Yaris verzus C3

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 11:58

    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #21. Yaris verzus C3 (9. február 2012, 12:51)

AHOJTE... punto nie je zlé ale je škaredé....taká škatuľa... preto C3... aj ked nie som typ baby "čaja v nablýskanom aute" chcela by som aby sa mi to auto aspoň páčilo ked si ho už mám kúpiť, ak vás môžem poprosiť skúste mi pozrieť tie C3 ktorá by sa vám aspoň akotak pozdávala s toho čo som ja našla, prípadne mi tu dajte link ak by ste našli nejakú vy... chcela by som objektívny názor hlavne na C3, yariska sa mi páči tiež... ale po tomto víkende ma odradilo, ked som si do nej sadla... neviem sedelo sa mi v nej tak zvláštne, a chýbajú mi tam budíky na palubovke, sú síce posunuté ale nie je to ono.... takže ak by ste mi našli schopnú C3 za rozumnú cenu tak ďakujem ... Fajn

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#22. RE: Yaris verzus C3 (9. február 2012, 14:54)

snazime sa ta v dobrom umysle od tej C3 odhovorit... Ale komu niet rady, tomu niet pomoci..
Skus si kupit C3, mne je to jedno, su to tvoje peniaze..

Jazdene auta sa nekupuju len podla krasy, to si treba uvedomit.
Motor 1,4 mame v praci v Peugeote Bipper a spotreba v meste nie menej ako 9 litrov.
V spolahlivosti aut podla TUV skoncil C3 na 69.mieste pri autach starych 6-7 rokov.
V kategorii 4-5 rocnych aut dokonca az na 95.mieste... No kup si take auto...

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#23. RE: Yaris verzus C3 (9. február 2012, 15:03)

uz ked sa ti pacia taketo baculate auta, co taky Nissan Micra?

0 0
Nahlásiť
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #24. RE: Yaris verzus C3 (11. február 2012, 11:55)

Pozriem si a uvidím.... možno sa vám to zdá že si vyberám auto len podľa krásy, ale nie je to tak... ja len proste v tom aute budem tráviť dosť času pravdepodobne a chcem sa v ňom cítiť dobre... inak môže byť neviem aké super po technickej stránke ale ak sa v ňom budem cítiť zle tak ho rýchlo budem chcieť predať... Ešte som si celkom tak pozerala aj tToyota Corrola a Auris... Prípadne Hyunday Gettz .... či tá Honda Jazz ...

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#25. RE: Yaris verzus C3 (11. február 2012, 19:15)

nepozerala si aj europske auta okrem tej c3? V tejto kategorii je tu toho dost. Napriklad spominane Punto Grande ktore pri motore 1,2 je velmi lacna zalezitost aj na servis aj spotrebu. Alebo VW Polo napriklad. Alebo Seat Ibiza.

Neviem ci u tych japonskych a takychto autach nedoplatis na servis.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Anulienka308 10 prispevkov Námestovo #26. RE: Yaris verzus C3 (12. február 2012, 20:36)

Pozerala som si... len na také ktoré sa mi pozdáva nemám.... kedže sa pohybujem 3500-4000 eur.... seaty som nepozerala... začínam uvažovať už aj o fabii... ale uvidím čo nakoniec z toho vzíde... ešte sa chcem opýtať, čo znamená to euro 3 alebo tak, píšu to pri autách... čo to znamená?

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#27. RE: Yaris verzus C3 (13. február 2012, 08:22)

Tieto oznacenia euro znamenaju normu auta pre emisie ktore idu z auta. Napriklad pre europske auta do hmotnosti 1305 kg na benzin platia pre Euro 3 tieto hodnoty:
CO = 2.3
THC = 0.2
NOx = 0.15


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#28. RE: Yaris verzus C3 (13. február 2012, 11:30)

Ja suhlasim s kolegom.
Fiat Grande Punto je krasne jednoduche blbuvzdorne auto..
Ak to kupis s (stvorvalcovym narozdiel od Skody) benzinom 1,2 to uplne bohato postacuje.
Je to rokmi overeny a kvalitny motor.
Dizajn je vec subjektivna, ale Fabia je len skaredsia sesternica... Haha

1 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Citroen / Yaris verzus C3