renault

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 10:45

Autor
Správa

21 prispevkov Trebišov
#1. renault (17. február 2012, 18:29)

Zdravim chcem sa opýtať čo hovorite na tuto značku, či sa oplati napr kupiť Thaliu tu novu alebo radšej Fluence a ktory ten naftovy 1.5 alebo radšej nič z toho, dakujem.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: renault (19. február 2012, 13:06)

Thalia je lacna, da sa kupit za slusny peniaz pomerne nove auto ak sa bavime o jazdenkach, Vybava je klasicka, nic extra necakaj. Pre nenarocnu rodinu na kratke trasy je postacujuca.

Fluence je predsa len o triedu vyssie auto. Vybava je krasna, ceny su myslim primerane. dCi dieslove motory su dobre motory az pokial sa ti nezacne nieco kazit. Potom si za servis pytaju dost vela penazi.

Zalezi od toho co od auta ocakavas a na co ho planujes pouzivat.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Trebišov
#3. RE: renault (19. február 2012, 17:04)

Ahá no vdaka za prispevok. Ale fluence a prečo by sa malo kaziť hm ? Všetko je uz nejako kazive do frasa, človek robi cely zivot aby zarobil a kupil auto a este aby sa mu kazilo no dakujem pekne. A čo hovorite na octavie hm ?

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: renault (19. február 2012, 21:37)

Vravim iba ze vsetko sa raz opotrebuje. Vsetko ma svoju zivotnost a interval vymen. Je jasne ze na jednej spojke, rozvodoch, oleji, naprave atd nemozes jazdit cely zivot. A ked pride ten cas vymeny, potom je to tu dost drahe.

Octavka je auto lacnejsie na servis. Drzi si dlhsie cenu, hlavne dieslova. Cize ked ju budes potom predavat nestrati tolko na cene ako renault. Predsa je tu len podvedomie ze ludia kupuju zvacsa Skodovice. Staci pozriet tlacove spravy autobazaru, statistiky hovoria za vsetko.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Trebišov
#5. RE: renault (20. február 2012, 20:07)

No iste to je fakt, ale ked sa starame o auto robime servisi, samozrejme rozvody treba vymienať ak je to potrebne lebo potom by oprava bola ešte drahšia no :) ..ale ja len či sa oplati ten fluence či sa vyrovna aj octavii aspon zhruba a tak no. a ked tu thaliu tak tu privilege však ta za 5000 eur to je asi fakt nič ked nemáš nič vo vybave :/

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#6. RE: renault (20. február 2012, 21:02)

Jasne ze sa fluence vyrovna octavii. Ale to je tazko odpovedat lebo kazdy ma ine hladisko. Jednoznacne vsak patri fluence do tej kategorie kam octavia. Ako som pisal zalezi od toho co od toho auta ocakavas ako dlho si ho planujes nechat a ake jazdy s nim budes podnikat.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť
miskovicm 1 prispevkov Sliač #7. RE: renault (21. február 2012, 19:38)

nazdar kup si octavku al golfa4 a máš po starostiach!!!! uplne vsetko nato zoženieš za 5 korun!!!!ak niekto rozje.. zadok na THALIA tak sa stoho poserieš!!!nik nato nic nema a ak ,tak strasne drahé..thalia nieje auto ale šopa...

3 5
Nahlásiť

s5600
9 prispevkov Partizánske
#8. RE: renault (3. marec 2012, 10:40)

Octaviu? Golf 4? ...... :D :D smejem sa... Každý tu tie autá uznáva, hovorí o nich všetko pozitívne... robím v servise a tých áut je v ňom viac ako dosť... a že lacné diely? preboha, to je dobrá hlúposť :)

6 0
Nahlásiť

3 prispevkov Topoľčany
#9. RE: renault (1. november 2013, 09:56)

ahojte máme renault megane 1.9dci rok výroby 2005 máme ho na kartu, nerosvietia sa kontrolku a neodomkne volant... mal niekto takýto istý alebo podobný problém ako aj my ? za každu odpoved vopred dakujem

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / renault