasenie, preklady atd...to uz vazne je lepsie ist do bazaru trebars aj do AAA a tam si auto osahat, vyskusat a mozes si vybrat.

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#48. RE: KUPA AUTA v AAA (10. apríl 2016, 20:49)

jezis nemecko holadnsko to su katastrofy. ani z ceska by som nedoviezol. uz tam je to take vselijake. ja si chodim ošahavat auta do ačka bezne haha

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#49. RE: KUPA AUTA v AAA (11. apríl 2016, 15:58)

Inak som pocul, ze aj do nemecka sa vela vyvaza prave z ciech a slovenska. Je mozne ze tieto auta sa zase naspät dovazaju individualne a samozrejme potrebne upravnene, takze dovoz je naozaj velke riziko.

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#50. RE: KUPA AUTA v AAA (26. apríl 2016, 20:12)

Tak ako sa tu píše, nemôžte mať nereálne očakávania, že za ojazdené auto dostanete porád plnú sumu za akú ste ho kupovali. Ja som predával do AAA a všetko prebehlo v pohode.

0 1
Nahlásiť

3 prispevkov Zubné
#51. RE: KUPA AUTA v AAA (27. apríl 2016, 17:20)

ja by som povedal, ze kupa cez aaa ma viac vyhod ako nevyhod..hlavne nakupujete cez serioznu firmu, nie sukromnika, maju povinnost vam dat pravdive info o stave auta a nebudete tam mat stocene km, to vam sukromna osoba nezaruci

0 3
Nahlásiť

Risiak.S1
5 prispevkov Rabča
#52. RE: KUPA AUTA v AAA (27. apríl 2016, 21:11)

ja by som neobhajoval nikoho ani nikoho neosocoval, kazdy mame vlastne skusenosti, je pravda ze od dovezenych aut nemozes cakat ze bude fungel nove, to je hlupost. musis cakat rizika. nemam taketo zle skusenosti ako podaktori, kebyze mam mozno by som tu tiez hromzil :D

0 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#53. RE: KUPA AUTA v AAA (23. október 2016, 12:23)

Ako ja toto fakt nechapem ludia :D je to autoBAZAR a vy vsetci ocakavate nove auta za 3000 eur??? :D ved pridem tam-vidim- paci sa mi /nepaci sa mi- kupim/nekupim :D take jednoduche to je.... Smiech

0 1
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#54. RE: KUPA AUTA v AAA (24. október 2016, 07:33)

Emily nechcem kaziť tvoje ružové predstavy ale takto to nefunguje. Keby si človek vyberal len podľa toho, či sa páči či nie, tak ti garantujem, že by ďaleko s tým autom nedošiel. Nie je to len o tom zovňajšku auta ale aj o tom, čo je pod kapotou, vieš? ;)

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#55. RE: KUPA AUTA v AAA (25. október 2016, 20:12)

ja som si klasicky vybrala na aaaauto.sk, potom som si chcela auto prehliadnut u nas v bazare. No nakoniec som skoncila s inym pretoze mi ukazali lepsie :D takze ja osm nad mieru spokojna, c uz so sluzbami alebo aj cenami

0 1
Nahlásiť
zuzik432 1 prispevkov Čadca #56. RE: KUPA AUTA v AAA (26. január 2017, 09:38)

My mame auto z Acka a neodporucam nikomu! Vyhybajte sa tejto spolocnosti.

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#57. RE: KUPA AUTA v AAA (23. máj 2017, 19:10)

Aj ja mám auto (Superb 2) z AAA a ja som teda spokojná. Auto funguje bez najmenšieho problému, aj predaj prebehol bez problémov a cena bola super. S predajom teda skúsenosti nemám, teta tam predávala Vengu asi pred rokom ale nejak sme sa o tom nebavili, takže to neviem posúdit.

0 1
Nahlásiť

lubinop
49 prispevkov Tvrdošín
#58. RE: KUPA AUTA v AAA (24. máj 2017, 09:57)

Možno by si sa jej mohla na to opýtať. Mám známeho, čo cez nich chcel predať auto a chceli ísť pekne pod cenu. Vraj ma nereálne ciele. Nakoniec ju za tú cenu, čo chcel aj predaj aj bez AAA auta ;)


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#59. RE: KUPA AUTA v AAA (29. máj 2017, 18:18)

Tak som jej teraz volala, aby som Ti mohla odpovedať Spokojnosť vraj jej už cez telefón povedali cenu, keď tam prišla, auto si zobral mechanik a cenu následne aj potvrdili. Presnú sumu som sa nepýtala, ale vraj dostala toľko, koľko aj bola jej predstava. Tak snáď som pomohla Blééé

0 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#60. RE: KUPA AUTA v AAA (31. máj 2017, 11:06)

Ja som kupovala auto aj cez AAA aj cez inzerát. V AAA som kupovala práve kvôli zlej skúsenosti s kúpou auta od pána cez inzerát, kde som potom roky riešila veľké problémy.. V AAA to bolo úplne bez starostí

0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / KUPA AUTA v AAA