smerovky Renault Clio II.

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 13:01

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. smerovky Renault Clio II. (15. február 2012, 11:10)

Dobry den, viete mi poradit co to moze byt, ak mi vynechavaju smerovky. Raz funguju, inokedy zase nie. Vymenila som poistku a robi to stale.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: smerovky Renault Clio II. (15. február 2012, 11:17)

Podla mna moze byt chyba priamo v svetle smerovky. Skus vycistit kontakty a streknut ich WD-ckom. Trochu prihnut nech drzia pevnejsie. Teraz ako je zima a vlhko mozu kontakty vynechavat.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: smerovky Renault Clio II. (16. február 2012, 07:09)

Skor sa mi zda, ze to bude nieco s nejakym el. obvodom, lebo sucasne vtedy, ked smerovky nefunguju, tak vtedy tiez nejde vnutorne uzamknutie vsetkych dveri.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: smerovky Renault Clio II. (16. február 2012, 08:23)

ano to nevadi ... napriklad mne ked chyti zle kontakt na lavom brzdovom svetle, tak mi nejdu smerovky a ked ich zapnem preblikava mi hmlovka .... je to obvod, akonahle nieco strati kostru zacne ovplyvnovat druhe.

Skusil by som prejst tie kontakty.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #5. RE: smerovky Renault Clio II. (16. február 2012, 10:33)

presne tak, premerat obvod, skontrolvoat kostru


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov Košice I - Staré Mesto
#6. RE: smerovky Renault Clio II. (14. september 2020, 10:29)

Ak náhodne vypadávajú smerovky a spolu s nimi aj stierače, centrál, okná atď. a potom to zas všetko funguje, prípadne je počut pod volantom cvakanie relátiek, ide o chybu komfortnej jednotky UCH. Viem to opraviť. V prípade záujmu píšte správu.

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#7. RE: smerovky Renault Clio II. (15. september 2020, 18:44)

jarusko nemôžeš dať tip, že jak na to?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / smerovky Renault Clio II.