Yaris verzus C3

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 21:16

    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #1. Yaris verzus C3 (31. január 2012, 16:38)

poradte mi ktoré je lepšie ...

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Yaris verzus C3 (3. február 2012, 08:30)

no pre babu su dobre obe :) Toyota je kvalitnejsia, C3 dostupnejsia, poradim ti, vyber si ktora sa ti viac paci Haha


Life is too short to remove USB safely
3 0
Nahlásiť
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #3. RE: Yaris verzus C3 (4. február 2012, 14:42)

Och to ste mi teda poradili... a nejaké rady, čo mám na nich sledovať... lebo sa mi páčia obe... vieš: spotreba, cena servisu, či prípadných opráv a tak podobne... v čom je kvalitnejšia toyota? ďakujem

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: Yaris verzus C3 (4. február 2012, 19:15)

Toyota robi vseobecne kvalitnejsie auta ako citroen. Samozrejme musis pozerat na konkretne auto. Mozes mat aj neviem co ale ked to mal chumaj pred tebou a je to rozmlatene tak sa bude kazit. Ale ked mal niekto trabanta a staral sa o neho ako vo vaticke tak ten vydrzi. Chapes.

Pozri hlavne ci auto neklepe, ci su vsetky spary na karoserii rovnomerne. Ci sa ti niektory plech nezda trochu inej farby. Kedy boli menene rozvody, ci funguje dobre elektrika. Ratam ze tieto auta nebudu mat vela nabehane. Takze ak bude osuchana vodicova sedacka alebo vymackany volant tak bude motor stoceny.

Inak nejake vyrobne chyby ani necakaj. Mozno na tom Citroene si pozri dvere na kufri ci dobre sedia.

Ja by som siel do Yarisky. Ta vyzera lepsie. Inak nad VW Polo si nerzmyslala?


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#5. RE: Yaris verzus C3 (5. február 2012, 08:44)

yaris....howk

0 0
Nahlásiť
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #6. RE: Yaris verzus C3 (5. február 2012, 14:48)

nie .. polo sa mi vo všeobecnosti akosi nepáči... potešila ma vaša rada... mám vyhliadnuté oba od žien... tak dúfam že nebudú nejak zničené... ďakujem za rady budem sa ich držať ... ak vás ešte niečo napadne prosím napísať Že aha

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#7. RE: Yaris verzus C3 (5. február 2012, 17:54)

Jednoznacne Yaris.
V tejto triede nie je lepsia moznost ako Toyota Yaris ci Honda Jazz.

1 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#8. RE: Yaris verzus C3 (5. február 2012, 17:55)

este otazka.
kupujes nove ci jazdene?

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#9. RE: Yaris verzus C3 (5. február 2012, 17:57)

to robert_ic: C3 je model Citroenu, nie Peugeotu.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#10. RE: Yaris verzus C3 (5. február 2012, 20:40)

Sory preklep, pisal som v rychlosti. Opravil som to.

Ak kupujes od baby bude mat vytlaceny opatok v koberci pod pedalmi.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#11. RE: Yaris verzus C3 (5. február 2012, 20:43)

V pohode. Že aha
Ved sa nic nedeje.

Skoda ze autorka temy nedala nejake blizsie specifika, co vlastne hlada...

0 0
Nahlásiť
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #12. RE: Yaris verzus C3 (5. február 2012, 22:16)

chcem si kúpiť autíčko na behačky do práce, mesta a podobne... maličké s malou spotrebou, tieto 2 typy sa mi páčia a neviem sa rozhodnúť ktoré je lepšie, aj ked výzorovo sa mi asi páči viac C3... jednoznačne jazdené... na nové nemám... preto som chcela vedieť ohlasy od ľudí ktorí s nimi majú skúsenosti kedže to bude moje 1. auto... ďakujem za odporúčania a pripomienky... Súhlasim

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#13. RE: Yaris verzus C3 (7. február 2012, 05:59)

stale malo informaci....

porovnavame 2 konkretne auta ci len modely aut?
ak o jednom ani o druhom aute nic nevieme, tazko ti niekto poradi.
mozes mat zanovnu C3 ci vylagrovany Yaris alebo naopak. My o tych autach nic nevieme. V akom su stave, ci su rovnako stare, kolko stoji jedno ci druhe atd.. Takze treba o kazdom tom aute napisat co najviac informacii a potm ti radi pomozeme.. Že aha

0 0
Nahlásiť
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #14. RE: Yaris verzus C3 (8. február 2012, 13:01)

Ok napíšem všetko čo viem Že aha

0 0
Nahlásiť
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #15. RE: Yaris verzus C3 (8. február 2012, 18:07)

Citroen C3 Comfort 1.4 i

Technické údaje: r.v. 2004, 82 596 km, benzín, 1 360 cm³ (1.4 l), 54 kW (73 PS), manuálna prevodovka, predný pohon, červená metalíza, hatchback, 5 - dverové, 5 - miestne, Euro 3
Bezpečnosť: ABS, airbagy, centrálne zamykanie Komfort: autorádio, elektrické okná, elektrické zrkadlá, klimatizácia, palubný počítač, posilňovač riadenia Ďalšia výbava: hmlovky, ťažné zariadenie Doplňujúce údaje: 1.majiteľ, STK platná do 10/2012, EK platná do 10/2012, kúpené v SR, servisná knižka. Rezerva
pravidelne servisované vozidlo v autorizovanom servise, dobrá výbava, lacné PZP, garážované

C3 : r.v. 7/2003, 122 000 km, benzín, 1 360 cm³ (1.4 l), 55 kW (75 PS), manuálna prevodovka, predný pohon, strieborná sv., hatchback, 5 - dverové, 5 - miestne,airbag spolujazdca, airbag vodiča, centrálne zamykanie, imobilizér, isofix ,rádio + CD, ďiaľkové ovládanie zamykania, elektrické okná 2x, klimatizácia manuálna, lakťová opierka, posilňovač riadenia, tempomat, tónované sklá, vyhrievané predné sklo ,hliníkové disky,STK platná do 10/2013, EK platná do 10/2013, dovezené, kontrola originality, servisná knižka

C3: r.v. 2003, 96 910 km, benzín, 1 360 cm³ (1.4 l), 54 kW (73 PS), manuálna prevodovka, predný pohon, zelená metalíza, hatchback, 5 - dverové, 5 - miestne, Euro 3,ABS, airbagy, centrálne zamykanie,autorádio, elektrické okná, elektrické zrkadlá, klimatizácia, posilňovač riadenia,hliníkové disky, hmlovky,kúpené v SR, servisná knižka. Rezerva
nízká spotreba, lacná zákonná poistka, dobrá výbava

yaris:r.v. 12/2002, 85 000 km, diesel, 1 400 cm³ (1.4 l), 55 kW (75 PS), 5-st. manuálna prevodovka, predný pohon, hatchback, 5 - dverové,ABS, alarm, centrálne zamykanie, imobilizér ,rádio + MC + CD, ďiaľkové ovládanie zamykania, elektrické okná, palubný počítač, posilňovač riadenia, tónované sklá,dažďový senzor, alarm, airbag 2x, posilňovač riad., abs centrál, el. predné okná, diaľkové ovládanie, rádio/mc/cd imobilizér, palubný počítač, tónované sklá, dažďový senzor


a teraz raďte.... ďakujééééém :)

0 0
Nahlásiť
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #16. RE: Yaris verzus C3 (8. február 2012, 18:10)

ešte mi povedali aby som porozmýšľala nad Fábiou prípadne Kia Piccanto, čo vy na to??? Pohybujem sa tak do 4000 eur, ak by sa dalo tak so všetkými prepisovačkami a podobne ale to sa už prispôsobím..

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#17. RE: Yaris verzus C3 (8. február 2012, 22:46)

Fabia je tuctove auto nehodne svojej ceny...vlastne ako vsetky modely Skoda. Ale nie zle..
Kia Picanto nie. A to ja som zastanca korejskych automobiliek.. Ak uz by to mal byt starsi korejec, tak pozri Hyundai Accent s benzinovym motorom. Netvrdim ze je to krasne auto. Su to vsak kvalitne a velmi podcenovane auta. Preto su aj lacne, niektori slovaci pohrdaju korejskymi autami, siria o nich rozne nezmysly, tak su potom ich majitelia nuteni predat ich pod cenu. Podoobne je na tom aj Fiat.

No z tvojho vyberu vyssie - uprimne vobec nic.
Ja sa skor priklanam k Yarisu, ale hladaj benzin, nie diesel. Motory 1,0 pripadne 1,3 su oba velmi podarene s dobrou spotrebou podobnou k tomu dizlu avsak jednoznacne lacnejsie na prevadzku. Ten diesel ani nie je od Toyoty, mam taky pocit ze je to motor PSA Peugeot Citroen. Skus pohladat radsej benzin, aj ked najst dobry kus bude trvat trochu dlhsie.

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#18. RE: Yaris verzus C3 (8. február 2012, 23:00)

Na tejto stranke najdes Hyundai Accent, 11/2006, motor 1,4 benzin za 4500 € z Myjavy. (nie je to moje auto)
To by bol moj tip. Skus na neho pozriet, je to 5-rocne auto s komplet servisnou historiou od sukromneho majitela aj so slusnou vybavou za super cenu. Ak nepotrebujes byt "caja v znackovom aute", je to auto idealne pre teba. Mozno sa na cene bude dat este s majitelom dohodnut, ved skus.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#19. RE: Yaris verzus C3 (9. február 2012, 00:08)

nad Fiatmi si nerozmyslala? Take Punto by sa dalo za taku cenu priblizne zohnat v dost "cukrikovom" stave


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#20. RE: Yaris verzus C3 (9. február 2012, 05:57)

Ano, suhlasim.
Punto 1,2 je rokmi overeny motor za dobru cenu.
Ale ten Accent je tiez fajn volba.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Citroen / Yaris verzus C3