hyundai i30 combi 1,6CRDi - výmena oleja

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 06:31

Autor
Správa

4 prispevkov
#1. hyundai i30 combi 1,6CRDi - výmena oleja (19. február 2012, 12:38)

Zdravím! Chcem sa spýtať, čo zhruba stojí výmena oleja a filtrov na hyundai i 30, 1.6CRDi a ako často odporúčate meniť? moje auto má 26tis. km, ešte olej nebol meneny, lebo prednedavnom som ho doviezol. A ešte niečo, mam poskodeny lak na aute, ako by ste mi to navrhli riesit?na dvoch miestach, jedno je taky uzky pasik, ale dlhy a druhe v predu na lavej strane nad kolesom....vdaka a pekný den

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: hyundai i30 combi 1,6CRDi - výmena oleja (19. február 2012, 13:13)

vymena oleja nie je draha pokial si ju spravis sam v garazi.
Filter stoji v priemere okolo 5-10 Euro a olej v priemere tak 30-40 Euro taky bezny (4litre).

V servise si prirataj k tomu pracu. Myslim ze o chvilu by si mal mat vymenu oleja ak ma auto 26tis. Prvy krat netreba casto menit.

Co sa tyka laku, pokial to nie je hlboke az do plechu da sa s tym jazdit. Ak to chces zamaskovat, spytaj sa v Hyundai predajni na cislo tvojej farby a ci nemaju opravnu sadu na lak. Vascinou to byva taka lakova fixka, ktorou zalejes cmuhu na aute a nasledne prelestis. Ochranis tak hlavne karoseriu i ked opticky to aj tak rozpoznas pri detailnom pohlade,


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Údržba vozidla / hyundai i30 combi 1,6CRDi - výmena oleja