vw bora 1.6 benzin+LPG ...nepravidelny chod motora na volnobeh

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 08:33

Autor
Správa

MAto1626
7 prispevkov Levice
#1. vw bora 1.6 benzin+LPG ...nepravidelny chod motora na volnobeh (13. február 2012, 22:07)

nastartujem vsetko ide tak ako ma..zohreje sa na 90°C a je jedno ci ide na benzin alebo LPG,otacky motora kolisaju od cca 450 po 800 (odhad podla otackomera)..ale neurobi to stale..nedeje sa to pravidelne! niekedy to ide pekne,drzi tak 650 - 700ot/min a niekedy to klesne tak nizko ze az prestava dobijat.netusite cim by to mohlo byt?...vopred dakujem

0 0
Nahlásiť
696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: vw bora 1.6 benzin+LPG ...nepravidelny chod motora na volnobeh (14. február 2012, 08:18)

mozno staci nastavit volnobeh, najlepsie ked ti to niekto kukne v servise, urobil by som aj diagnostiku akcnych clenov - cize diagnostiku za chodu a nameral ci ma motor spravne hodnoty


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

2 prispevkov Kráľovský Chlmec
#3. RE: vw bora 1.6 benzin+LPG ...nepravidelny chod motora na volnobeh (14. február 2012, 09:02)

skus vycistit skrtiacu klapku a daj na diagnostiku

1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: vw bora 1.6 benzin+LPG ...nepravidelny chod motora na volnobeh (15. február 2012, 21:00)

mne na oktavke škrtiaca klapka robila

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#5. RE: vw bora 1.6 benzin+LPG ...nepravidelny chod motora na volnobeh (16. február 2012, 10:23)

Jednoznacne skrtiaca klapka, skus pozriet snimac natocenia klapky, zvykne sa zasrat a potom dava zle info do RJ a ta sa snazi upravovat natocenie aj ked netreba :) ja som mal podobny problem , vytiahol som celu klapku , rozobral ju , vycistil (Da sa nato kupit cistit v spreji, vola sa to carburatorCleaner stoji asi 6e) , namontoval a huraaa palit asvalt :D

2 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / vw bora 1.6 benzin+LPG ...nepravidelny chod motora na volnobeh