Citroen xsara 2.0 hdi,klima 2001-chyba ovladaca ventilatora kurenia

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 20:48

Autor
Správa

odar1976
3 prispevkov Košice - Staré Mesto
#1. Citroen xsara 2.0 hdi,klima 2001-chyba ovladaca ventilatora kurenia (9. február 2012, 11:41)

Mam problem s ovladacom ventilatora kurenia.neda sa vypnut ovladacom a nefunguje ani regulacia.bezi stale na najvyssie otacky.zacalo mi to blbnut v hustom lejaku.odvtedy mam ten problem,az raz mi to fungovalo normalne asi rok a potom zas a nabehla ta ista chyba.skusal som aj odpojit bateriu.daval som aj na diagnostiku,no nic.nemoze to byt nejaky snimac,cidlo atd.nema niekto skusenosti s tymto problemom,dakujem. Nerozumiem tomu

0 0
Nahlásiť
696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Citroen xsara 2.0 hdi,klima 2001-chyba ovladaca ventilatora kurenia (10. február 2012, 09:18)

presne toto som raz riesil na BMW, mozu byt 2 mozne chyby - chyba ovladacieho panelu, mas mechanicky alebo digitalny? A za druhe, co bolo aj na chybe, je take cidlo vo vnutri fukarov, ktore si reguluje otacky podla toho kolko ich nastavis a pre automatiku, trosku problematicke sa k nemu dostat ale da sa to, ked sa k nemu dostanes skus zapojit obvod bez neho a uvidis ci je to zle, ale myslim ze by to malo byt presne to


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

odar1976
3 prispevkov Košice - Staré Mesto
#3. RE: Citroen xsara 2.0 hdi,klima 2001-chyba ovladaca ventilatora kurenia (11. február 2012, 08:28)

ja mam manualu regulaciu.uz si nepamatam presne co vyhodilo na diagnostike a vtedy mi to myslim fungovalo ok.na diagnostike mi nepovedal ohladom tej chyby nic.ale pozriem na to cidlo,co si spominal.vtedy mal som to cidlo von,precistil som ho jemne a zalozil,no nemyslel som,ze moze mat suvis s tou chybou.vyradim ho a dam to na priamo,ako si mi poradil.ak bude zle cidlo,v tom pripade by mal ist ventilator taktiez na plny vykon? velmi si mi pomohol,aspon viem,kde mam hladat chybu.dakujem

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: Citroen xsara 2.0 hdi,klima 2001-chyba ovladaca ventilatora kurenia (12. február 2012, 19:30)

treba nájst odpor-rezistor,bude pri ventilátore vo vzduchovom prieduchu,niekedy stačí vymenit tepelnu poistku!

0 0
Nahlásiť

odar1976
3 prispevkov Košice - Staré Mesto
#5. RE: Citroen xsara 2.0 hdi,klima 2001-chyba ovladaca ventilatora kurenia (13. február 2012, 07:04)

no nieco take za ventilatorom kurenia som nasiel.neviem ci to je zle.da sa to nejako zmerat obvod,aby som to nekupoval zbytocne.skusal som merat,no ziadne hodnoty mi neukazalo.a ta tepelna poistka,kde ju najdem?

0 11
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Citroen / Citroen xsara 2.0 hdi,klima 2001-chyba ovladaca ventilatora kurenia