ford mawarick 2,7 tdi

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 03:18

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. ford mawarick 2,7 tdi (16. február 2012, 06:40)

moj známy má tento ford. r.v. je asi 96-97 nie som si istý. šmýkala mu spojka,nie vždy len pri zábere na 3,4,a 5. ked bol v teréne a mal zapnuté 4x4 a redukovanú,tak to nešmýkalo. spojku vymenil a po cca 20km to začalo znova šmýkať. nerobí to hned ale po určitom čase. povedzme že ide na 5- 70km/h a pridá tak hned začne šmýkať. ked pridáva pomali a plynulo tak to nerobí. spojka je suchá,netečie na nu ani nafta ani voda vlastne nič. aj stará ked sme ju vybrali bola suchá a čistá. môže byť poškodený zotrvačník???môže byť príčinou zotrvačník? hadičku od valčeka spojkového sme vymenili tiež za novú a trubku sme prefúkli tlakom vzduchu. už neviem čo stým môže byť. má stým niekto skúsenosť? poradí mi niekto? dakujem pekne za každý názor.

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: ford mawarick 2,7 tdi (16. február 2012, 10:29)

menil si celú spojku - lamelu, ložisko aj prítlačný tanier? nemám osobné skúsenosti, ale ak si toto všetko vymenil zrejme aj zotrvačník treba vymeniť - je to len názor


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: ford mawarick 2,7 tdi (17. február 2012, 21:55)

áno menil som všetko.... okrem zotrvačníka....

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Ford / ford mawarick 2,7 tdi