Dorabanie stresneho okna

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. marec 2024, 06:34

    Strana 1 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Autor
Správa

geronimoship
44 prispevkov Horné Obdokovce
#1. Dorabanie stresneho okna (7. jún 2017, 08:29)

Co si o dorabani stresneho okna myslite, oplati sa? Znamy sa rozhodol, ze si na oktavii 2004 chce dat dorobit stresne okno, myslite si, ze nenastanu po case problemy so zatekanim? A vobec,neviete niekto, co by to mohlo stat?

0 3
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#2. RE: Dorabanie stresneho okna (7. jún 2017, 08:40)

Ak chce len stresne okno manualne,tak cena je okolo 300 e korun za pracu...no garancia kvality sa na toto tazko vztahuje..staci,ze mohla byt v minulosti strecha striekana,a moze to robit problem s tesnostou..treba odmerat lak na streche a s istotou vylucit poskodenie strechy vacsieho rozsahu..inak to samozrejme ide urobit..otazne je,ci mu to za to stoji..ak by chcel siber,to je ine kafe...eletrika plus RJ komfortu, ina stropnica atd..ale ja by som do toho nesiel..

2 2
Nahlásiť

johnnno
53 prispevkov Dudince
#3. RE: Dorabanie stresneho okna (7. jún 2017, 12:12)

to by som skor auto asi vymenil. na co by bolo niekomu manualne stresne okno, teda aspon ja by som za to peniaze asi nedaval a ak by si mal robi automaticke, vsak to by bola lepsia vymena celeho auta

1 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#4. RE: Dorabanie stresneho okna (7. jún 2017, 20:03)

Súhlasim suhlas...cena takejto koktavie je na urovni ceny sibra... Súhlasim

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#5. RE: Dorabanie stresneho okna (8. jún 2017, 11:59)

neviem, ze niekoho aj nieco taketo vobec napadne, ze riesit dorabku stresneho okna. Kopa roboty a aj tak otazne jak casto to clovek vyuzije. Neriesil by som to radsej by som to potom casom riesil pri kupe noveho auta.

0 0
Nahlásiť

maximmus
18 prispevkov Nitra
#6. RE: Dorabanie stresneho okna (8. jún 2017, 12:19)

hlupost cele, bud sa zmierit s tym, ze siber nemam alebo vymenit auto. podla mna ina moznost nie je

0 0
Nahlásiť

kromko
28 prispevkov Hrabkov
#7. RE: Dorabanie stresneho okna (9. jún 2017, 09:05)

Neviem, ci by sa mi s tym chcelo trapit a hlavne zhanat kvalitnu firmu, ktora by to vedela poriadne spravit

0 0
Nahlásiť

passko
47 prispevkov Urmince
#8. RE: Dorabanie stresneho okna (9. jún 2017, 10:57)

viem si predstavit, kolko roboty to musi zhltnut a o peniazoch ani nevravim, mozno ak by predal auto a dolozil si to, co by dal za siber, tak by si dokazal kupit auto uz aj s nim. podla mna to je nezmyselna prestavba

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#9. RE: Dorabanie stresneho okna (10. jún 2017, 17:08)

ja som ani nepočul o niekom, kto by si ho dal dorábať, podľa mňa sa to neoplatí, čo sa financií týka a po druhé bál by som sa, že by mi zatekalo do auta

0 0
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#10. RE: Dorabanie stresneho okna (10. jún 2017, 20:01)

To sa robievalo pred 20rokmi keď malo málo áut klímu ale v dnešnej dobe nevidím význam. Ešte sk kvôli vetraniu tak skôr deflektory a nechávať pootvorené okná na stojacom aute.

1 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#11. RE: Dorabanie stresneho okna (11. jún 2017, 10:04)

Tiez v tom hlavne cenovo nevidim vyznam. Asi by som radsej vymenil auto ako nieco take dorabat, lebo siber bude stat kvoli elektronike vela a manualne otvaranie stresneho okna moc na cene auta neprida

0 1
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#12. RE: Dorabanie stresneho okna (13. jún 2017, 08:51)

Kedysi sa to tak zvyklo robit, no to boli stresne bez elektriky, teraz neviemj, ci by si dal niekto na auto spravit take stresne okno, asi uz nie a za elektricke si firmy vypytaju podla mna velku palku. Takze za mna nie Nesúhlasim

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#13. RE: Dorabanie stresneho okna (21. jún 2017, 09:22)

Ja si to v dnesnej dobe neviem nieco take predstavit, ze by som si daval dorabat. Podla mna je to len strata penazi. Vsak ked je fungujuca klima, tak je stresne v podstate na nic

0 0
Nahlásiť

melow
19 prispevkov Martin
#14. RE: Dorabanie stresneho okna (28. jún 2017, 10:29)

ako mi na to tak padli oci, tak by som chcel vidiet cloveka, ktory by si ho daval v dnesnej dobe dorabat

1 0
Nahlásiť
Kocur25 1 prispevkov Veľká Británia #15. RE: Dorabanie stresneho okna (21. september 2017, 00:32)

V zivote NIKDY stresne okno, ani keby bolo zlatom vykladane a zadarmo mi to namontuju mechanici od Ferrari... Nesúhlasim
zle skusenosti, od mna aj par kamosov.

3 0
Nahlásiť
Gitarista-Pista 1 prispevkov Levice #16. RE: Dorabanie stresneho okna (23. december 2017, 09:18)

Nedorábajte strešné okno, skôr či neskôr vám to začne zatekať !!!

0 0
Nahlásiť
luk.a.s 1 prispevkov Čadca #17. RE: Dorabanie stresneho okna (31. január 2018, 09:58)

vecsina stresnych okien zateka pretoze su tak konstruovane a ty co tomu nechapu vysvetlenie:
Maju pod sebou odtokove kanaliky ktore sa zlievaju do rohoch a dalej pokracuju do hadiciek ktore su vyustene mimo kabinu, cize vsetka voda konci vonku nie vnutri a tym co zatekaju zatekaju preto ze tomu nerozumeju a sparaju sa tam kde nemaju a ked to zateka tak iba nadavaju. Treba udrziavat priechodne hadicky a konce cistit (aspon tak raz za rok presparat vytokovu cast) a ked zateka priamo cez vanicku tak ju treba iba demontovat a pretesnit tot vse. a dorabat si to da ten co chce nieje to az taka veda, a hlavne robia to ludia co satomu rozumeju, vid octavia 1 co ma aj vzadu stresne okno a ma to legalne funkcne nezatekajuce a nieje to iba kus plastu nanitovany a zasilikonovany na streche.

1 0
Nahlásiť

valerem
4 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#18. RE: Dorabanie stresneho okna (7. február 2018, 13:55)

mal som stresne okono na predchadzajucom aute a na dalsie by som si ho uz asi nedal dorobit

0 0
Nahlásiť

cyril550
6 prispevkov Sereď
#19. RE: Dorabanie stresneho okna (9. február 2018, 09:23)

@valerem Tak ty si to potom tiež nemal dobre urobené alebo si sa o to nestaral tak ako už bolo napísané.

0 0
Nahlásiť

bojrak
9 prispevkov Komárno
#20. RE: Dorabanie stresneho okna (9. február 2018, 12:31)

Skôr to bolo zle spravené

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 1 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Dorabanie stresneho okna